reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

reklama
jakiez swojaki...
trwo jednak kimnąl dalej...wiec jeszcze chwilka relaksu!
tylko wnerwia mie sapiacy pod ktrzeslem yorek, ktory panikuje nie wiem czemu:/ tak reaguje zawsze jak jest burza a przeciez nic sie nie dzieje:/ panikara jak nie przestanie to kpowa w dupe dostanie... bo czlowiek tu sie cieszy cisza a ta sapie...i jeszcze jej z ryja wali:/ sory ale zaraz ja wyprosze ....

kurcze leb mnie boli, musze se tabletke zapodac.
mam nadzieje ze wizja frytek do obiadu wypali bo niesprawdzilam jeszcze stanu frytkownicy po powrocie:) heheh

kaczucha bo dawno nie pisalam wiec teraz nadrabiam peplaniem.
 
witaj paulla ja tez z L-nia:-)

ilonka
co do mnie pijesz na temat tych palek bo nie wiem :-Da co do scian to nie trzeba zmyc starej farmy tylko umyc stara np. woda z mydlem.A z kupami Filipa sie usmialam :-D Wiki ostatnio tez zrobila u mojej mamy przed schodami na tarasie a jak zauwazylam dupke obsrajtana mlodej to ta kape szukalam po calej chacie a ona na dworze ja zrobila i jak ja znalazlam to juz muchy na niej byly:-D
 
dziołchy bo nie nadążam z czytaniem ;p

hehehe-Ilonka-pies moich rodziców też taki bojuch ;p

a co do takiego słownictwa ulicznego do dzieci to ja mam sąsiadkę,która ma 4 dzieci i oni wszyscy się do siebie tak odzywają i to u nich normalne :/ tylko patrzeć jak mój mały usłyszy co oni mówią i będzie powtarzał chalera :/
 
ja to tylko mówie do Fila spadaj jak mnie wnerwi, a z brzydkiego slownictwa to mowie cholera jasna" tak wiec Fil mozxe zalapac, nie powiem, bo czasami cos sie wymsknie hahahha ale licze na to ze nie zalapie:p hahhaha
 
mi sie wydale że trzeba unigruntem przelecieć weż wogóle na jakieś remontowe forum looknij i zadaj pytanie i jeszcze może jakaś przystojna pomoc się znajdzie :rofl2::rofl2::rofl2:

tej laski powiedzcie mi czy przed pomalowaniem na nowo scian farba trzeba zmyc poprzednia farbe? bo moja mamuska mowi ze trzeba a inni ze nie? to jak to jest bo cholery dostaje, pokoj Fila stoi i co...z dupa trza sie ruszyc.
 
hehehe a maz wroci specjalnie wczesniej z pracy:) :))

tej nie miejcie takich duzcyh wymagań:p

ewelka a nie wiem tak jakos wyszło, że na Ciebie padło w koncu ty taki zboczol jesteś... ja to zakonnica od czasu pojawienia sie Fila, hahhaha

aha jak ktos sie wybiera na zakupy to w sklepie 5 10 15 fajne przeceny:) młody znowusz obkupiony:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hello:-)

Mam na imię Paulina, mam 25 lat i jestem mamą prawie półrocznej Wiktorii.
Mieszkam w Luboniu.

Trafiłam tutaj przez moje koleżanki z lutego 2010:tak:

mogę się dołączyć?:sorry:
cześć Paulla!:-D
qqqqqqquuwa!skasował mi sie caly post!

ja wrocilam z wakacji" do meza ...dom w rozsypce, balagan jak nie wiem, wczoraj caly dzien sprzatalam...maz tylko powiedzial ze mam go nie zostawiac na tak długo no ale jak to zrobic jak czasami chce od niego odpoczac.

witam nowe mamuski! nawet z poznania sie pojawily:) z jakiej czesci:?
Paula z Lubonia? to tam Ewelka mieszka czy cos mi sie pokiralo?

wczoraj bylam znowu u lekarza, po trzech antybiotykach na gardlo nic nie pomoglo, kazal mi teraz odstawic antybiotyk i leczenie objawowe, dzis rano bylam na pobraniu krwi i wymazu gardla...na rozne mozliwe sprawy. nawet nie znam tych wszystkich naz co na skierowaniu byly. masakra bo troche mam stracha,co mi moze byc.. wezły mam powiekszone na szyi, gardlo troche boli, no i łeb nawala niemilosiernie. chyba faktycznie umieram, Karlocia rezerwuje dziure:)


co do nocnikowania to zgadzam sie z Hannah ze dziecko w takim mlodym wieku nie jest swiadome swoich potrzeb,,robi to nieswiadomie, raz sie uda a raz nie.. my dopiero teraz zaczynamy kibelkowanie, nocnik nie jest fajny ale na kibel chetnie siura...za to z kupa gorzej, hannah podaje ci reke, bo my to wolamy jak zrobimy juz kupsztala,przed nigdy, i tylko raz kupa wyladaowala w kiblu, za to czesto laduje w ogrodzie, dzis sie wysrakal za drabinką z bujakiem... nogawka wylecialo:/ wczesniej zrobil w tujach, raz w basenie,, na srodku salonu, na tarasie:/ nigdy nie zawolal ze chce kupe!!! swiniak!!! rece opadaja ale moze w koncu zmadrzeje.

