reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

Ewelka dzielna kobieto,miło Cię już zobaczyć :-) Oj wycierpiałaś biedulko....Najważniejsze że Ty i córcia macie się dobrze.
Zgadzam się z Haanah w 100%,co za debil pozwolił Ci przeć przy rozwarciu 7cm???Nawet jeśli Niunia ważyła by te 3500g jak usg pokazywało,to i tak by Cię mogło porozrywać .Jestem po prostu przerażona bezmyślnością ludzi,którzy powinni Ci tam pomóc,a nie traktować jak królika doświadczalnego.Ech...aż mnie zatrzęsło :confused2:
A teraz dochodź kochana do siebie szybciutko :-) Buziaczki dla malutkiej ;**
 
reklama
A poza tym Ewelko któraś z dziewczyn pisała,że miałaś cukrycę ciązową....Każdy lekarz powinien wiedzieć,że jeśli kobieta cierpi na cukrzycę ciązową,to dzieci z reguły rodzą się większe.
 
hej laseczki
mialam noc przespana mala zasnela okolo 19 obudzila sie o 3.30 nakarmilam ja i przewinelam i polozylam do lozka zgasilam swiatlo i w ciagu godziny zasnela ;-);-) mam nadfzieje ze tak bedzie caly czas:-p
 
Ilonka i jak tam piesek????
Andzia84 super fotka ze spacerku...świetną ma mała czapeczkę:-):-)
Ewelka serek to ja:) To ja się tylko niegrzeczne nie pytam przed dodaniem do znajomych:zawstydzona/y: sorki:/ Ale jeszcze raz Tobie gratuluje:-) Miałaś niezłą niespodziankę, że jednak dziewczynka:happy: Byłaś bardzo dzielna:-) Aha no jak tam karmienie??? Udało się przejśc na piers??
kasiamaj tym razem już się zapytam...mogę Cię dodac do znjomych na nk bo chętnie obejrzę Twoje zdjęcia:-p
Karolina więc zrobiłam dzisiaj tak jak poradziłaś...i jak się Wojtek obudził o 1:40 to mu dałam wodę! Wypił kilkanaście łyków i wywalił butle...i nawet przez chwilę był spokojny więc poszłam się położyc. Ale nie minęło z 5 minut i wrzask wniebogłosy:-p Wzięłam go na chwile na rece i jak sie uspokoil to odkladalam. I tak kilka razy pod rzad. Moj M już wymiekal hehe ale ja bylam twarda i w koncu maly usnal i obudzil sie o 6:30 :-D:-D Dalam mu mleko i wstal o 7:40 zadowolony jak nigdy:-) Zobaczymy jak bedzie jutro..ale jak juz zaczelam to juz postaram sie nie wymieknac:-) Więc kochana dziękuje Tobie za radę:-) Oglądałam Twoje zdjęcia i Kewinek ma śliczne niebieskie oczka...po prostu czarujący jest!!!!!:happy:
Olka Ty się tylko nie załamuj jakos bo wiadomo, że każdy poród inny:happy: U Ciebie może pójśc tak szybciutko, że nawet nie będziesz pamiętac:happy: A nawet jeżeli byłoby jakoś dłużej no to na pewno dzidzia Tobie wszystko wynagrodzi!!
 
no hej dziewczynki
Ewelka jeszcze raz gratuluje pieknej i dorodnej córci.....a o porodzie juz pewnie zapomnialas jak sie ma taka kruszynke w ramionach......;-)
a u mnie bóle pleców coraz gorzej i najgorzej ze nie bolą całe plecy tylko w jednym punkcie przy łopatce po lewej stronie....jak zacznie to szok wczoraj az sie poryczalam:crazy:....w mostku mnie cos piecze czasem...ale niema co narzekac...juz niedlugo...
dziewczyny nie zaszkodzi chyba jak w przyszlym tygodniu zrobie sobie balejaz bo juz mam taaaaakie odrosty ze niemoge na nie patrzec...:szok:
 
nie Ewelcia zgage mam inaczej....a jak mnie synuś podkopuje czasem po żeberkach to łojjj.....juz lezy główka do dołu:-)
 
a moj piesek wyglada inaczej ale o niebo lepiej.
dzis moj mały obudzil sie o 2:30h wiec wrocil do starych nawykow:/ a juz myslalam ze sie zaczelo spanie do 5:40h:/ ehh no nic jeszcze poczekam:p teraz mały kima. ja zielam prysznic i sie doprowadzam do jakiegos stanu wygladu:p hehheh
pozniej wkleje fote mojego nowego pieska:p hehheh
ewelka i jak ciuszki??? pasuje jej juz cos?.mam nadzieje ze sie podobaja i ze cos z tego wybralas:) ucałuj malutka od cioci ilonki:p i Filipka:)
 
Moja babcia mi powiedziała, że to moja wina, że mały jeszcze nie stoi....że jakbym go więcej w łóżeczku trzymała to by już latał! A ja jej na to, że ja go trzymam na podlodze po to, zeby mial wiecej swobody i dzieki temu super pełza już..i ze jak dla mnie to on po prostu jeszcze nie jest na to gotowy...to uslyszalam ze sie nie znam, ze jestem mloda, ze wszystko zle robie i powinnam jej sluchac:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: wrrrrr...jak zawsze ja najgorsza matka:-(
 
reklama
Do góry