reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

no i masz ci babo placek no ...jeszcze się kasior dosiadła ...dajta talerza i filiżankę :p

a jak tak będziemy sobie dogadzać to mi du...a pęknie w poprzek.......znowu


 
reklama
hej :-p
witam kolejna nowa mame :-) widze z moich okolic :tak:ja z Lubonia
A my sie tu z dziewczynami znamy dluuuuugooo...ja z nimi od 2,5 roku cos a przenioslysmy sie z innego forum tu i tak sobie dalej gadamy...tylko dziewczynki kochane cos nam zamilkly....
 
hej hej he

ewelka ja juz jestem....w domu siedze ale niema kiedy co skrobnac....zawse mam cos do zrobienia ehh...kiedy odpoczne:-D:-D

rechot
noralnioe mnie kobitko rozwalasz...teksty to masz nieziemskie...a jesli chodzi o kkawe i ciato to sie wpraszam......wlasnie wode wstawilam..
ktora ma ochoter????:-):-)

witam nowe mamusie;-);-)
my z nocnikiem tez probujemy ale jakos kiepsko bnam wychjodzi...Kuba posiedzi z1-2 minuty i na tym sie konczy...wstaeni i siknie napodloge....hehea ja poko co cierpliwosci niemam..
wczoraj u mojej mamy to byl taaaaaki "dzentelmen" ze niezrobil na dywan tylko poszeld na płytki do kuchni i przylatuje i woła ..."ee eee" i krzywi nos ze smierdzi....a tylk siki byly...hehehe:-D

coraz wiecej gada....i to jest super...

oki lece kawke robic....do nastepnego "pukania " w klawisze:-)
 
ja poproszę kappucinooooo a co se będę :)
a dziś się biorę za placek - ale wiśnie nie mam tylko jabłka zobaczymy jak wyjdzie :) wstawie fote mojego pierwszego zakalca :)
 
hej :-p
witam kolejna nowa mame :-) widze z moich okolic :tak:ja z Lubonia
A my sie tu z dziewczynami znamy dluuuuugooo...ja z nimi od 2,5 roku cos a przenioslysmy sie z innego forum tu i tak sobie dalej gadamy...tylko dziewczynki kochane cos nam zamilkly....
trzeba je powyciągać z krzaków
hej hej he

ewelka ja juz jestem....w domu siedze ale niema kiedy co skrobnac....zawse mam cos do zrobienia ehh...kiedy odpoczne:-D:-D

rechot
noralnioe mnie kobitko rozwalasz...teksty to masz nieziemskie...a jesli chodzi o kkawe i ciato to sie wpraszam......wlasnie wode wstawilam..
ktora ma ochoter????:-):-)

witam nowe mamusie;-);-)
my z nocnikiem tez probujemy ale jakos kiepsko bnam wychjodzi...Kuba posiedzi z1-2 minuty i na tym sie konczy...wstaeni i siknie napodloge....hehea ja poko co cierpliwosci niemam..
wczoraj u mojej mamy to byl taaaaaki "dzentelmen" ze niezrobil na dywan tylko poszeld na płytki do kuchni i przylatuje i woła ..."ee eee" i krzywi nos ze smierdzi....a tylk siki byly...hehehe:-D

coraz wiecej gada....i to jest super...

oki lece kawke robic....do nastepnego "pukania " w klawisze:-)
coś przeczuwam że u nas też będzie ciężka droga nocnikowa :sorry: i poprosze z mleczkiem:)
ja poproszę kappucinooooo a co se będę :)
a dziś się biorę za placek - ale wiśnie nie mam tylko jabłka zobaczymy jak wyjdzie :) wstawie fote mojego pierwszego zakalca :)

a tam zakalec jak upieczesz i zanim zdążysz zrobić zdjęcie już go nie będzie! i nic nam nie zostanie


Moje dziecko chore, miało całą noc gorączkę i kaszlało:-( dziś trzeba do lekarza iść:-(
 
Witam mamuśki jestem Kasia:) mam córeczkę Amelkę (17-nastego skończy 6 miesięcy) mogę do was dołaczyć??? będzie mi miło wymienić się z wami radami i doświadczeniami...hmm choć tu pewnie jest wiele bardziej doświadczonych mam niż ja:tak:
witaj :)
nie no nie ma bata-co za kobity-placek, obiadek a teraz i kebab, który za mną chodzi i chodzi ;p

wkurzyłam się z rana,bo nie mogłam się dodzwonić do przychodni a jak był sygnał to nikt nie odbierał :/ poszłam szybko z buta bez śniadania i co?jajco kurde :/ nie ma już numerków!!!grrrr.nasza kochana służba zdrowia.to do ortopedy takie trudności są nie wiem jak do innych.
 
no to właśnie tak jest z naszymi NFZ atmi u nas to samo -

a toto my przy kuchennej robocie

P1140245.jpg

no i rzeczony placek przed wsadem do pieca

P1140243.jpg
 
reklama
hej dupencje

ewelka nas zaprasza to odzywam heheh

widze nowe mamuski to witam serdecznie- ja sie tu czasem udzielam jak znajde czas albo jak ktos mnie zrypie heheheh

u mnie w sumie nic nowego poza tym ze mi zostal m-c wolnosci- i teraz mamy szal z załatwianiem tego wszytkiego , a tak to jedno i to samow kólko pracra praca dom....

teraz musze chiwle posiedziec i nadrobic co u was?;) wiec odezwe sie jak zatrybie kto z kim i takei tam heheh
 
Do góry