reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

reklama
chyba miałam wczoraj groszy dzień , bo dziś jak nie boli głowa to czuję się normalnie :D tylko śpiąca dalej jestem i to tyle :D będę żyła ! :D
 
Martilla hehehe 3mam kciuki :*

Moi śpią :-D Mąż padł wcześniej niż Hania :tak: Ja trochę spróbuję się pouczyć i kładę się także.

Hannah kochana podziwiam Cię, że potrafisz się tak zawziąć i schudnąć, ja nie mam chyba aż tyle motywacji do działania ... nie może i motywacja jest, ale jestem zbyt leniwa :zawstydzona/y: No i ciężko by mi było tak sobie jedzenie zdrowe planować, bo czasem jak wracam z pracy to marzę jedynie żeby czymkolwiek zapchać żołądek taka jestem głodna.

Od czwartku mam urlop do wt, albo śr. bo nie wiem kiedy uda mi się tego wszystkiego na obronę cholera nauczyć :-( Jeszcze wczoraj miała pełny zapał i wiarę, że się uda, a dziś dupa blada :-(
 
ja również życzę wszystkiego naj !:D

Tośka
co Ty się martwisz , na pewno dasz radę ! ja do swojej obrony nauczyłam się w 5 dni :D zaczęłam w poniedziałek, a w piątek się broniłam :D Ty na pewno masz jakieś pojęcie o tym wszystkim więc gładko pójdzie, trzymam kciuki !:D

Kamcia
wiesz już co nosisz w brzuchaczu ?:) imie wybrane ?
 
Laski to i ja Wam życzę wszystkiego naj z okazji naszego babskiego święta :-)
Martilla jak samopoczucie? Wiem, że to dopiero początek, ale masz już jakieś typy na imiona? :-p
A i miałam jeszcze pytać, czy już byłaś u gina... ;-)
 
Andzia
czuję się ok. U lekarza jeszcze nie byłam, wybieram się niebawem :)
a co do imion to nie wiem jeszcze, dla dziewczynki podoba mi się Blanka , a dla chłopca Krzyś, ale na pewno jeszcze mi się 100 razy zmieni :)
 
reklama
Martilla patrzę na Twój suwaczek i momentami jeszcze nie mogę uwierzyć, że w końcu i Ty będziesz mamą :tak:
Cieszy oko ten Twój suwaczek ;-)
 
Do góry