reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Dzień dobry. :-)

Wczoraj już nie miałam siły zaglądnąć,bo po obiadku poszliśmy na sanki we Trójkę i tak się wyszaleliśmy,że umierałam,hahaha. :-D :-p
Ale cuuudnie było! :-)
 
reklama
Mam nadzieje ze jak cos to dziewczyny pomogą w odczycie!!!!Juz sobie zapisałam tą karte co mi podałas linka :tak:

A kiedy mam ją zacząc mierzyc???bo chyba w @ sie tego nie robi?????
 
Mam nadzieje ze jak cos to dziewczyny pomogą w odczycie!!!!Juz sobie zapisałam tą karte co mi podałas linka :tak:

A kiedy mam ją zacząc mierzyc???bo chyba w @ sie tego nie robi?????

w 1 dniu braku krwawienia :-) tylko pamiętaj o stałej porze nawet w weekendy


dziewczyny mam do Was pytanie czy którejs z Was przypadły badania okresowe w czasie ciąży?? b ja mam jutro jechac i nie wiem bo teoretycznie od jutra bede na l4 i jestem ciekawa czy mi wystawią, ze jestem zdolna do pracy:baffled:
 
U nas śnieg padał od 5 rano 30 grudnia naprawdę z niewielkimi przerwami minutowymi parogodzinnymi do 2 stycznia wieczora więc drogi czarne to były dopiero wczoraj. Ogólnie śniegu mamy już prawie po kolana (a mam 170cm) przy chodnikach leżą hałdy śniegu z odśnieżania co najmniej metrowe i więcej, pieskowi (podrasowany jamnik troszkę wyższy od tradycyjnego) musiałam zrobić ścieżki labiryntowe na ogrodzie:-D
:-D:-D
To u nas aż tyle śniegu nie ma,ja chce jechać potem na zakupy to niech nie pada tu dzisiaj
 
Dzień dobry.

No troszkę zamieszało, ale poradzimy sobie.

Agutko my też wczoraj byliśmy na sankach, ale Filip wolał je sam ciągać niż jeździć:-D
 
Cześć dziewki i ja się melduje:tak: Ale zamieszanie:szok: hehehe jakoś musimy się zapoznać wszytkie!!:tak: Agutka my wczoraj też na saniach, ale Michał zakończył spacer wielkim wrzaskiem i sprintem bielgliśmy na chate....:baffled: Co do mierzenia tempki to ja znowu przeczytałąm, że w czasie@ sie nie mierzy, ale nie dłużej niż 5 dni:confused::confused::confused: wszędzi co innego....
Z badanaimi okresowymi też n ie mam pojęcia. A w ogóle to ja wczoraj gadałąm z moją kumpela też staraczką i troszkę zaczynam się zastanawiać czy robić ta betę:zawstydzona/y:. Bo ja podjaran troszkę objawami, ale jej to nie zdziwiło w ogóle i za objaw nie uznała.......
 
Cześć dziewki i ja się melduje:tak: Ale zamieszanie:szok: hehehe jakoś musimy się zapoznać wszytkie!!:tak: Agutka my wczoraj też na saniach, ale Michał zakończył spacer wielkim wrzaskiem i sprintem bielgliśmy na chate....:baffled: Co do mierzenia tempki to ja znowu przeczytałąm, że w czasie@ sie nie mierzy, ale nie dłużej niż 5 dni:confused::confused::confused: wszędzi co innego....
Z badanaimi okresowymi też n ie mam pojęcia. A w ogóle to ja wczoraj gadałąm z moją kumpela też staraczką i troszkę zaczynam się zastanawiać czy robić ta betę:zawstydzona/y:. Bo ja podjaran troszkę objawami, ale jej to nie zdziwiło w ogóle i za objaw nie uznała.......

Czemu Kerna?
 
reklama
a pamiętasz moje objawy?? Kilka dni po serduchach kłucie w podbrzuszu, i do teraz też czasami się to zdarza, do tego uczucie przepełnienia też tam. Ona powiedziała, że ja jajniki produkują prolaktynę to może kłuć i to nie musi być dziwne........:-(. No i ja te jajka moje czuję dwa tyg...
 
Do góry