reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Witajcie dziewczynki, znpwu pospalam, cos bym dzisiaj caly dzien mogla spac:baffled:

Dzisiaj na obiad jadlam pierogi z miesiem i popijalam mlekiem:baffled:
A jak sie obudzilam niedawno to bym same jogurty zarla..
No ale to samo moze wskazywac @...:dry:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jestem. :tak:

Pysia,gratulacje cichutkie. ;-)

U mnie,hm... No jest ten torbiel Bartoliniego powiększony. Fakt,że przed wizytą czułam,jak mi pękł. Bynajmniej,nie jest na razie do usunięcia,bo nie ma takiej potrzeby. Ani wprowadzania żadnych leków. Gdyby coś się zaczęło dziać,to mam się zgłosić,ale nie powinno. :-)
Czyli nie jest źle. ;-)

A teraz cierpię z powodu brzucha. Boli przy dotykaniu tak,jakby mi ktoś go w siniaki "zaopatrzył". O straszliwym bólu cycków nie wspominam. :no: :baffled:

Poza tym po wizycie chciało mi się ryczeć,teraz mam jakiegoś nerwa na przemian ze śmiechem. Normalna to ja nie jestem jednak. :dry:
 
Agutko trzymajmy sie razem i testujmy również razem bo jesteśmy w tym samym dc ja czekam z testami do czwartku o ile ta wredna@ nie pojawi się wcześniej chociaż i tak ten cykl uważam za stracony bo jak wcześniej pisałam podejście było zapóźno:baffled:
 
Nadrabiam zaległości z wczorajszego i dzisiejsze dnia.

Wstrętnej @ nadal nie ma, podejrzane to naprawdę, co jak co ale fasolki to się nie spodziewam, przutulanki były w 11 dc więc na nic nie liczę ale nawet na @ się nie czuje.

Trochę jestem zbita z tropu więc dla poprawieniu humorku kupiłam sobie fajna torebkę na allegro, taką już na wiosnę i lato, kolorową! :tak:
 
Dziewczyny ale jaju niecierpliwa jestem:oo2:
Wydaje mi sie ze to nawet nie mozliwwe ze w pamieci jakos mam ze przed @ to jakos jeden dzien mnie brzuch boli na tydzien przed.. A tu juz 6 dni sie ciagnie wiec nadzieje mam... Dzisiaj jeszcze mi sie jakos w glowie kreci, co wstaje...
Ale pojutrze juz chyba moge zrobic test? To 31 dc bedzie (cykle jakos 32dniowe)
 
Witam kochane, ja to dziś z pracy sie urwałam bo nie mogłam wytrzywać tak mnie brzuch bolał. teraz narazie ok. zobaczymy jutro, ale @ dalej nie ma. A nie mam czasu żeby betę zrobic:-(
 
reklama
ASLOWIK78 ja tez mam termin testowania na czwartek a reszta dziewuszek to chyba na piatek :-D tak wiec pod koniec tygodnia posypie sie lawina wiadomosci:tak::tak::tak:
 
Do góry