reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

Nie orientuję się czy bez recepty jest coś w miarę skutecznego,co przyniesie Ci szybko ulgę (szybko to i tak gdzies po 24h brania dopiero:baffled: ).
Jeśli nie jesteś ubezpieczona,to spróbuj najpierw w aptece.Może któraś zołza ma miękkie serce ;-)
 
reklama
No no widze ze nie tylko ja mam problem z pecherzem....teraz jak jestem w ciazy to troche spokoju...ale pamietam rok temu...masakra...i wiecie co najlepsze jest to ze robilam badanie moczu i niewykazywalo zadnych bakterii...:baffled: ale furagin tez bralam i dodatkowo w aptece bez receprty kupilam tabletki zurawinowe i profilaktycznie bralam....a mi bardzo pomagalo jak piłam bardzo duuuzooo najlepiej wody niegazowanej i potem czesto chodzilam siusiu i takie nasiadowki ze tak powiem w goracej wodzie.....nalewalam do duzej miski goracej wody tak zebydalo rade siaśći siedzialam z 10min i potem pod posciel....bardzo pomagalo....

dziewczynki a w rajstopkach sobie teraz chodzicie???;-)
Andzia to chyba nie jest jeszcze czop....mi tak cala ciąże taki śluz leci a teraz nawet wkladki niezałoże bo w koncu nie odroznie jak mi wody odejda:-D
 
agacjone ten sluz to norma w ciazy pilnuj tylko kiedy kolor zmieni a jak wody odejda to poczujesz jak ci sie cieplo robi miedzy nogami :-)
 
Agacjone ja przed ciążą też miałam przejścia z tym moim pęcherzem :baffled: Co chwila jakieś stany zapalne.A w ciąży był spokój :-) Może dlatego,że bardziej dbałam o siebie,mniej przytulanek też było.... :-p
Zawsze moja Mama się śmiała,że zapalenie pęcherza,to choroba miesiąca miodowego :-D
 
Andzia no ja tez kiedys tak wyczytalam o tym miesiacu miodowym...ale kobiety maja taka budowe anatomiczna ze pecherz to normalna sprawa....mało ktore niemaja problemow z pecherzem....
Wiecie co ze mna chyba jest cos nie tak:-D od paru dni czy to leze czy cokolwiek robie przychodza takie 5-10sekundowe momenty ze mam nieodparta ochote na cos...tylko niewiem na co....czy jedzenie, czy picie czy ochote na męża:-D no tak jest to silne ze szok....:szok:
wlasnie przed chwila tak mialam....
 
ewelka
pakuj w koperte i wysylaj podać adres??:-) zartuje

andzia
pojde pozniej do apteki i sprobuje, narazie czekam na ksiedza hehe
hej kolęda kolęda;-)
 
reklama
witaj chcialabym cie pocieszyc z moim niewielkim 2mies doswiadczeniem,powiem ci ze znam ten bul, ale jest krem, teraz nie pamietam nazwy, mozesz nim smarowac sutki i mozesz normalnie karmic krem jest bezpieczny dla dziecka a tobie ulzy. ja go dostalam w szpitalu. bul minie maluch uczy sie jak dobrze chwycic sutek. Ja na poczatku tezkarilam co 5 min po 5 min nie martw sie. natura tak to zaplanowala najwazniejsze to uwierzyc ze masz dosc pokarmu im czesciej dziecko karmisz tym go bedzie wiecej. Na poczatek dziecku wystarczy nawet lyzeczka twojego mleka byle czesto. Niemartw sie i daj znac jak ci idzie. O moja znowu ma czkawke.
 
Do góry