reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Ja to marze o L4 bardzo mocno, miałam być już w ciąży tak woógle bo chciałam aby dzidzia w sierpniu się urodziła na urodziny mojego M. Nic z tego.
Tylko tak sobie myślę że ja bez pracy to ogólnie mogłabym się trochę nudzić.

Robin a macie program komputerowy do rezerwacji?
Dziewuszki ja juz sobie od 2 lat z okazji na okazje wymyślam jak to będzie jak M powiem! jak on zareaguje! Jak to sobie na L4 do Cze-wy pojezdzę, komu z rodziny najpierw powiemy! jakie będzie imie i co szwagierka wczesniej zaszła i imię zabrała....
Więc juz sobie nie myslę

Jeszcze nie mamy, ale szef załatwia tylko z jego tempem to będzie za jakis rok!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
a gdzie sa te Wasze hotele dziewczeta?

Mój w Krynica Morskiej. To znaczy nie mój w sumie.

Dziewuszki ja juz sobie od 2 lat z okazji na okazje wymyślam jak to będzie jak M powiem! jak on zareaguje! Jak to sobie na L4 do Cze-wy pojezdzę, komu z rodziny najpierw powiemy! jakie będzie imie i co szwagierka wczesniej zaszła i imię zabrała....
Więc juz sobie nie myslę

Jeszcze nie mamy, ale szef załatwia tylko z jego tempem to będzie za jakis rok!!!

Robin też tak sobie myślę, nadal czasami.

A wy macie jakieś gwiazdki? A ile u Ciebie dwójka za śniadaniem kosztuje?
 
a gdzie sa te Wasze hotele dziewczeta?
A mój jak pozwolicie nie powiem bo to małe miasteczko z jednym hotelem i jeszcze by się domyslili, że o nich piszę, a to dlatego, że ja tego miasteczka szczerze nienawidzę ( jest piękne ) żebyście sobie nie pomyślały, ale mnie od poczatku odpycha. I dziś właśnie zmieniłam mu nazwę na Piekiełko. Do M się śmiałam co on na to. Naszczęście nie mieszkam tu tylko pracuję a to jeszcze mogę strawić.

Hotel ma 3 gwiazdki a pokój ze śniadaniem kosztuje 134zł 2 os.
 
A mój jak pozwolicie nie powiem bo to małe miasteczko z jednym hotelem i jeszcze by się domyslili, że o nich piszę, a to dlatego, że ja tego miasteczka szczerze nienawidzę ( jest piękne ) żebyście sobie nie pomyślały, ale mnie od poczatku odpycha. I dziś właśnie zmieniłam mu nazwę na Piekiełko. Do M się śmiałam co on na to. Naszczęście nie mieszkam tu tylko pracuję a to jeszcze mogę strawić.

Hotel ma 3 gwiazdki a pokój ze śniadaniem kosztuje 134zł 2 os.

Wow macie 3 gwiazdki a ceny duzo niższe niż u nas.
To chociaż zdradź w jakiej okolicy ty mieszkasz tak mniej więcej, koło jakiego dużego miasta.

Oficjalne starania czas zacząć :)
Jeszcze kilka dni do dni płodnych, ale ja już próbuję ;)

Witamy na forum i trzymmy kciuki.

Dobra ja zmykam, do jutra dziewczynki!
 
Robin, asiucha - dzieki :) bardzo bym chciała żeby mi się udało... zeszłym miesiącu szaleliśmy z narzeczonym i nic, może luty okaże się łaskawszy?

Za was wszystkie też trzymam kciuki :)
 
Robin, asiucha - dzieki :) bardzo bym chciała żeby mi się udało... zeszłym miesiącu szaleliśmy z narzeczonym i nic, może luty okaże się łaskawszy?

Za was wszystkie też trzymam kciuki :)
Myśl pozytywnie i nie za dużo Powodzenia!!!

Dobrej nocy wszystkim staraczkom i Nowo Rocznym Zafasolkowanym!!!
 
Echhh Robin - łatwo powiedzieć nie myśl za dużo... staram się ale jestem taka podekscytowana tym wszystkim, że myśl o fasolce pojawia się w mojej głowie co 2minuty :/
I jeszcze dziś dowiedziałam się, że kuzynka jest w ciąży - ja też chcę!!! ;(
No ale nie tracę wiary... zwłaszcza, że jestem młoda i jak nie teraz to za pół roku, a jak za pół roku sie nie uda to robimy przerwę, żebym na ślubie własnym z brzuchem nie była i potem starania już po ślubie :)
 
reklama
Chciałam napisać "witajcie z rana" ale widzę, że już nie takie rano;-)
Właśnie siedziałam i nadrabiałam zaległości z dwóch dni:szok: sporo tego było. Tak sobie myślałam czy to dobrze nam robi - wiecie ciągłe czytanie, pisanie i myślenie o ... kurcze to chyba zafiksować się można (myślę o sobie), sama nie wiem:-(

Kinga85 trzymam mocnooooooo kciuki;-)

Ewelina26k - patrząc na siebie to był powiedziała, że to dopiero czwarty miesiąc starań. Trzymam za Ciebie kciuki żeby Ci szybko wyszło;-)

Wogóle to trzymam kciuki za nas wszystkie:tak:

U mnie pogoda do d... -16 stopni aż strach wyjść z domku - dobrze, że dziś mam wolne to mam nadzieję, że jutro rano będzie conajmniej wiosna i będę mogła spokojnie dojechać do pracy:tak:
Wpadnę później - idę na śniadanko, w lodówce wprawdzie pustki ale może mi się coś uda wyczarować... smacznego Wam życzę:tak:
 
Do góry