reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

No ja te dada też próbowałam i w sumie nie są takie złe ale na pewno nie założyłabym ich na noc bo w przypadku kewinka na pewno by przeciekły
 
reklama
Bella ja praktycznie cały czas miałam dla Izy Happy.Nie narzekałam.Tylko że zamawiałam na allegro (fabryka z Torunia ma tam swoje konto) lub bezpośrednio od producenta.Wychodziłam ponad 10zl do przodu na każdej paczce.Jak zamawiasz za ponad 115zl to kurier gratis.No i ich rozmiarówki są ciut większe niż innych pieluch.Iza skończyła na 5 ale są też 6 dla większych maluszków :tak: Podaję Ci link w razie jakbyś chciała spróbować.

Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro
 
Izkab to często swoja niunię sadzasz na nocnik?
zawsze po spaniu i jak zawoła :-D raczej często ;-) czasami ma dni, że jej się nie chce wołać, a są dni, że przez cały dzien pielucha sucha - nie wiem od czego to zależy :sorry:

a ja znowu prasuje, kurde - po wyjeździe nie mogę sie pozbierać z praniem i prasowaniem :wściekła/y: a mąż na kolacyjce służbowej sobie siedzi :sorry:
 
Izka kochana skąd ja znam te kolacyjki służbowe:rolleyes:
JA też używam z biedronki....największy rozmiar tam to od 7-18 kg jest i są tanie i dobre na noc wytrzymują u Wojtusia a on nieźle sika:-) heheh

A ja po rozmowie i niestety ja sama odrzuciłam ofertę :-( MAlutka jest troszke problemowym dzieckiem tzn jest fajna ale trzeba z nią ćwiczyć chyba sobie znajde jakieś roczne dziecko!!!
A NA RAZIE MUSZE SIE POCHWALIC DOSTALIŚMY KREDYT:-) na mieszkanie:-D mały bo mały ale zawsze to coś i teraz szukamy gdzieś na przedmieściach wrocka jakiegoś lokum taniego najważniejsze zeby było 2 pokojowe a resztę sobie odremontujemy:-) ważne abybyło nasze:-).....

A gorsza sprawa to te pieruńskie prawko w piątek mam test taki wewnętrzny zeby jeździć muszę go zdac masakra a ja nic nie umiem z tego a jazd boję sie jak nie wiem :hmm:
 
Ostatnia edycja:
Marcy gratuluje kredytu.masz racje najwazniejsze zeby bylo wasze. a co do prawka dasz rade,trzymam kciuki.
My niestety jak wrocimy do polski to bedziemy mieszkac z tesciami, nie moge powiedziec o nich ze sa zli no ale tesciowa napewno bedzie sie wtracac a ja w koncu moge przestac byc slodka i milusia:wściekła/y:.
 
Marcy gratki!! brawo brawo! No i powodzenia z prawkiem, czerp pozytywną energię z perspektywy własnego mieszkanka i do przodu :) Na pewno dasz radę!

Wiolka a może już na początku ustal widoczne granice w co teściowa może ingerować, a gdzie ma uszanować Twoje metody? Ja mam super (przyszłą) teściową i bardziej służy radą niż narzuca swoje metody. Ale myślę że jeśli Twoja jest normalną kobietą i da się dogadać, to pozwól żeby w pewnych obszarach robiła po swojemu. Ciebie to odciąży w jakimś stopniu, a ona poczuje się doceniona.
 
moja tesciowa jest fajna kobieta, stara sie mi doradzic i jest chetna do pomocy . ale jezeli ja zrobie inaczej niz ona radzi to sie gniewa i chodzi nadasana:-). lubi noscic mala na rekach a to mnie wkurza bo potem ja bede usiala ja nosic.naszczescie bedziemy tam mieszkac przez jakies 2 miesiace wiec tyle chyba wytrzymam...chyba:-)
 
Marcy rób sobie w wolnej chwili testy.Z pewnością dostałaś płytę,a jeśli nie,to mnóstwo tego znajdziesz w internecie.Najważniejsze to pytać ,jeśli czegoś nie rozumiesz.
 
reklama
lagajka mojego meza przyszly szef zaproponowal nam swoj dom( bo ma dwa), ten do ktorego my sie mamy wprowadzic ma byc dla jego syna ale dopiero za 5 lat mlody skonczy 18 a do tego czasu my bedziemy wynajmowac . z poczatku mowil ze chce 200zl na miesiac wiec sie ucieszylismy a jak bylamu jego zony ostatnio to stwierdzila ze ona niechce pieniedzy , mamy tylko pilnowac zeby nikt sie tam nie wlamal itd( wiecie jak to jest jak dom stoi pusty).a nie mozemy sie tam przeprowadzic zaraz po powrocie do polski bo trezba tam zrobic drobne remont, wstawic piec do centralnego i masze meble itd bo dom stoi pusty, wiec mysle ze z 2 miesiace to zajmnie. mam nadzieje ze juz nie bedziemy musieli wyjezdzac za granice no ale niewiadomo.
 
Do góry