reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

u mnie pan glutek też sie zjawił;-)


Ja też miałam coś takiego ....
No ale na wizyte możesz się umówić .

DZIEWCZYNY mam nadzieję że ten nowy rok i styczeń okaże się łaskawy i że w tym miesiącu posypą się same dobre wiadomości ,a teraz mykam obiad zrobić i dzieciaki uspać bo zaraz Daniela obudzą a on po nocce jest.

pysia 23 napewno będą te dwie kreseczki ,nie ma co się łamać ,potrzeba cierpliwość.Ja też mam 2 dzieci i teraz bardzo przezywam ...wcześniej nie wiedziałam o tych objawach i obserwacjach to teraz człowiek fiksuje i codziennie szuka objawów zaciążenia.Trzymam kciuki.
 
Ostatnia edycja:
reklama
u mnie teraz trwała wojna o imie dla córki jakby była :-) na razie sie tak wygłupiamy z imionami.
Ja dzisiaj nie moge jeszcze wszystkiego jesc bo cos czuje, ze sie skonczy znowu na wiszeniu na wc :-(
 
Mykam kochane zrobić jakiś pyszny obiadek poczytam wieczorem co u was słychać i skromniutko prosze o pare pozytywnych ciążowych fluidów :-)
 
witajcie dziewczyny:tak:
Jestem mama Wikuni (2 latka i 4 miesiące).
Postanowiłam się "zrzeszyć":-p z Wami, choć w 2010 przewiduję dopiero zajście w ciążę, a sam poród na 2011, to jednak mamusią będę ponownie już od pierwszego dnia ciąży. :-D
Teraz jesetm na marvelonie, jeszcze 2 opakowania, potem tabsy pójdą w odstawkę i.... miejmy nadzieję, że wszystko ułoży się tak, że szczęśliwie będę mogła Wam obwieścić wiadomość o dwupaku:tak:
 
Zuzia śpi. Ja wyszykowana. Na 15:10 wizyta,więc jeszcze mam czas. :tak:

A dzisiaj udało mi się zapisać do super pani dermatolog z Zuzią na ... jutro!!! :szok: I to na NFZ! Wow,no się nie spodziewałam,że to będzie tak szybciutko. :-)
 
Dziewczynki wpadam na chwilę bo zaraz lece po wypłate i rachunki popłacić.

U mnie @ brak, jestem zazkoczona, zero objawów tylko wzdęcie mam ale jutro też jest dzień i może jutro przyjdzie choć nawet plamienia nie mam.


Nie nadrobiłam zaległości ale widziałam coś wspaniałego II Kerny.


Kerna gratuluję z całego serca, ale się cieszę!
 
kochane ja uciekam , bo musze do pracy:-( a sie tak koszmarnie czuje. Brzuch mnie tak okropnie boli że najlepiej zwinełabym sie kulke i tak przeleżala cały dzień. Powodzenia do wszytkich i duzo fluidków;-)
 
Dziewczynki wpadam na chwilę bo zaraz lece po wypłate i rachunki popłacić.

U mnie @ brak, jestem zazkoczona, zero objawów tylko wzdęcie mam ale jutro też jest dzień i może jutro przyjdzie choć nawet plamienia nie mam.


Nie nadrobiłam zaległości ale widziałam coś wspaniałego II Kerny.


Kerna gratuluję z całego serca, ale się cieszę!
ojej dziękuję:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::-)
Wiesz jeszcze nie potwierdzone krechy, ale ja czuję że tam się coś dzieje:tak: Dziś mnie wzdęło okrutnie i się nie dopinam:szok: podobno przez zagnieżdżanie:tak:
 
reklama
O rany ale sie naczytałam :) WYstarczy Was na weekend zostawić no :)

Ja na weekend widziałam się z moja drugą połówką i wyśmiejcie mnie jak chcecie ale naprawde nie miałąm siły na żadne przytulasy:confused:
Co to do Mnie nie podobne strasznie ale poprostu jak sobie pomyślałam ile to zachodu to jedyne na co było Mnie wieczorem stac do odwrócić się na boczek i lulu. A wczoraj rano to zaspaliśmy troszke wiec tez nie było czasu.
Potem na zakupki - na zakupkach pojawiła się biała wydzielina - chyba taka zwiastująca okres...noi w sumie cały czas sie czuje jakbym juz go miała więc
juz jestem nastawiona psychicznie.
A Wam zafasolkowanym SERDECZNIE GRATULUJE !!!!;-);-);-)

Mam nadzieje ze w nidługim czasie do Was dołączę :blink:
 
Do góry