reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

czekanie jest najgorsze. Praktycznie żyje się od @ do @.

Jak w tym cyklu nic nie będzie to w lutym jadę na badania do Bydgoszczy do kliniki. Odkładałam te badania, bo miałam nadzieje,że samo wszytsko się rozwiąże i nie będą już potrzebne, ale chyba tak się nie stanie
A na jakie badanie pojedziesz? Już się badaliście?
A właściwie skąd jesteś jeśli można zapytać?
 
reklama
Toska ja jeszcze owulki nie miałam,a co dopiero testowanie:sorry2:

Ale powiem Wam ze jakos nigdy tak nie miałam ze kupowałam testy na zapas,poprostu brak @ i wtedy tescik.
A widze ze wy juz znacie date na zas,czyli robicie odrazu w dniu spodziewanej@?????

Ja to @ dopiero za dwa ni sie spoziewam a juz 3 testy robilam:zawstydzona/y:

Ale to pierwszy cykl wiec do glowy dostaje bo nie wiem zupelnie co i jak...

Ale troszke sie boje jutro testowac...
A w pracy powiem Wam ze sie staram juz pilnoiwac, bo ja skrzynki w pracy podnosze i jak tylko moge to kombinuje...
 
A na jakie badanie pojedziesz? Już się badaliście?
A właściwie skąd jesteś jeśli można zapytać?

Jestem z Torunia. Badania będę robić na : czystość pochwy, przeciwciała przeciwplemnikowe i antygen ( nazwy nie pamiętam).

We wrzesniu dostałam od lekarza skierowanie na takie badania. Mam nadzieję,że one coś wyjaśnią. Poza tym przy okazji mąż też się zbada
 
Uwaga - moj setny post:cool::cool::cool:
13459d1252519970-mamy-aniolkow-i-nie-tylko-z-nadzieja-na-szczescie-poczekalnia-szampan-1-.jpg
 
Jestem z Torunia. Badania będę robić na : czystość pochwy, przeciwciała przeciwplemnikowe i antygen ( nazwy nie pamiętam).

We wrzesniu dostałam od lekarza skierowanie na takie badania. Mam nadzieję,że one coś wyjaśnią. Poza tym przy okazji mąż też się zbada
Mój M na badanie pojechał do In vikty w Gdańsku?Czy nie orientujesz się ile kosztuje badanie plemniczków w B. w tej klinice? Antygen to wrogość śluzu na plemniczki?

I na jakiej ulicy sie mieści ta klinika?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Antygen to wrogość śluzu na plemniczki?

albo przeciwciała przeciwplemnikowe. Nie mam pojęcia

Co do męża to się jeszcze nie orientowałam, ale myślę,że bedzie się to mieściło gdzieś w granicach między 50zł a 100zł. A może się mylę. W przyszłym tyg będę dzowniła i się umawiała, więc jak co dam znać.

I na jakiej ulicy sie mieści ta klinika?

Ja będę się badac w kliinice Medica na ul. Łochowskiego, mąż ma skierowanie do dr w innej klinice. Obecnie nie pamiętam u jakiego lekarza, ale jak dojde do tych dokumentów to napisze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
albo przeciwciała przeciwplemnikowe. Nie mam pojęcia

Co do męża to się jeszcze nie orientowałam, ale myślę,że bedzie się to mieściło gdzieś w granicach między 50zł a 100zł. A może się mylę. W przyszłym tyg będę dzowniła i się umawiała, więc jak co dam znać.
Bo tak się orientacyjnie pytam bo chcę porównać ceny ale myślę że takie kliniki mają koszt podobny.
 
Na razie się żegnam, bo muszę podać kolację synkowi.
Nie wiem, czy zajrzę jeszcze, bo padam na klawiaturę ( w nocy nie mogłam spać)
 
reklama
Hej Dziewczynki:)))
Dziś zrobiłam kolejny test i są wyraźne dwie kreseczki.:tak::tak::tak: Zaczyna do mnie docierać ten fakt. Dzisiaj wieczorkiem idę do mojego ginka po zwolnienie i zaczynam liczyć dni. Jejku, żeby się w końcu udało!!!!!
Plissssssssssssssss:tak::tak::tak::tak::tak:

Kolejna porcja ciążowych fluidko-wirusków &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Mają kolor zielony...jak nadzieja!!!
 
Do góry