reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

dokładnie najgorsze jest czekanie....
i jeszcze jedno kiedy Twój szwagier ze swoją dziewczyną ogłaszają wszem i wobec że będą mieli dziecko i tak im się przydażyło hmm nie planowali :-(
Czy chodzi Tobie o tych co budują chatę- to oficjalnie już wszyscy wiedzą bo to już 5 miesiąc i też troszkę się starali ale teraz to temat tabu.
Z nie oficjalnej wersji(bo szwagier mówił mojemu M) to na pewno ok2 lat, ale nie wiem dokładnie bo oni tak niczego nie powiedzą i robią tajemnicę czasem z byle czego.
 
reklama
Czy chodzi Tobie o tych co budują chatę- to oficjalnie już wszyscy wiedzą bo to już 5 miesiąc i też troszkę się starali ale teraz to temat tabu.
Z nie oficjalnej wersji(bo szwagier mówił mojemu M) to na pewno ok2 lat, ale nie wiem dokładnie bo oni tak niczego nie powiedzą i robią tajemnicę czasem z byle czego.

nie nie oni raczej chaty nie budują, :-) i nie starali się napewno usłyszałam od mojej przyszlej szwagierki że nie trzeba myśleć tylko robić samo wychodzi
 
:tak:CZEŚĆ DZIEWCZYNY,
U MNIE JAKW ZEGARKU 15DPO @ RANO PRZYSZŁA, ALE JA JUŻ MAM DOŚĆ PŁACZU I ŻYCIA OD @ DO @ I ZACZNĘ ŻYĆ NORMALNIE BEZ LICZENIA DNI I GODZIN DO OWU BO TO BEZ SENSU.
Mój Małż zmienił prace i poznał kolegę który po 10 latach jak sobie odpóścili to został tatą w wieku 36 lat jego żona tej 36 lat. Powiedzieli wszystkim wszem i wobec ze ini dzieci mieć nie będą i żeby nie zadawali im już tych durnych pytań i co i niespodzianka:-):-D
Tak więc głowa do góry i spontaniczny sex bez ograniczeń- wasze zdrówko kobietki
 
:tak:CZEŚĆ DZIEWCZYNY,
U MNIE JAKW ZEGARKU 15DPO @ RANO PRZYSZŁA, ALE JA JUŻ MAM DOŚĆ PŁACZU I ŻYCIA OD @ DO @ I ZACZNĘ ŻYĆ NORMALNIE BEZ LICZENIA DNI I GODZIN DO OWU BO TO BEZ SENSU.
Mój Małż zmienił prace i poznał kolegę który po 10 latach jak sobie odpóścili to został tatą w wieku 36 lat jego żona tej 36 lat. Powiedzieli wszystkim wszem i wobec ze ini dzieci mieć nie będą i żeby nie zadawali im już tych durnych pytań i co i niespodzianka:-):-D
Tak więc głowa do góry i spontaniczny sex bez ograniczeń- wasze zdrówko kobietki

tak tak i to chyba najlepsze rozwiązanie :tak: nie myśleć tylko działać :tak:może od następnego cyklu ....:zawstydzona/y:
 
dokładnie. Dzis w nocy urodzila moja kuzynka. Zaszla w drugą ciążę zaraz po narodzinach pierwszego dziecka. Choć nie utrzymujemy kontaktów, to jak się o tym dowiedziałam, to zrobiło mi się dziś rano bardzo smutno.

Wszyscy mówią nie martw się, przyjdzie i czas na Ciebie, a ja zadaje sobie pytanie dlaczego ja muszę tye czekać?!
Jak pisałam u mnie tez wysyp dzieci w rodzinie. Tylko ból i żal że im się udaje.
Ale mam koleżankę z innej miejscowości, która też brała ślub w ten sam dzień co my ( czyli już będzie 8 lat temu w czerwcu) i wcale nie mają dziecka. To jest dopiero szmat czasu ale co zrobić nie pytam ich sie wcale bo na pewno mają dużo pytań od rodziny.
 
Czesc kobietki:-)
ojjjj jak mnie boli prawy jajnik:no:cos czuje ze owulka sie zbliza wielkimi krokami...
Dzis bede molestowała mezukla:tak:

A teraz siedze i oglądam Pierwszą miłosc-sto lat nie widziałam tego serialu:happy2:

Kurde mam dzis jakiegos lenia,nic nie zrobiłąm:sorry2:
A za cos słodkiego mogła bym zabic:tak::-)
 
:tak:CZEŚĆ DZIEWCZYNY,
U MNIE JAKW ZEGARKU 15DPO @ RANO PRZYSZŁA, ALE JA JUŻ MAM DOŚĆ PŁACZU I ŻYCIA OD @ DO @ I ZACZNĘ ŻYĆ NORMALNIE BEZ LICZENIA DNI I GODZIN DO OWU BO TO BEZ SENSU.
Mój Małż zmienił prace i poznał kolegę który po 10 latach jak sobie odpóścili to został tatą w wieku 36 lat jego żona tej 36 lat. Powiedzieli wszystkim wszem i wobec ze ini dzieci mieć nie będą i żeby nie zadawali im już tych durnych pytań i co i niespodzianka:-):-D
Tak więc głowa do góry i spontaniczny sex bez ograniczeń- wasze zdrówko kobietki
Masz racje tak też mówi mój ginek. Tylko że to nie takie proste. A więc najlepszy spontan i dużo sexu.

Tośka nie wiem o kogo Ci u mnie z rodziny chodzi, bo ich tyle że sama się gubię bo nie podałam żadnych imion - mój błąd.:sorry2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
hehehe no nie zgadałyśmy się jakoś konkretniej :tak:

boshe jeszcze 6 dni do testowania masakra

Toska ja jeszcze owulki nie miałam,a co dopiero testowanie:sorry2:

Ale powiem Wam ze jakos nigdy tak nie miałam ze kupowałam testy na zapas,poprostu brak @ i wtedy tescik.
A widze ze wy juz znacie date na zas,czyli robicie odrazu w dniu spodziewanej@?????
 
Do góry