reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

reklama
tej laski nie nadazam za wami...szybciej sie nie da :-D ja wyprawiam meza do pracy a okolo 17 jade do kolezanki na kawusie...w kwietniu urodzila synka a starala sie o dziecko od 2006 roku i w koncu im sie udalo :tak:
 
Witam dziewuszki oraz nowe mamuśki

Faktycznie zapierniczacie z tym pisaniem że nadążyć nie mogę ale to i dobrze bo przynajmniej jest co czytać. A ostatnio zapomniałam Wam powiedzieć i pewnej scenie jaka się wydarzyła. Otóż któregoś dnia byłam przy bankomacie i wypłacałam oczywiście kasę. Za mną ustawiła się matka z dwójka dzieci jedna dziewczynka miała około 10 lat a ta młodsza może z 1,5 roku i ta matka do tej starszej mówi czy ty jesteś kur.. popierdo.... Na początku myślałam że źle usłyszałam ale potem to jeszcze raz powtórzyła. A tylko dla tego że dziecko chciało jakąś zabawkę która kosztowała 30 zł. No myślałam że zaraz wyjdę z siebie. jakby to jeszcze raz powtórzyła to bym zwróciła uwagę. Zakładam że zaraz by na mnie najechała że nie mam się wtrącać.


A tak poza tym to u mnie stara bida. W sobotę mężulek będzie robił imprezę na działce z okazji swoich 26 urodzin oby pogoda dopisała.
 
dobra wyjełam już przydałby się ckier puer - jest pyszne

Zobacz załącznik 272799
niami niami:) poproszę dwa kawałki takie od serca:p

Kasiu nie wiem skąd:( Czy go wczoraj zawiało po kąpieli:( ma ostre zapalenie gardła:( w jedną noc:( mamy zapisane lekarstwa mam nadzieje że mu pomoże:( i ten zatkany nosek:( masakra:(


ok lece do starych - bede jak wróce :p
powodzenia:)
tej laski nie nadazam za wami...szybciej sie nie da :-D ja wyprawiam meza do pracy a okolo 17 jade do kolezanki na kawusie...w kwietniu urodzila synka a starala sie o dziecko od 2006 roku i w koncu im sie udalo :tak:
trzeba trzymać tempo tempo:-D to gratulacje dla koleżanki że jej się udało:) bo ja sobie nie wyobrażam życia bez małej cudownej istotki:)
Witam dziewuszki oraz nowe mamuśki

Faktycznie zapierniczacie z tym pisaniem że nadążyć nie mogę ale to i dobrze bo przynajmniej jest co czytać. A ostatnio zapomniałam Wam powiedzieć i pewnej scenie jaka się wydarzyła. Otóż któregoś dnia byłam przy bankomacie i wypłacałam oczywiście kasę. Za mną ustawiła się matka z dwójka dzieci jedna dziewczynka miała około 10 lat a ta młodsza może z 1,5 roku i ta matka do tej starszej mówi czy ty jesteś kur.. popierdo.... Na początku myślałam że źle usłyszałam ale potem to jeszcze raz powtórzyła. A tylko dla tego że dziecko chciało jakąś zabawkę która kosztowała 30 zł. No myślałam że zaraz wyjdę z siebie. jakby to jeszcze raz powtórzyła to bym zwróciła uwagę. Zakładam że zaraz by na mnie najechała że nie mam się wtrącać.


A tak poza tym to u mnie stara bida. W sobotę mężulek będzie robił imprezę na działce z okazji swoich 26 urodzin oby pogoda dopisała.
Wszystkiego najlepszego dla męża:)
nienawidze takich scen:/ jak tak można mówić do dziecka:/ skoro nie ma pieniędzy to przecież można to spokojnie wytłumaczyć:/ ja byłam świadkiem w tesco jak chłopczyk ok 3 lat poszedł na stoisko zabawkowe a matka stała już przy kasie i poszła do niego na cały głos chodź tu Ty mały ch**. Zamroziło mnie... I jakaś kobitka ok 30 tak jej nawpeirniczała, że babie się głupio zrobiło i zostawiła całe te zakupy i poszła... Szkoda tylko dziecka że tak ma na codzień:/ i co z niego wyrośnie jak w domu przykładu nie ma i szacunku:/
 
Hello:-)

Mam na imię Paulina, mam 25 lat i jestem mamą prawie półrocznej Wiktorii.
Mieszkam w Luboniu.

Trafiłam tutaj przez moje koleżanki z lutego 2010:tak:

mogę się dołączyć?:sorry:
 
qqqqqqquuwa!skasował mi sie caly post!

ja wrocilam z wakacji" do meza ...dom w rozsypce, balagan jak nie wiem, wczoraj caly dzien sprzatalam...maz tylko powiedzial ze mam go nie zostawiac na tak długo no ale jak to zrobic jak czasami chce od niego odpoczac.

witam nowe mamuski! nawet z poznania sie pojawily:) z jakiej czesci:?
Paula z Lubonia? to tam Ewelka mieszka czy cos mi sie pokiralo?

