reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

Przepraszam, że nie pogratulowałam, czynie to teraz :)

U mnie nie jest za dobrze....szczególnie zdrowotnie za 10 dni mam wyniki z kliniki...albo mnie lekarz konował nastraszył albo...

Pozdrawima bardzo, bardzo mocno
 
reklama
Tosia będzie dobrze wszystkie trzymamy kciuki!!!
Asia co się dzieje pisz na zamkniętym szczegóły. mam nadzieej ze nie jest źle.
 
Jako, że ostatnio zaliczyłam fryzjera i jestem potwornie załamana pokazuję dzieło, które wcale nie tak miało wyglądać ... no cóż pozostaje mi się pocieszać faktem, że włosy odrastają ...



 
Ostatnia edycja:
No mnie się nie podoba i pozostaje mi czekać, aż trochę odrosną :sorry:

Mąż poszedł po dziecię i mają wybyć na chwilę na plac zabaw to się jeszcze trochę pouczę, a jutro prawdopodobnie jadę do mieszkania teściowej i tam będę zakuwała do wieczora, bo inaczej nie obronię się na bank :-( Strasznie się boję :-(
 
Tosiu ja również trzymam kciuki za obronę! a fryzurka bardzo odważna, ale Tobie pasuje :tak: ja jestem tchórz i bym nie zaryzykowała :sorry:

no a jutro idziemy konsultować wyniki z prób wątrobowych do lekarza, o ile się da się je odczytać :dry:
 
Pati kochana będzie dobrze nic się nie martw :* 3mam kciuki mocniście :tak:

A ja dalej biorę się za naukę ... już jestem na 2 tabsach na uspokojenie, bo nie wyrabiam ze stresu :-( Świńskie to co napiszę, ale jeszcze nigdy się tak nie pociłam jak przez te kilka dni ... masakra :szok:

No nic spadam, napiszę później :*
 
reklama
Tosia
dasz radę, zobaczysz ! a potem się jeszcze zdziwisz,że tak się bałaś, a było tak łatwo :-)

a ja opycham się pączkami licząc naiwnie,że pójdzie mi w cycki :p
 
Do góry