reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
tasiulka - tak mi przykro :sad: trzymaj sie!

agutka - trzymam kciuki, zeby @ nie przyszla!!!!!!!!

missiiss - no wiedzisz, wszystko jest OK. juz sie nie stresuj wiecej, bo dzidzia nerwowa bedzie ;-)

Dla wszystkich, do ktorych zawiatała @ - GŁOWA DO GÓRY :-) idzie maj, to na pewno nam sie uda. ja juz sie nastawilam psychicznie na styczniowe dzieciatko ;-):tak:
 
Witam wszystkie ponownie :-)

Moje drogie, od jakiegoś czasu tu nie zaglądałam, byłam strasznie zdołowana tymi staraniami....monitoringiem cyklu, testami owu itd
Odpuściłam intensywne myślenie o posiadaniu dzidzi.....po ostatniej @ wyluzowałam się.....po Luteinie, CLO i monitoringu dokładnie widziałam kiedy mam owu - teraz Kochane od tygodnia robię testy ciążowe codziennie bo nie mogę uwierzyć, że tam są 2 kreski!!!
W poniedziałek lecę na pierwsze usg :-D - według moich obliczeń to 4/5 tydzień a kalkulator w necie wyliczył mi poród na 25 grudnia 2010! Strasznie się wzbraniałam przed porodem w grudniu a tu wypadły święta!!! ale teraz co mi tam, zrobię wszystko dla mojej długo oczekiwanej dzidzi :-)

Trzymam kciuki za Was wszystkie, żeby @ nie przyszła i za 2 grube krechy na testach!
 
Witajcie i żegnajcie zarazem
Wpadłam się tylko pożegnać bo moja dzidzia długo nie gościła w moim brzuszku. Puste jajo płodowe, a w rezultacie wczoraj poroniłam. Niestety ten wątek już mnie nie dotyczy bo w 2010 to ja napewno mamusią nie zostane. Jeśli wogóle kiedykolwiek będzie mi dane być mamusią.Żyć mi się odechciewa...
Za Was trzymam kciuki żeby się każdej udało spełnić to marzenie.
Pozdrawiam i spadam stąd...
kochana wspolczuje ale nie zostawiaj nas ja tez nawet jesli teraz sie uda to urodze w styczniu 2011 a jednak dalej tu jestem i nigdzie sie niewybieram bo ten watek jest najlepszy i ani mysle z tad odchodzic nawet jesli zafasolkuje
to ja w takim razie też już powinnam odejść bo w tym roku nie urodzę już dziecka.ale zostanę tu nawet do 2015 bo nie wyobrażam sobie opuścić tych kobitek co tu piszą.forum to my, kobiety które je tworzą a nie nazwa...
swiete slowa jestesmy razem do konca :tak:
Byłyśmy sobie z Zuzią w mieście,pospacerowałyśmy. :-)
W drodze powrotnej miałyśmy nieprzyjemną sytuację z mzk,a na koniec jeszcze Zuzia wywróciła się tak potwornie na chodniku,że czołem zaryła o ziemię i teraz ma mega śliwę i podrapane czółko. :-( :-( :-( I mówi,że Ją bardzo boli. :-(
Do tek szkło od okularków do wymiany,bo zrobiły się takie rysy,że hej! Normalnie dziury. :baffled:
:szok::eek::baffled: o korcze to nieciekawie a moja mala dzisaij daje takie jazdy a ja dzis niewiem czemu jestem tak rozdrazniona ze odechciewa mi sie 2 dziecka :zawstydzona/y: marze o nim ale dzis juz mi wszystko jedno tak maladaje mi popalic jedyne co mnie dzid ucieszylo to to ze moja gitara zostala dzis wyslana do mnie a tak po za tym to tyesciowa juz wra :wściekła/y: a od wczoraj jej niebylo i w domu bylo super i czulam taki wewnetrzsny spokoj jak jej w domu niebylo a dzis juz wraca i napewno bedzie miala zly chumor i na kogo padnie wyzycie sie???oczywiscie jak zwykle na mnie mimo ze wypucowalam dom na cacy zeby sie do nieczego niemogla przyczepic to i tak cos znajdzie zawsze tak jest :confused2: i glowa mi peka mamjuz dosc
to pewnie wasza sprawka ze jest az 350 :D:-) dobra teraz cisza i spokuj w mojej duszy i oczekiwanie na serduszko :-)
no pewnie ze nasza :-) a teraz masz sie przestac stresowac bo bede wyzywac ;-)
dzikeuje kochane za wszytskie kciuki za opierdziele i ogolnie za wszystko :) kochan ejestescie i zycze wam rowniez szybkiego zafasolkowania:-)

