reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
PYSIA a u mnie jest wysoko i miękka ,wszystko w środku jest rozpulchnione...no zobaczymy jak to będzie jak się nie uda to w przyszłym cyklu bardziej się postaramy.A co do śluzu to ja mam gęsty mleczno-biały a czasami cieknie mi normalnie woda.
Mi tez raz woda raz taki lepki raz nawet był pan glutek ciągnący się jak w dni płodne :) wczoraj miałam spokój było mało sluzu a dzis znowu mokro slisko czuje sie jakby miała @ przyjsć sprawdzam a tam biało a nie czerwono :)
 
KERNA może coś mi się zagnieżdża zobaczymy,wiem jedno nie będe robić testu wcześniej poczekam do terminu @!! A wiedze że suwaczek zmieniłaś juz....a kiedy go gina się wybierasz???

AGUTKAZG trzymam kciuki,czekamy na dobre wieści.
 
II kreski!!!!!!!!!!!!:tak: Zrobiłam dwa testy i dwa pozytywne!!!!!!:-)

Dziewczynki:-)

Chyba się udało:)))) Zrobiłam test, jest druga bladziuteńka kreska. Dzisiaj tano też bladziutka, ale okres powinnam dostać dopiero w czwartek więc chyba dlatego. Ale są dwie:tak::tak::tak:

Kerna!!Gratuluję:-):-):-)a dowiedziałm się , bo weszłam na chwilę zobaczyć wrześniówki:tak:kto tam już się pojawił:tak:;-)bo tu czasem nie nadążam czytac tak zasuwacie dziewczynki z twórczoścą;-)
Ja powtórzyłam test:)wczoraj, czyli 2 dni przed czasem i wyszły.....II kreski:tak::tak::-):-):-):-):-D:-Djuż bardziej widoczne niż ostatnio:-D:-D:-D:-D:-Dtak, że chyba dołączę do wrześniówek, ale jeszcze jutro chcę zrobić hcg dla pewności i znając życie do mojego lekarza dostane się najszybciej w połowie lutego...:baffled:Jestem w niebowzięta, przeszczęśliwa i zszokowana, o Jacka się rok staraliśmy, a teraz pierwszy cykl starań(a 3 z luteiną) i hop:tak::tak::tak:wszystkim wysyłam ciążowe fluidki i duuuuuuuuuuuużo wiary, że dzidziuś może przyjść juzniedługo:tak::tak:
wstępnie wyliczyłam, że 23 września to mój termin:-):-):-)

Wszywtkim bardzo mocno gratuluje:))

KERNA a nie mówiłam !!!! miałas te same objawy co ja :-D:-D
 
Mi tez raz woda raz taki lepki raz nawet był pan glutek ciągnący się jak w dni płodne :) wczoraj miałam spokój było mało sluzu a dzis znowu mokro slisko czuje sie jakby miała @ przyjsć sprawdzam a tam biało a nie czerwono :)
u mnie pan glutek też sie zjawił;-)



Kerna,pogłaszcz brzuszka ode mnie,co...? ;-)
no czekaj......ok.zrobione!;-)

KERNA może coś mi się zagnieżdża zobaczymy,wiem jedno nie będe robić testu wcześniej poczekam do terminu @!! A wiedze że suwaczek zmieniłaś juz....a kiedy go gina się wybierasz???

AGUTKAZG trzymam kciuki,czekamy na dobre wieści.
zmieniłam, bo już nie mogłam wytzrymać, ale waidomo pewnosci nie ma. do gienka nie wiem czy jest sens iść tak wcześnie:baffled:

Wszywtkim bardzo mocno gratuluje:))

KERNA a nie mówiłam !!!! miałas te same objawy co ja :-D:-D
hehe dzięki..no racja....prawie te same:tak:
 
reklama
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)szczerze gratuluje i tyci zazdroszczę tym mamusiom które już ujrzały dwie kreseczki na teście :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)ja test zrobię w środę moje kochanie już się nie może doczekac wyniku testu bo jak coś to będzie jego 1 ciąża i dziecko choć bardzo kocha moje starsze dzieciaczki ale wiadomo swoje to swoje przeżyje to od poczęcia do narodzin nie będzie dzidzia od razu duża co się wdrapie na kolana i każe sobie czytać bajeczkę czy poprosi aby pójść na podwórko pokopać piłkę tylko mała bezbronna istotka na szczęście siostra mojego ukochanego ma 4 m-czną córeczkę więc moje kochanie po troszku wie jak wygląda życie z małym człowieczkiem a ja po raz 3 będę w super odlotowym stanie zaciążonej ahhh jak bym chciała zobaczyć te 2 kreseczki :-D:-):-D:-):-D:-):-D
 
Do góry