reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
MALAPRALINKA juz ci dzis pisalysmy ze kwas foliowy w aptece jest bez recepty jaqkies 5 zl kosztuje a pierwsze co lekarz apewne zapyta to czy bierzesz kwas foliowy a jak powiesz ze nie to odrazu ci przepisze ale zacznij juz brac
 
Hej Dziewczynki:)))
Dziś zrobiłam kolejny test i są wyraźne dwie kreseczki.:tak::tak::tak: Zaczyna do mnie docierać ten fakt. Dzisiaj wieczorkiem idę do mojego ginka po zwolnienie i zaczynam liczyć dni. Jejku, żeby się w końcu udało!!!!!
Plissssssssssssssss:tak::tak::tak::tak::tak:

Kolejna porcja ciążowych fluidko-wirusków &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Mają kolor zielony...jak nadzieja!!!

SERDECZNIE GRATULUJĘ!!!!!!!!!SUPER!!!!:tak:
Ja troszke złapie tych zielonych:tak:;-)

Dziewczyny a jescze jedno
Czy ja juz cos mam kupic, jakies tabletki i brac? Bo ja sie nico nie znam.. Czu dopiero jak lekarz powie

Mozesz kupic sobie kwas foliowy i brac jedną tabletke dziennie;-)
 
Zabcia o musialam przegapic:zawstydzona/y:
Przepraszam i dziekuje:blink:

Lece Kotusie ogarnac troszke...
Do potem:blink:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
PRALINKA to jutro idz po niego do apteki nawet jesli w tym cyklu by sie nieudalo dzidzi (tfu tfu) to przed ciaza tez dobrze jest go brac

ale sie ciesze dzis znowu tempka 37,3 tak jak w czoraj wlasnie sprawdzilam wiec moze cos tam jest bo na okres to zawsze mialam 37,0
 
Ostatnia edycja:
Loczek, a długo musiałaś prosić Sławka o tak szybką wizytę? Bo mnie powiedział, że jak tylko zobaczę II kreski na teście to pierwszą osobą, która się o tym dowie jest mąż a drugą ma być On. Czyli od razu tel. i mam go molestować i walczyć o szybki termin. Ostatnio czekałam do niego 3 tyg. ale pamiętam, że jak miałam problem po poronieniu to tylko 2 dni. Zresztą zawsze jak miałam problem to przyjmował mnie szybko.
 
Loczek no jednak! super! Blade kreski zaykle oznaczają fasolinkę a ja k teraz mam tłuściory to już jest na bank!!!!!!!!!!!!!!!!!! termin liczyłaś??? Pewni jeszcze wrzesień co?????;-)
A kwas foliowy dobrze sobie kupić i łykać raz dziennie:tak:
Oh ale się cieszę, że kolejnej sięudało...czekam na reszte babeczek!;-) NA pewno się uda wszytkim!!!!!!!!!!!:tak::tak:
 
Zabka, a czy mierzenie temp. wieczorem coś daje? Z tego co ja czytałam najlepiej jest mierzyć rano tuż po przebudzeniu, jeszcze przed wstaniem z łóżka. Musi być minimum 3 godz. snu a najlepiej 6 godz. No i tempka rano jest zawsze inna niż na wieczór ja np. mierząc rano mam 36,27 a wieczorem 37,09 (specjalnie sprawdziłam).
 
reklama
hej kerna fajnie ze tu jeszcze zagladasz ale pewnie na innym forum tez juz siedzisz sczesliwych mamusiek :-D ja i malapralinkia probojemy testowac jutro ale to i tak jest przed terminem@ u niej bo u mnie to ja juz calkiem niewiem bo to 1 cykl po odstawieniu tabsow anty:baffled: dlatego kieruje sie tylko owulka zeby sobie termin wyznaczyc:-paleslyszalam ze niektore dopiero po 45 dniach dostaja @ po odstawieniu:baffled:

ja rano nie mierze bo zawsze zapominam ale wieczorem tez mozna ale musi byc mierzona po minimum 20 minutowym odpoczynku najwazniejsze zeby byla mierzona zawsze o tej samej porze dnia
 
Ostatnia edycja:
Do góry