reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Hej dziewczyny, gratulacje dla tych co już wypatrzyły dwie krechy :)
tak sobie zaczęłam podczytywać wasz wątek, bo i coraz więcej moich myśli zaczyna krążyć wokół dwóch testowych kresek..

chciałabym już sprawdzić, ale z drugiej strony nie chcę się rozczarować jeśli będzie tylko jedna..

poza tym to tak dziwnie: karmię piersią i nie miałam jeszcze okresu po porodzie, więc zupełnie nie mam pojęcia co się dzieje tam w środku i kiedy testować.. Piersi są zawłaszczone przez jednego ssaka i nie wiele mogę się po nich domyślać, no ale brzuch - ten już dłuższy czas boli tak jak przy poprzednim zaciążeniu :baffled:
I tak po cichu mam nadzieję na wrzesień 2010 :blink: no albo inny szybki termin ;-)
 
Ostatnia edycja:
ale sie milusio zrobilo nowe twarze sie pojawily :) nawet jedna mamusia co dopiero niedawno zakonczyla ciaze i juz mysli o nastepnym i nawte mamuska ktora bierze tabsy i po ich odstawieniu i chce miec blizniaki :) to tak jak ja odstawilam tabsy i czekanm na 2 kreski a potem bede czekala na usg zeby sie dowiedziec ile tych fasolek tam siedzi :) i baaaaardzo chce miec synka :sorry2: corcie juz mam a jakby teraz bylo 2 to bysmy sie cieszyli bo i tak chcemy 3 ale wolalabym teraz miec 1 zeby potem jeszcze raz moc byc w ciazy :)
 
Witam się.

Agutka, i jak po wizycie u gina:confused:

Kinga, fajnie, że zaglądasz:tak:

Witam nowe staraczki.

A u mnie humorek się poprawił dzisiaj po południu, bo synuś zatęsknił w końcu za mamusią i wrócił do domku. No i M napisał sms-ka, że wieczorem będzie, tylko na noc bo z samego rana znowu pojedzie, no ale to zawsze już coś. Tęskniłam za tymi moimi chłopakami bardzo, a dziś wieczorem będę miała ich obu.:-)
 
No i nie wytrzymałam do środy zrobiłam test przed chwilką i moim oczom ukazała się 1 kreska i cień cienia drugiej (zawsze lepszy cień cienia niż nic) widoczny przy białym świetle lampki rowerowej jak nic :-)
za dwa dni powtórzę test jak na razie moja intuicja dobrze mi mówi że mały lokator już wije sobie gniazdko na najbliższe 9 m-cy :-)
 
Witam nowe staraczki.
Kerna - jak się czuje przyszła mamusia, A AsiaN i Loczek jak samopoczucie?
Na kiedy umówione wizyty u ginka?
Kerna mówisz że za wcześnie, spróbuj tqk za tydzień będzie 6 tydzieć więc coś juz znajdzie.
Moja siorka poszła w 4 tyg.(wg naszych obliczeń) a on jej mówi że to już 6 tydzień. Nie wiem zgupieć można z ich obliczeniami:szok:.
Agutka napisz jak tam u ginka- Trzymam kciuki za pomyślne wieści.

No i nie wytrzymałam do środy zrobiłam test przed chwilką i moim oczom ukazała się 1 kreska i cień cienia drugiej (zawsze lepszy cień cienia niż nic) widoczny przy białym świetle lampki rowerowej jak nic :-)
za dwa dni powtórzę test jak na razie moja intuicja dobrze mi mówi że mały lokator już wije sobie gniazdko na najbliższe 9 m-cy :-)
Pozwól, że jako pierwsza złożę nieśmiałe życzonka spokojnych 9 miesięcy.:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej kobietki moja mama obleciala sporo aptek w kanadzie i znalazla wkoncu te testy co pokazuja czy jestes w ciazy i czy to chopiec czy dziewczynka no i kosztuja 30 dolcow wiec sporo bo na nasze to 70 zl:szok: ale niema sie co dziwic skoro to nowosc ale ja jeden dostane od mamy w prezencie jak juz bede w ciazy to ciekawe czy sie sprawdzi to cudo :-D
 
reklama
No i nie wytrzymałam do środy zrobiłam test przed chwilką i moim oczom ukazała się 1 kreska i cień cienia drugiej (zawsze lepszy cień cienia niż nic) widoczny przy białym świetle lampki rowerowej jak nic :-)
za dwa dni powtórzę test jak na razie moja intuicja dobrze mi mówi że mały lokator już wije sobie gniazdko na najbliższe 9 m-cy :-)
Po cichutku Gratuluję!
 
Do góry