reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

reklama
Kewinek już śpi i mężulek zresztą też. Biedaczysko zmęczone po pracy.
Z małym byłam u laryngologa i ze słuchem wszystko w porządku. Ma trochę gęstej woskowiny i stąd te pocieranie. Zapisała kropelki i przez 4 dni mam wkraplać 2 razy dziennie.
 
HEJ LASKI
CZYZBYM JA DZIS BYLA PIERWSZA??;-)
WSKOCZYLAM NA WAGE DZIS PO PORODZIE I ZLECIALAM OKOLO 20 KILO :-p:-p:-p CIEKAWE JAK DALEJ BEDZIE SPADAC :happy:
A MALUTKA LADNIE PRZESPALA CALANOC Z CZEGO JESTEM BARDZO ZADOWOLONA
 
ja bylam pierwsza tylko nic nie napisalam:p hehhe
ewelka co ty gadasz ???jak to mała przespala cała noc???bez budzenia na jedzzenie??? to nie możliwe:(:)(( moj sie budzil co 3h w nocy.... nawet tera sie budzi o tej 3h na butle:/ ja tez tak chce!ewlka co ty masz za dziecko???
 
hejka!
Widzę że córeczka Ewelki to aniołek! Ciekawe jak mój dzidzia będzie sypiać... Ja z dnia na dzień robię się coraz bardziej ociężała... hihi Nic mi się nie chce, ubieranie skarpetek i butów to niemal wyzwanie. No ale to już ostatni miesiąc więc nie jest źle. Gdyby jeszcze czas szybciej płynął byłoby extra.
A mam do Was kobietki pytanko (wiem że wiele ich zadaję... przepraszam): czy powinnam kupić laktator ? Jak myślicie czy zawsze się przydaje ? Jeśli tak to jaki kupić ? (no tak... cała ja!!! Miałam zadać pytanko, a zadałam trzy... wybaczcie). Chciałabym być jak najlepiej przygotowana. Chciałabym mieć wszystko kupione co trzeba a nie później biegać bo tego mi brakuje, tego nie mam i to by się jeszcze przydało.
 
reklama
olka
narazie sobie odpuść laktator bo nie wiesz czy będziesz mogła karmić piersią. ale jeśli urodzisz i bez problemu dziecko będzie ssało to zdecydowanie kup i lepiej żeby to był elektroniczny. Ja miałam ręczny i na prawdę licho szło z tym pompowaniem. A co do przydatności no moim zdaniem dzięki niemu będziesz mogła wyjść z domu i mąż będzie mógł nakarmić malucha.
 
Do góry