wczoraj bylam znowu u lekarza, po trzech antybiotykach na gardlo nic nie pomoglo, kazal mi teraz odstawic antybiotyk i leczenie objawowe, dzis rano bylam na pobraniu krwi i wymazu gardla...na rozne mozliwe sprawy. nawet nie znam tych wszystkich naz co na skierowaniu byly. masakra bo troche mam stracha,co mi moze byc.. wezły mam powiekszone na szyi, gardlo troche boli, no i łeb nawala niemilosiernie. chyba faktycznie umieram, Karlocia rezerwuje dziure:)


co do nocnikowania to zgadzam sie z Hannah ze dziecko w takim mlodym wieku nie jest swiadome swoich potrzeb,,robi to nieswiadomie, raz sie uda a raz nie.. my dopiero teraz zaczynamy kibelkowanie, nocnik nie jest fajny ale na kibel chetnie siura...za to z kupa gorzej, hannah podaje ci reke, bo my to wolamy jak zrobimy juz kupsztala,przed nigdy, i tylko raz kupa wyladaowala w kiblu, za to czesto laduje w ogrodzie, dzis sie wysrakal za drabinką z bujakiem... nogawka wylecialo:/ wczesniej zrobil w tujach, raz w basenie,, na srodku salonu, na tarasie:/ nigdy nie zawolal ze chce kupe!!! swiniak!!! rece opadaja ale moze w koncu zmadrzeje.

teraz spi, pewno za chwile bestia wstanie wiec sie spiesze z pisaniem, obiad tez robie jednoczesnie dzis paleczki z kurczaka(ewelka nie pałka kurczaka) w czosnku i ziolach a do tego fryty z majonezem, niezdrowo i smacznie!!!! ihaa zyc nie umierac.
moj do 18h w pracy wiec cale dnie sama.

wczoraj młody dostal od dziadkow kręgle ale frajda! heheh nawet mama gra:)
aha i od dzis załapał "ała" wiec jak mu tesc probowal zabrac telefon z reki to ten sie kładł i ała ała masakra aktor mi rosnie:)
aha no i w koncu zaczyna gadac... słodziak w ciele diabła.


no tak i bestia juz cos brzeczy z sypialni.

tej laski powiedzcie mi czy przed pomalowaniem na nowo scian farba trzeba zmyc poprzednia farbe? bo moja mamuska mowi ze trzeba a inni ze nie? to jak to jest bo cholery dostaje, pokoj Fila stoi i co...z dupa trza sie ruszyc.
 
Hello:-)

Mam na imię Paulina, mam 25 lat i jestem mamą prawie półrocznej Wiktorii.
Mieszkam w Luboniu.

Trafiłam tutaj przez moje koleżanki z lutego 2010:tak:

mogę się dołączyć?:sorry:
cześć :) no jak nie jak tak ;)

Ilonka-ale dałaś czytania :D nie pomyliło Ci się-nasza Ewelka jest z lubonia.ale robisz smaczny obiad-mniam mniam.

mój usnął jakieś 20 min temu.Byliśmy znów na placu i już widziałam,że zmęczony to wróciliśmy do domu ale niestety krzyczał, wił się i wyrywał aż całe osiedle słyszało i nawet sąsiadka wyszła zobaczyć co się dzieje :/ żenua
 
no pewnie że się da..w ciąży się dało...tyle że teraz mam ograniczenie transferu danych o imieniu TOMEK :p
moi znajomi też się długo starali i przeszli daleką drogę a teraz moja kumpela będzie styczniówką

tej laski nie nadazam za wami...szybciej sie nie da :-D ja wyprawiam meza do pracy a okolo 17 jade do kolezanki na kawusie...w kwietniu urodzila synka a starala sie o dziecko od 2006 roku i w koncu im sie udalo :tak:

no my mamy taką sąsiadkę ma 4 dzieci i wyzywa je od najróżniejszych inna sąsiadka bardzo spokojna babka zwróciła jej uwagę a ta w zemście podała ją na policje że jej synek ciągle płacze bo ona go katuje, kumacie :<<< nosz jakbym szmacisko dorwałą to bym jej nogi z tej zasrannej żopy powyrywała

mówi czy ty jesteś kur.. popierdo.... Na początku myślałam że źle usłyszałam

A tak poza tym to u mnie stara bida. W sobotę mężulek będzie robił imprezę na działce z okazji swoich 26 urodzin oby pogoda dopisała.

Karolina wogóle to miłej imprezki i pogody życzę :))

niami niami:) poproszę dwa kawałki takie od serca:p

Kasiu nie wiem skąd:( Czy go wczoraj zawiało po kąpieli:( ma ostre zapalenie gardła:( w jedną noc:( mamy zapisane lekarstwa mam nadzieje że mu pomoże:( i ten zatkany nosek:( masakra:(

proszę Pati masz tu pół blachy na zdrowie niech ci dupęcja pęknie :p

płucz jej nosek wodą morską i kup nasivin baby - bardzo skuteczne i łagodne na noc jak znalazł przynajmiej się wyśpicie

Paullaaaaaa
młaaaaa

Hello:-)

Mam na imię Paulina, mam 25 lat i jestem mamą prawie półrocznej Wiktorii.
Mieszkam w Luboniu.

Trafiłam tutaj przez moje koleżanki z lutego 2010:tak:

mogę się dołączyć?:sorry:

a baba wziała Toma na spacer i luneło stoją gdzieś na osiedlu pod wjatką i czekają na ratunek w postaci dziadka z parasolem
jestem trochę zła bo co dopiero tomek wyzdrowiał sziiiitttttttt
 
reklama
Do góry