reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Hej Dziewczynki:)))
Dziś zrobiłam kolejny test i są wyraźne dwie kreseczki.:tak::tak::tak: Zaczyna do mnie docierać ten fakt. Dzisiaj wieczorkiem idę do mojego ginka po zwolnienie i zaczynam liczyć dni. Jejku, żeby się w końcu udało!!!!!
Plissssssssssssssss:tak::tak::tak::tak::tak:

Kolejna porcja ciążowych fluidko-wirusków &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Mają kolor zielony...jak nadzieja!!!


Gratuluję i zazdroszczę tych 2 kresek
 
powiem wam że ktoś nam przypunktował w samochód przed chwilą i urwał lusterko- oczywiście odjechał :baffled: masakra
Co za...
Ostatnio tscie pod blokiem ktos na calej dlugosci samochodu taka wieeelka ryse zrobil
:-(
Debile normalnie

Na razie się żegnam, bo muszę podać kolację synkowi.
Nie wiem, czy zajrzę jeszcze, bo padam na klawiaturę ( w nocy nie mogłam spać)
To spokojnej nocki;-)

Hej Dziewczynki:)))
Dziś zrobiłam kolejny test i są wyraźne dwie kreseczki.:tak::tak::tak: Zaczyna do mnie docierać ten fakt. Dzisiaj wieczorkiem idę do mojego ginka po zwolnienie i zaczynam liczyć dni. Jejku, żeby się w końcu udało!!!!!
Plissssssssssssssss:tak::tak::tak::tak::tak:

Kolejna porcja ciążowych fluidko-wirusków &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Mają kolor zielony...jak nadzieja!!!


GRATULACJE:rofl2::rofl2::rofl2::rofl::rofl::rofl:
Zielone biore i biore i biore, ale zostaeie tez troche innym:tak::-)

Dziewczyny a wlasnie powiedzcie, tak na zapas juz pytam
Kiedy pracodawcy sie mowi o ciazy?
Bo u nas od razu kaza na l4 isc bo pracuje fizycznie i podnosze "troszke"
Ale jak to jest? Po tescie juz np sie wspomina czy po oficjalnej wizycie u gina??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej Dziewczynki:)))
Dziś zrobiłam kolejny test i są wyraźne dwie kreseczki.:tak::tak::tak: Zaczyna do mnie docierać ten fakt. Dzisiaj wieczorkiem idę do mojego ginka po zwolnienie i zaczynam liczyć dni. Jejku, żeby się w końcu udało!!!!!
Plissssssssssssssss:tak::tak::tak::tak::tak:

Kolejna porcja ciążowych fluidko-wirusków &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Mają kolor zielony...jak nadzieja!!!

ja też gratuluję i zazdroszczę :tak: mam nadzieje że fluidki podziałają !!

Dziewczyny a wlasnie powiedzcie, tak na zapas juz pytam
Kiedy pracodawcy sie mowi o ciazy?
Bo u nas od razu kaza na l4 isc bo pracuje fizycznie i podnosze "troszke"
Ale jak to jest? Po tescie juz np sie wspomina czy po oficjalnej wizycie u gina??

z tego co wyczytałam pracodawca nie może cię zwolnić nawet jak jesteś w pierwszych tyg ciązy, jeżeli idziesz na l4 to i tak musisz donieśc pracodawcy zaświadczenie o ciązy (100% zus ) a jak podnosisz to zmykaj na l4 i odpoczywaj
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jak byłam w poprzedniej ciąży i przyszedł mi szalony pomysł do głowy o tym że porpowadzi mi ciążę lekarz z przychodni to p. ginekolog stwierdziła podczas pierwszej wizyty ,,TO TOjeszcze się nie da się zobaczyć w sg a TA już chce zwolnienie????" Więc byłąm tam tylko trzy razy: pierwszy, jedyny i ostatni:-D:-D:-D
Potem prywatnie poszłam i dostałam zwolnienie bez problemu. Ale z tego co wiem lekarz chyba najpiwer musi stwioerdzić ciążę w usg i zobaczyć jak bije serduszko. U mnie jest troszkę inaczej, bo to moja czwarta ciąża a dziecko na świecie jedno, więc chuchają i dmuchają.
Teraz się uda. :tak::tak::tak:
 
z tego co wyczytałam pracodawca nie może cię zwolnić nawet jak jesteś w pierwszych tyg ciązy, jeżeli idziesz na l4 to i tak musisz donieśc pracodawcy zaświadczenie o ciązy (100% zus ) a jak podnosisz to zmykaj na l4 i odpoczywaj


U nas dbaja o ciezarne:tak:
Ja mam umowe na dwa latajesze wiec jestem spokjna, chodzi mi raczej o to kiedy powiadomic przelozonego?
Czy juz wtedy zapowiedziec jesli test pozytywnie wyszedl?
Czy dopiero po wizycie u ginekologa??
 
Pajka,pisałaś o tym panu na śniegu z wózkiem z kręconymi kołami. Takie wózki mają opcję "blokada kół",więc bez obaw. ;-) Nie wiem,czy ktoś o tym pisał,bo ja tak z doskoku teraz. ;-)

Loczek,gratulacje! :tak: :-)
 
reklama
Do góry