reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starnia o pierwsze dziecko!

reklama
O kurcze. Najważniejsze, że im się udaje :) bo mało kasy to tam nie wkładaja...
Poczytuje sobie trochę i szok nie dość ze ivf drogie ale dziewczyny piszą ze leki droższe bo miesięczny koszt leków to około 1tys zł do 18 tyg ciąży to około 5tys zł plus te zastrzyki które się bierze na początku 2.5 tys zł parę dziewczyn bierze heparyne całą ciąża to 3.600zl to utrzymanie ciąży to drugie tyle co ivf 😯😯😯. Jeśli ktoś ma z dofinansowaniem ivf to za leki płaci tylko 35% ale tam jest 80% dziewczyn chyba co mają 100% płatne mało która ma dofinansowanie długa procedura długo się czeka itp
Nie sądziłam ze to takie kosztowne ja myślałam że około 10 tys zł owszem tyle plus leki ale nie sądziłam ze te leki to koszt podobny 😣 zależy która jaki problem ma czasami wystarcza te podstawowe leki za 3.500
 
@Daraa_94 a jak u was było z badaniem nasienia lekarz wam podpowiedział co i jak czy sami sobie wybieraliscie pakiet tzn patrzyłam na ceny i ceny są nasienia dziwne od 130 do 800 zl ponad fragmentacja dna itp pytałam o to rano ale ciebie nie było to pytam teraz
 
@Daraa_94 a jak u was było z badaniem nasienia lekarz wam podpowiedział co i jak czy sami sobie wybieraliscie pakiet tzn patrzyłam na ceny i ceny są nasienia dziwne od 130 do 800 zl ponad fragmentacja dna itp pytałam o to rano ale ciebie nie było to pytam teraz
Ja go namówiłam na to badanie. Zadzwoniłam do labo i mieli ofertę badania nasienia koszt 100 zł (tylko już pisałam że on co swoje zrobił w domu i szybko do labo) , chyba te podstawowe informacje są tam zawarte
 
reklama
Do góry