reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

haalooo:-)
u nas dziś pochmurno :-( posprzątane,mały szaleje,obiadu niewiele zjadł,jeszcze go wymęczę i niech idzie spać:-)
Marcy-gratuluję postępów maluszka;-)
Ilonka-hehe,no to będzie granie na..............nerwach;-) zrób sobie ****tkę z miodem i z cytrynką ;-)
 
reklama
I ja się witam w sobotni dzień. U na też pochmurno tak jak u ciebie Kaaczuuchaa bo mieszkamy jakies 30 km od siebie więc nie daleko. Mimo małej mrzawki wyszłam z fifim na spcer bo inaczej mi nie będzie spał. Zaszłam z nim do sklepu i jak zobaczył bułkę nie było przeprosz. przy kasie nie mógł już się jej doczekac . No i jadł ją całą drogię . Więc nie zasną . A teraz łazi koło mnie w chodziku jeszcze i marudzi.
A mnie dopadła wczoraj @ i ledwo żyje :(
 
To melduje się i ja :-D spacer dzisiaj Karolcia odbyła z tatą, bo mamuska u fryzjera siedziała :-D w miarę mu nawet fryzura wyszła, Karolka ciągle w szoku - chodzi koło mnie i włosów mi ciągle dotyka ;-) niestety zniknęła jej ukochana kitka ;-)
u nas pogodnie, słoneczko piękne i w końcu snieg znika :-D nie mam jeszcze posprzątane, gołąbki się gotują,stos prania czeka na wyprasowanie, ale co tam ;-):-D

Ilonka - kuruj sie laska, nie daj się choróbsku :no: zdrówka życzę :tak:
Marcy - brawo dla Wojtusia :-D
 
Hejka to i ja się melduję chociaż już pod koniec dnia :tak:

Ja niestety się pożalę ... pojawił się temat zmęczenia ... ehhh nawet nie wyobrażałam sobie, że może się człowiek czuć tak niewyspanym :-( Kładę się spać ok 23, a wstaję 5:30 czyli śpię 6 i pół godz. To chyba nie tak mało, a mimo to chodzę nieprzytomna :zawstydzona/y: Teraz piszę wieczorami pracę mgr chociaż po jednej str. a we wt. mam egz. i nic nie umiem więc muszę się ostro zabrać ... tylko kiedy?? Dziś pakowałam męża na wyjazd na Ukrainę ... niedawno temu poszedł i wróci dopiero w czw. Jutro idę z Hanią na poranek do kina na 11:30. Dziś już gotuję obiadek żeby jutro się nie gonić.
W ogóle mam okropny problem z pamięcią :-( Zapomniałam np. że egz. mam we wt. i byłam pewna, że w śr. więc wzięłam w pracy wolne na te 2 dni żeby się uczyć, a tu zonk bo mam mniej czasu niż myślałam. :-( Z resztą zapominam o mnóstwie rzeczy np. potrafię zapomnieć, że się umówiłam z koleżanką i nie przyjść do niej :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
heja:-)
a mnie się podoba :-p
raaaanyyyy-jakie słonko,aż człowiek ma lepszy humor:-D mimo,że dziecię znów zrobiło pobudkę o 7.
 
reklama
hej lachony
jakies dziwne teraz to forum jakies lujskie te wszystkie rzeczy tutaj :sorry:wolalam tamtooooooooo:sorry:

Ja też wolałam tamto :-p może się przyzwyczaimy :tak:

A my dziś pospałyśmy do 8:00 :-D Ale to przez to, że Hania od 2 dni nie śpi po południu i musiałała nadrobić :tak:

U nas pogoda średnia, słonko nie może się przebić zza chmur także zadanie dla Ciebie Kaczucho ... dawaj nam tu trochę słonka :-D:-D

A mój ślubny już na Ukrainie także ograniczony kontakt, bo za połączenie 4,90, a za smsa prawie 1,50 :szok:

No nic ja się zbieram, bo na 11:30 idę z Hanią na poranek bajkowy do kina :-D
 
Do góry