reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Echhh Robin - łatwo powiedzieć nie myśl za dużo... staram się ale jestem taka podekscytowana tym wszystkim, że myśl o fasolce pojawia się w mojej głowie co 2minuty :/
I jeszcze dziś dowiedziałam się, że kuzynka jest w ciąży - ja też chcę!!! ;(
No ale nie tracę wiary... zwłaszcza, że jestem młoda i jak nie teraz to za pół roku, a jak za pół roku sie nie uda to robimy przerwę, żebym na ślubie własnym z brzuchem nie była i potem starania już po ślubie :)
Powodzenia kochana:tak:

Chciałam napisać "witajcie z rana" ale widzę, że już nie takie rano;-)
Właśnie siedziałam i nadrabiałam zaległości z dwóch dni:szok: sporo tego było. Tak sobie myślałam czy to dobrze nam robi - wiecie ciągłe czytanie, pisanie i myślenie o ... kurcze to chyba zafiksować się można (myślę o sobie), sama nie wiem:-(

Kinga85 trzymam mocnooooooo kciuki;-)

Ewelina26k - patrząc na siebie to był powiedziała, że to dopiero czwarty miesiąc starań. Trzymam za Ciebie kciuki żeby Ci szybko wyszło;-)

Wogóle to trzymam kciuki za nas wszystkie:tak:

U mnie pogoda do d... -16 stopni aż strach wyjść z domku - dobrze, że dziś mam wolne to mam nadzieję, że jutro rano będzie conajmniej wiosna i będę mogła spokojnie dojechać do pracy:tak:
Wpadnę później - idę na śniadanko, w lodówce wprawdzie pustki ale może mi się coś uda wyczarować... smacznego Wam życzę:tak:

hej dziewczynki podczytuje co tam u Was

Kinga i jak tam u Ciebie??
Ja tez czasami mam takie mysli:

Czesc Pajeczko;-)
 
Witam Dziewuszki,

Prosze o pomoc pierdoła jestem i stworzyłam sobie suwaczek ale nie wiem jak go wstawić pomoże któraś:zawstydzona/y:???

W tym tylku zaczełam mierzyć tempke...a tu bach przeziębienie...i dziś 2 kreski więcej ( jak na płodne ) także ja przeziębiona, M przeziębiony i tym miesiącu już chyba nie wyjdzie bo ja to sie wyleże i będę za 2-3 dni będę jak nowa a M pracuje i sie wykurowac nie może , od 3 tyg z kaszlem i chrypą gania gardło go boli a do lekarza to ostatni.
 
reklama
Do góry