teraz spi, pewno za chwile bestia wstanie wiec sie spiesze z pisaniem, obiad tez robie jednoczesnie dzis paleczki z kurczaka(ewelka nie pałka kurczaka) w czosnku i ziolach a do tego fryty z majonezem, niezdrowo i smacznie!!!! ihaa zyc nie umierac.
moj do 18h w pracy wiec cale dnie sama.

wczoraj młody dostal od dziadkow kręgle ale frajda! heheh nawet mama gra:)
aha i od dzis załapał "ała" wiec jak mu tesc probowal zabrac telefon z reki to ten sie kładł i ała ała masakra aktor mi rosnie:)
aha no i w koncu zaczyna gadac... słodziak w ciele diabła.


no tak i bestia juz cos brzeczy z sypialni.

tej laski powiedzcie mi czy przed pomalowaniem na nowo scian farba trzeba zmyc poprzednia farbe? bo moja mamuska mowi ze trzeba a inni ze nie? to jak to jest bo cholery dostaje, pokoj Fila stoi i co...z dupa trza sie ruszyc.
tak to jets zostawić faceta samego:/ obrośnie brudem i on i dom:/ co do kupek niezłego masz aparacika:-D i no wiesz mama żeby tak dzieck uzabawki podbierać! nieładnie:-D
cześć :) no jak nie jak tak ;)

Ilonka-ale dałaś czytania :D nie pomyliło Ci się-nasza Ewelka jest z lubonia.ale robisz smaczny obiad-mniam mniam.

mój usnął jakieś 20 min temu.Byliśmy znów na placu i już widziałam,że zmęczony to wróciliśmy do domu ale niestety krzyczał, wił się i wyrywał aż całe osiedle słyszało i nawet sąsiadka wyszła zobaczyć co się dzieje :/ żenua
chciał się poskarżyć na mame :-p
no pewnie że się da..w ciąży się dało...tyle że teraz mam ograniczenie transferu danych o imieniu TOMEK :p
moi znajomi też się długo starali i przeszli daleką drogę a teraz moja kumpela będzie styczniówką



no my mamy taką sąsiadkę ma 4 dzieci i wyzywa je od najróżniejszych inna sąsiadka bardzo spokojna babka zwróciła jej uwagę a ta w zemście podała ją na policje że jej synek ciągle płacze bo ona go katuje, kumacie :<<< nosz jakbym szmacisko dorwałą to bym jej nogi z tej zasrannej żopy powyrywała



Karolina wogóle to miłej imprezki i pogody życzę :))



proszę Pati masz tu pół blachy na zdrowie niech ci dupęcja pęknie :p

płucz jej nosek wodą morską i kup nasivin baby - bardzo skuteczne i łagodne na noc jak znalazł przynajmiej się wyśpicie

Paullaaaaaa
młaaaaa



a baba wziała Toma na spacer i luneło stoją gdzieś na osiedlu pod wjatką i czekają na ratunek w postaci dziadka z parasolem
jestem trochę zła bo co dopiero tomek wyzdrowiał sziiiitttttttt
już mi pękła dzięki:-D oj to nie fajnie tfu tfu tfu choróbsko precz od Tomusia!:)
jakiez swojaki...
trwo jednak kimnąl dalej...wiec jeszcze chwilka relaksu!
tylko wnerwia mie sapiacy pod ktrzeslem yorek, ktory panikuje nie wiem czemu:/ tak reaguje zawsze jak jest burza a przeciez nic sie nie dzieje:/ panikara jak nie przestanie to kpowa w dupe dostanie... bo czlowiek tu sie cieszy cisza a ta sapie...i jeszcze jej z ryja wali:/ sory ale zaraz ja wyprosze ....

kurcze leb mnie boli, musze se tabletke zapodac.
mam nadzieje ze wizja frytek do obiadu wypali bo niesprawdzilam jeszcze stanu frytkownicy po powrocie:) heheh

kaczucha bo dawno nie pisalam wiec teraz nadrabiam peplaniem.
ja bym się bała zaglądać do frytkownicy nigdy nie wiadomo co w niej teraz żyje:-D
witaj paulla ja tez z L-nia:-)

ilonka
co do mnie pijesz na temat tych palek bo nie wiem :-Da co do scian to nie trzeba zmyc starej farmy tylko umyc stara np. woda z mydlem.A z kupami Filipa sie usmialam :-D Wiki ostatnio tez zrobila u mojej mamy przed schodami na tarasie a jak zauwazylam dupke obsrajtana mlodej to ta kape szukalam po calej chacie a ona na dworze ja zrobila i jak ja znalazlam to juz muchy na niej byly:-D
kolejna aparatka kupkowa:-D
dziołchy bo nie nadążam z czytaniem ;p

hehehe-Ilonka-pies moich rodziców też taki bojuch ;p

a co do takiego słownictwa ulicznego do dzieci to ja mam sąsiadkę,która ma 4 dzieci i oni wszyscy się do siebie tak odzywają i to u nich normalne :/ tylko patrzeć jak mój mały usłyszy co oni mówią i będzie powtarzał chalera :/
i to jest defekt społeczeństwa wychowujesz mądrze a tu bach raz wyjdzie na dwór i potem same mięska lecą...
 
Do góry