reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Witam nowe staraczki.
Kerna - jak się czuje przyszła mamusia, A AsiaN i Loczek jak samopoczucie?
Na kiedy umówione wizyty u ginka?
Kerna mówisz że za wcześnie, spróbuj tqk za tydzień będzie 6 tydzieć więc coś juz znajdzie.
Moja siorka poszła w 4 tyg.(wg naszych obliczeń) a on jej mówi że to już 6 tydzień. Nie wiem zgupieć można z ich obliczeniami:szok:.
Agutka napisz jak tam u ginka- Trzymam kciuki za pomyślne wieści.
Przyszła miejmy andzieję mamusia czuje się tak se o.:baffled: Brzuch mi wydęło i wyglądam już conajmniej na 5mc:szok: Nie wiem, może to te zagnieżdżanie:oo::rolleyes2: serio chodzę w rozpiętych spodniach bo mnie ciśnie..a jeszcze wczoraj leciały z tyłka:szok:
Do tego cały czas dyskomfort w podbrzuszu przy siadaniu i zginaniu...czasem mam czarne myśli:zawstydzona/y:

Jestem. :tak:

Pysia,gratulacje cichutkie. ;-)

U mnie,hm... No jest ten torbiel Bartoliniego powiększony. Fakt,że przed wizytą czułam,jak mi pękł. Bynajmniej,nie jest na razie do usunięcia,bo nie ma takiej potrzeby. Ani wprowadzania żadnych leków. Gdyby coś się zaczęło dziać,to mam się zgłosić,ale nie powinno. :-)
Czyli nie jest źle. ;-)

A teraz cierpię z powodu brzucha. Boli przy dotykaniu tak,jakby mi ktoś go w siniaki "zaopatrzył". O straszliwym bólu cycków nie wspominam. :no: :baffled:

Poza tym po wizycie chciało mi się ryczeć,teraz mam jakiegoś nerwa na przemian ze śmiechem. Normalna to ja nie jestem jednak. :dry:
Agutka ale nic nie napisałaś o ciąży. Powiedziałąś mu?? Sprawdził coś??? Podobno nawet jak nie widać fasolki, to lekarz może sprawdzic endometrium i na jego podstawie oceni czy cos sie zagnieździ czy nie:tak:

Dziewczyny ale jaju niecierpliwa jestem:oo2:
Wydaje mi sie ze to nawet nie mozliwwe ze w pamieci jakos mam ze przed @ to jakos jeden dzien mnie brzuch boli na tydzien przed.. A tu juz 6 dni sie ciagnie wiec nadzieje mam... Dzisiaj jeszcze mi sie jakos w glowie kreci, co wstaje...
Ale pojutrze juz chyba moge zrobic test? To 31 dc bedzie (cykle jakos 32dniowe)
ja robiłam w 31dc na 32:tak: Powinno być ok, tylko sik poranny:tak:
mojego M nie ma znowu tydzień a bejbe taki marudny dziś że mam dość..połozyłam go wcześniej:sorry2:
 
reklama
No to mam nadzieje;-)
Jutro powinien przyjsc popoludniu komplecik dla mezusia na prezent - nowine, wiec pojutrze moge testowac...
No chyba ze komplecik nie dojdzie to i testowanie sie przesunie:-(

A te wzdecia od wczoraj masz czy od kiedy??
Ja czytalam ze to tez jest naturalne
 
KERNA jak bedziesz miala fotke z usg to koniecznie nam wyslij na forum :tak::-D

MALAPRALINKA czy to ty ostatnio pisalas ze cie bola okropnie sutki???a ze tak zapytam ciagle stercza:baffled:???bo moje tak wiec nawet od pizamy dostaje szalu:baffled:
 
Zabka nie wiem czy ,oje slowa masz na mysli, ale ja takze wspominalam:tak:
Ogolnie to mnie cale piersi bola, a sutki to juz w ogole..
Tyle ze piersi to ja mam niestety takie flaczki dwa po odchudzaniu:-( wiec trzeba je naprawde dotknac zeby zabolalo. W staniku jestem i lekko dotykam to bola..
le nie mam tych zylek uwidocznionych, o ktorych wszedzie pisza:no:
 
ja mam zylki caly czas codziennie wieczorem wychodza mi dwie wielkie zyly wiec u kazdej jest inaczej ale u mnie te zyly wychodza napewno przez to ze mam byczy biust miseczka E i niektore staniki rozmiar E sa mi za ciasne :szok: ale moje po 1 ciazy tez sa flaczki wiec sexi to we mnie niema juz nic :baffled:

a poza tym zylkki moga sie pojawic pozniej albo wcale ale biust sie zwiekszy dopiero pozniej mi w 1 ciazy to piersi sie powiekszyly w 2 albo 3 miesiacu dopiero wiec tu niema reguly ze odrazu musi byc wszystko
 
Ostatnia edycja:
A kiedy testujesz?;-)
A tam nie jestes sexi, napewno jestes:tak:
Kazda z nas jest jesli tylko umie to pokazac;-)

Ja Ci powiem ze wole miec flaczki niz tluszcz w nich, jak wczesniej mialam..
Nie wiem jakie mialam przed odchudzaniem ,bo nosilam niestety za ciasne staniki. Pezed odchudzaniem mialam w biuscie 115cm, aktualnie to 91:-)
 
no to ja mam wlasnie 115 cm :baffled: a sexi co ma byc hihihhi 2 opony na brzuchu 83kg na wadze i obwisly mega cyc hahahahahah a testowanie mam na czwartek ale jak testy przyjkda jutro to pewnie niewytrzymam i zrobie juz w srode dzien predzej tymbardziej ze kupilam bardzo czule bo nie 25uml tylko 10 :tak: wiec powinny juz pokazac
 
reklama
Wiesz, ja najmniej wazylam w wieku 17 lat - 74 kilo
Potem w wieku 24 - 112 kilo i spodnie w rozmiarze 56,a aktualnie udalo mi sie zjechac do 72 kilo i spodnie 42/40..
A jak mialam 86 kilo to czulam sie juz mega sexi:tak:
 
Do góry