ŁAPCIE FLUIDKI %%%%&&&&&&&&&&*********$$$$$$$$(((((((((((((~~~~~~~~~~
lapie lapie lapie dzis jakos bez wiekszych nadziei na fasolke ale moze iedys pomoga
dziewczyny chce sie cos was zapytac ,wczoraj wieczorem romansowalam z mezusiem noi rano przyszla @malpa nic z tego nie bedzie?
kochana przytulasy to jeden ze sposobow przyspieszenia @ :-D ja jak wiem ze sie zbliza to mobilizuje meza do jej przyspieszenia i po max 2 godzinach sie pojawia hihihihi
 
Witam wszystkie ponownie :-)

Moje drogie, od jakiegoś czasu tu nie zaglądałam, byłam strasznie zdołowana tymi staraniami....monitoringiem cyklu, testami owu itd
Odpuściłam intensywne myślenie o posiadaniu dzidzi.....po ostatniej @ wyluzowałam się.....po Luteinie, CLO i monitoringu dokładnie widziałam kiedy mam owu - teraz Kochane od tygodnia robię testy ciążowe codziennie bo nie mogę uwierzyć, że tam są 2 kreski!!!
W poniedziałek lecę na pierwsze usg :-D - według moich obliczeń to 4/5 tydzień a kalkulator w necie wyliczył mi poród na 25 grudnia 2010! Strasznie się wzbraniałam przed porodem w grudniu a tu wypadły święta!!! ale teraz co mi tam, zrobię wszystko dla mojej długo oczekiwanej dzidzi :-)

Trzymam kciuki za Was wszystkie, żeby @ nie przyszła i za 2 grube krechy na testach!
wielkie grtatki :)
 
kochana wspolczuje ale nie zostawiaj nas ja tez nawet jesli teraz sie uda to urodze w styczniu 2011 a jednak dalej tu jestem i nigdzie sie niewybieram bo ten watek jest najlepszy i ani mysle z tad odchodzic nawet jesli zafasolkuje

swiete slowa jestesmy razem do konca :tak:

:szok::eek::baffled: o korcze to nieciekawie a moja mala dzisaij daje takie jazdy a ja dzis niewiem czemu jestem tak rozdrazniona ze odechciewa mi sie 2 dziecka :zawstydzona/y: marze o nim ale dzis juz mi wszystko jedno tak maladaje mi popalic jedyne co mnie dzid ucieszylo to to ze moja gitara zostala dzis wyslana do mnie a tak po za tym to tyesciowa juz wra :wściekła/y: a od wczoraj jej niebylo i w domu bylo super i czulam taki wewnetrzsny spokoj jak jej w domu niebylo a dzis juz wraca i napewno bedzie miala zly chumor i na kogo padnie wyzycie sie???oczywiscie jak zwykle na mnie mimo ze wypucowalam dom na cacy zeby sie do nieczego niemogla przyczepic to i tak cos znajdzie zawsze tak jest :confused2: i glowa mi peka mamjuz dosc

no pewnie ze nasza :-) a teraz masz sie przestac stresowac bo bede wyzywac ;-)

lapie lapie lapie dzis jakos bez wiekszych nadziei na fasolke ale moze iedys pomoga

kochana przytulasy to jeden ze sposobow przyspieszenia @ :-D ja jak wiem ze sie zbliza to mobilizuje meza do jej przyspieszenia i po max 2 godzinach sie pojawia hihihihi

hej zabciu :)

Co tam ciekawego , co slychac ???
strasznie sie tu cicho zrobiło
 
Witam wszystkie ponownie :-)

Moje drogie, od jakiegoś czasu tu nie zaglądałam, byłam strasznie zdołowana tymi staraniami....monitoringiem cyklu, testami owu itd
Odpuściłam intensywne myślenie o posiadaniu dzidzi.....po ostatniej @ wyluzowałam się.....po Luteinie, CLO i monitoringu dokładnie widziałam kiedy mam owu - teraz Kochane od tygodnia robię testy ciążowe codziennie bo nie mogę uwierzyć, że tam są 2 kreski!!!
W poniedziałek lecę na pierwsze usg :-D - według moich obliczeń to 4/5 tydzień a kalkulator w necie wyliczył mi poród na 25 grudnia 2010! Strasznie się wzbraniałam przed porodem w grudniu a tu wypadły święta!!! ale teraz co mi tam, zrobię wszystko dla mojej długo oczekiwanej dzidzi :-)

Trzymam kciuki za Was wszystkie, żeby @ nie przyszła i za 2 grube krechy na testach!
gratuluje wkoncu jakas wiadomosc o fasolce bo ostatnio same @ :-D
 
reklama
Do góry