reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Hej Kobitki.:-):-):-)
Ja, choć to irracjonalne, bo dopiero 22 d.c już nie mogę doczekać się testu. Mało nie zajechałam do Rossmana:))) Głos rozsądku dzisiaj zwyciężył (choć do końca dnia jeszcze parę godzin, więc może być różnie:-))
A tak poza tym.... dzisiaj znowu jestem pracownikiem najmenym. Wolne minęło jak z bicza strzelił. Czemu te dni do testu tak szybko nie mijają, tylko wloką się jak flaki z olejem:dry:
 
reklama
wiesz teoretycznie tak u mnie 3 dni po terminie spodiewanej @ wyszedł blady test

Loczku a jakiej długosci masz cykle?

ja powiem Wam, ze na razie juz nie mysle o 2 dzieci moj M tez chyba sie rozmyslił :)
 
kerna Ty już nie wydziwiaj miałaś w pt iść na bete i ja bede czekała na wyniczki!!! ;-)


Witam was!
ja dziś zarezerwowałam miejscówki na dyskotekę karnawałową! 16go będziemy się bawić ze znajomymi:) już się doczekać nie mogę:-p ostatni raz byłam na tańcach w sierpniu zeszłego roku... :sorry2:
 
Pajka a to czemu????:confused:
No to nic msuzę sobie sprawę testowania jeszcze przemyśleć.........

kerna Ty już nie wydziwiaj miałaś w pt iść na bete i ja bede czekała na wyniczki!!! ;-)


Witam was!
ja dziś zarezerwowałam miejscówki na dyskotekę karnawałową! 16go będziemy się bawić ze znajomymi:) już się doczekać nie mogę:-p ostatni raz byłam na tańcach w sierpniu zeszłego roku... :sorry2:
cześć laska..ale wam fajnie!!!!1 Pobaw się za mnie proszę:hmm::hmm::hmm:
no to w takim razie poczytaj moje posty i sama powiedz czy na moim miejscy robiłąbys czy nie. Beta tylko w piątek jak już.....no czekam ...;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Pajka a to czemu????:confused:
No to nic msuzę sobie sprawę testowania jeszcze przemyśleć.........

Kerna jakos ccięzko to rzechodze i na razie nie mysle o 2 dziecku moze mi przejdzie nie wiem na razie mysle o tym co teraz mam , zeby wszystko posżło dobrze a potem moze za 3 lata sie zdecydujemy.

Na bede mozesz isc wczesniej :)

a ja słuchajcie postanowiłam mojego M na urodziny zabrac do opery - bardzo chciał zobaczyc jak to jest wiec nic nie wie :szok:
 
lalki pozniej poczytam bo juz znikac teraz musze
syn mnie ciągnie do zabawy a mamuśka przy lapie...:sorry2::-p
pozniej zajrzę i popiszemy!
buziaki*
 
ja sie w tym miesiacu nie nastawiam na testowanie i tak chyba nic nie wyszlo owu mialam dosc pozno a dzis juz sie plamienia zaczely temp ciagle wysoka czyli powtorka ze poprzedniego cyklu chyba juto spadnie temp i przyjdzie @ tak mi sie wydaje ale jak zawsze nadzieja umiera ostatnia hihi trzymam za Was kciuki dziewczyny:-)
 
reklama
Do góry