reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Oj przydałyby się krótkie wakacje :-) moze wtedy by się coś strzeliło :tak:

No nic dziewczynki zaraz śmigam do domciu koniec na dzisiaj pracy :tak:

Dzisiaj znowu starania dzien II także trzymajcie kciuki moje drogie ;-)
Kciuki zaciśnięte.

no niby tak..ale ja jużchyab nie czuję..chyab skutecznie sprowadziłą mnie na ziemię........i jużsama nei wiem czy dać te 30 zł czy odpuścić....
Kerna ja bym, zrobiła sikańca w piątek rano , skoro to już bedzie 17 dpo więc wynik powinien być wiarygodny, tak mi się zdaje.

Asiucha oliwka_11 lopop ryba30 kerna Scully suzi 1 bardzo dziękuję za wsparcie. Porozmawiałam z mężem przyznał ,że jest dupkiem i że się o nasz związek nie stara i że ma się zmienić:sorry2: wątpię ale trzeba mieć nadzieję:blink:

U mnie 10 dc testy owulacyjne negatywne... czekam.
pozdrawiam wszystkie lasencję.:-D:-D:-D
 
87zabka - nie wymaca dzidziusa bo go nie ma niestety, robilam betke wiec wynik jest jednoznaczny i bardzo wiarygodny, po prostu mam za malo progesteronu i stad brak @ a co za tym idzie, problem z zajsciem w ciaze....
Agnieszka - u mnie to troche skomplikowane z ta praca, a mianowicie parcuje w 2 miejscach pracy i juz nie daje rady to po 1, a po 2.z tej drugiej pracy (a pracuje od 20 pazdziernika dopiero) starsznie zle sie czuje, jak pomysle ze masz tam isc to mi sie niedobrze robi..... dlatego chce z niej zrezygnowac... wiadomo, szkoda mi troche kasy ale ja wole miec juz te kilkaset zlotych mniej i sie nie stresowac bo dla mnie atmosfera w pracy jest wazniejsza niz kasa....
 
martuskaa to prawda atmosfera w pracy musi byc ok,a jak nie jest nie nie jest fajnie...wiem coś o tym...także doskonale Cię rozumiem.
Ja na szczęście teraz mam super klimat i oby tak dalej :cool2:

czekam na mojego chłopa będziemy się starać :-)
:tak:;-):-):cool2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Toska -owocnych staran;-)
jjjgjgjjhhgghbhhgjjgjgjjeeeeehhb -sorki, to moje dziecko sie dorwalo do klawiatury bo siedzi mi na kolanach:-)
agnieszka - a nie wszyscy to rozumieja, kazdy mi mowi ze przesadzam, że do czerwca jakos dotrwam (bo do wtedy mam umowe) ale ja chrzanie umowe.....
dlatego wzielam wolne bo nie chce tam isc, jutro zaniose zwolnienie i pogadam z dyrka....
natomiast do mojej pierwszej pracy juz sie nie moge doczekac az pojde, teskno mi....
 
reklama
nie wiem czy miły będzie, bo dzisiaj zgupiałam.
Niby bolał prawy jajnik, wczoraj był ból jak na @, a dzisiaj śluz wcale nie płodny -mi dzisiaj przypada 12dc- ja już nic w tym cyklu nie rozumiem.
czy któraś też tak miała, dajcie znać?


ja chyba jeszcze nie do końca orientuje się w objawach owulacji, śluzach itp także nie pomoge :-(
 
Do góry