reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

PRALINKA to jutro idz po niego do apteki nawet jesli w tym cyklu by sie nieudalo dzidzi (tfu tfu) to przed ciaza tez dobrze jest go brac

ale sie ciesze dzis znowu tempka 37,3 tak jak w czoraj wlasnie sprawdzilam wiec moze cos tam jest bo na okres to zawsze mialam 37,0

Poidobno tempka wieczorem nie jest wiarodajna:no:
Ja np.kiedys mierzyłam wieczorem i miałam 37,04 a rano przyszła @:wściekła/y:
ALe ma nadzieje żabko ze u ciebie bedzie inaczej.
moze jutro rano spróbuj,zanim wstaniesz z łózka,ale chyba ciezko tak bez całego wykresu:baffled:
 
reklama
jak niezapomne to sprawdze ale przewaznie tempka z rana i z wieczora niewiele mi sie roznila jak kiedys sprawdzalam i rano i wieczorem ale ja to tylko dla siebie sprawdzam niesugeruje sie glownie tempka tylko sluzem bo tempke moze zmienic wiele czynnikow:happy2:
 
jak niezapomne to sprawdze ale przewaznie tempka z rana i z wieczora niewiele mi sie roznila jak kiedys sprawdzalam i rano i wieczorem ale ja to tylko dla siebie sprawdzam niesugeruje sie glownie tempka tylko sluzem bo tempke moze zmienic wiele czynnikow:happy2:

No włąsnie i ja jej dlatego nie mierzę,bo jaki kolwiek skok a ja juz dostawała bym do głowy co jest grane:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:

No to ciekawe ile jeszcze dobrych wiescie bedzie w tym tygodniu:tak::confused:
 
Ja sie tam nie znam, bo to moje pierwsze starania, ale z tego co czytam to czesto dziewczyny sa pewne ze to bole przed @ a tu jednak ciaza:tak:
A czasami odwrotnie;-)

Wiem co czujesz i skąd Twoje rozgoryczenie. Ale do mnie to jeszcze daleko(prawie 4 latka bedzie), jak ja mam jeszcze siłę , więc Ty też ją masz i Tobie się uda i mi sie uda i wszystkim staraczkom. Najgorsze to czekanie- to jest najgorsze no nie?
Dokladnie! To czekanie...
Jak w tym cyklu nic nie będzie to w lutym jadę na badania do Bydgoszczy do kliniki. Odkładałam te badania, bo miałam nadzieje,że samo wszytsko się rozwiąże i nie będą już potrzebne, ale chyba tak się nie stanie
Dziwie sie, ze tyle wytrzymalas;-)

dokładnie najgorsze jest czekanie....
i jeszcze jedno kiedy Twój szwagier ze swoją dziewczyną ogłaszają wszem i wobec że będą mieli dziecko i tak im się przydażyło hmm nie planowali :-(
Rozumiem, ze dziewczeta sie znaja osobiscie:tak:
Wszyscy mówią nie martw się, przyjdzie i czas na Ciebie, a ja zadaje sobie pytanie dlaczego ja muszę tye czekać?!
A mowia to zazwyczaj ci, ktorzy nigdy nie przezywali tego, co dlugodystansowe staraczki! A co oni moga wiedziec o czekaniu na cud...?:confused:

Jestem z Torunia. Badania będę robić na : czystość pochwy, przeciwciała przeciwplemnikowe i antygen ( nazwy nie pamiętam).

We wrzesniu dostałam od lekarza skierowanie na takie badania. Mam nadzieję,że one coś wyjaśnią. Poza tym przy okazji mąż też się zbada
Ciekawy zestaw badan. A wczesniej nic nie badalas? Np hormonow?
Hej Dziewczynki:)))
Dziś zrobiłam kolejny test i są wyraźne dwie kreseczki.:tak::tak::tak: Zaczyna do mnie docierać ten fakt. Dzisiaj wieczorkiem idę do mojego ginka po zwolnienie i zaczynam liczyć dni. Jejku, żeby się w końcu udało!!!!!
Plissssssssssssssss:tak::tak::tak::tak::tak:

Kolejna porcja ciążowych fluidko-wirusków &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Mają kolor zielony...jak nadzieja!!!
GRATULACJE!!!

ja rano nie mierze bo zawsze zapominam ale wieczorem tez mozna ale musi byc mierzona po minimum 20 minutowym odpoczynku najwazniejsze zeby byla mierzona zawsze o tej samej porze dnia
Pierwsze slysze!
 
Cytat:
Napisał nanusia82
Jestem z Torunia. Badania będę robić na : czystość pochwy, przeciwciała przeciwplemnikowe i antygen ( nazwy nie pamiętam).

We wrzesniu dostałam od lekarza skierowanie na takie badania. Mam nadzieję,że one coś wyjaśnią. Poza tym przy okazji mąż też się zbada


Ciekawy zestaw badan. A wczesniej nic nie badalas? Np hormonow?

badalam hormony w 21dc, miałam badane jajeczkowanie i póki co wszystko ok. Do tego dostałam Duphaston przez 2 cykle.

Nie chcialam robic wiecej badan od razu by nie przezywac tego zbyt bardzo i dlatego rozlozylam je w czasie
 
badalam hormony w 21dc, miałam badane jajeczkowanie i póki co wszystko ok. Do tego dostałam Duphaston przez 2 cykle.

Nie chcialam robic wiecej badan od razu by nie przezywac tego zbyt bardzo i dlatego rozlozylam je w czasie
Aham - myslalam, ze to bede Twoje pierwsze badania, dlatego sie zdziwilam:tak:
 
Witajcie kobietki :-)
Ja wczoraj po pracy utknęłam w pociągu zamiast 1 h to na 5 h i byłam w domciu po 20:00 :szok: MASAKRA!!
Wpadłam nadrobić te 2 dni :tak: Także mykam czytać i odpowiadać ;-)
 
reklama
Do góry