reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

.´¨)
¸.•´¸.•*´¨)
.•´,•*´¨)¸.•*¨)
¸.•´¸.•*´¨).•*´¨)
(¸.•´ (¸.•` * ¸.•´¸.•*´¨)
::::::°::::::::o::::°:::::o°:::O::°::::
::::::::°::::°:::::::::o::°::::°::::::
::::°:o::::::::°::::o::°:°:::o::°::::
…~~~~~~~~/…~~~~~~~~/
….~~~~~~~/…..~~~~~~~/
…..~~~~~~/…….~~~~~~/
……~~~~~/………~~~~~/
…….~~~~/………..~~~~/
……..~~~/………….~~~/
………~~/……………~~/
……….~/……………..~/
………..||………………||
………..||………………||
………..||………………||
………..||………………||
………..||………………||
……./******………/******
Wiem…to jest dla Was szok,
że znów mamy Nowy Rok !
Niech będzie radosny,
niech się zacznie mile
i niech Wam przyniesie
same szczęśliwe chwile.
Niech moje życzenia
spełnią się co do joty,
niech ominą Was kłopoty.

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!
 
reklama
Jako pierwsza melduję się i Witam serdecznie już w Nowym Roku!!! :-)
Jak tam po sylwestrze?
Moi chłopcy jeszcze śpią... a ja już nie mogę.
Fajnie spedziliśmy wczorajszy wieczór i noc:tak: Filip nasz bardzo był podekscytowany fajerwerkami :happy2: podobało się.
Dziś wybieramy się do rodziców na kawusie..
 
hehe ja byłam pierwsza ale nie chciało mi siępisac...jestem nietomna.......a spokojnie było u nas...we dwoje do północy a potem z bratem i jego żoną. Ale i tak fajnie było w sumie, szere rozmowy i obiecanie poprawy w nastęnym roku nastroiły mnie optymistycznie:tak::tak::tak:Kiniuś miłego światecznego dnia, ja już po kawusi i tak fajnie i przyjemnie mamy w domku:tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
Cześć Babeczki w tym Nowym Roku. :-)

U Nas też Sylwester fantastyczny! :-D
Spędziliśmy go we Trójkę. :-D
Zuzia się wymalowała :-D,później tańce,śmiechy,zabawy,petardy. :-)
Córcia Nam poszła wymęczona i zafascynowana fajerwerkami spać o 00:30. :-)
My pooglądaliśmy tv,poprzytulaliśmy się i też poszliśmy nynki. ;-)

A dziś od rana milutko i do tego pada śnieg. :-)

Miłego dzionka wszystkim! ;-)
 
Hej Dziewczynki!

My z Sylwestra wróciliśmy o 2,00, też w rodzinnym, spokojnym gronie. Bez szaleństw, brokatów itp.Miło.
Ranek też optymistyczny:) P. składa mi życzenia, a ja odczytuję tempkę i zamiast "wzajemnie", to co? To wykrzyczałam: HURRA. Jest skok:))))":-):-):-)
No więc optymistycznie, radośnie i z uśmiechem wchodzę w 2010 i mam nadzieję, że tak już mi zostanie. :tak:
 
Oh to fajnie, że u Was świateczne i milusińskie nastroje:tak: ale fajnie, że Zuzia Ci wytrzymała tyle:-). U nas sielankowo i przytulaśnie od rana. miłego dzionka Babeczki:-)

Hej Dziewczynki!

My z Sylwestra wróciliśmy o 2,00, też w rodzinnym, spokojnym gronie. Bez szaleństw, brokatów itp.Miło.
Ranek też optymistyczny:) P. składa mi życzenia, a ja odczytuję tempkę i zamiast "wzajemnie", to co? To wykrzyczałam: HURRA. Jest skok:))))":-):-):-)
No więc optymistycznie, radośnie i z uśmiechem wchodzę w 2010 i mam nadzieję, że tak już mi zostanie. :tak:
no super, fajnie się zaczyna nowy roczek
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam się w 2010 roku :-D
u mnie dziewczynki tez bardzo spokojnie bo we dwójkę a w sumie w trójkę bo z fasolką. Kupiliśmy duży pojemnik lodów, mąż otwarł winko, które sam pił:-D i zrobiliśmy sobie seans filmowy;-) o 23:57 zorientowalismy się, ze zaraz nwy rok szybko się ubralismy z piżam i na balkon - minęło 10 minut zanim sie jeden sztuczny ogień zapalił :-D (nie jestesmy zwolennikami fajerwerek i to w sumie dobrze), ogólnie było super i wcale mi sie jest potrzebna jakas balowa impreza :-)



:-( tulam obie :-( ...i łepki do góry, bo dziś wyjątkowy dzień ;-):-)

A u mnie chyba znów cykl lipny :sad: temp za wysoka :no:

Scully Twoje wykresy bardzo przypominają moje bezowulacyjne niestetyy, ale mam nadzieje, ze u Ciebie jest inaczej

zobacz sobie jak to u mnie wyglądało :
http://img141.imageshack.us/img141/1796/87543134.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam się i ja w 2010 roku:-D. My też we trójkę, a raczej we czwórkę bo z moim tatą. Synek był tak oszołomiony fajerwerkami ,że stał na parapecie i piszczał z radości:-D:-D:-D cudne dziecko, do tego oczywiście tany tany.... poszedł spać o 2 w nocy .

pozdrawiam:tak:


Ryba30 i Martuskaa bardzo mi przykro:-(
 
Ryba 30 A niech to !!!! No ale Kochana. Nie możesz beze mnie chodzić do Sławka. Po prostu zaczekałaś na mnie i dlatego tak:-)
W poczekalni spotykamy się w lutym, oki?
Głowa do góry. Uściski:tak:
 
reklama
Mam już wynik bety: <0.100 :-(

u mnie tez na 100% brak fasolki, tez jak rybka robilam bete i nic z tego.... a juz tydzien @ nie widac i zadnych objawow, no coz w tym roku jej juz raczej nie dostane i teraz nie wiem jak liczyc cykl, z reszta nie bede sie wcale obserwowac chyba bo zwariuje, ta temp ktora caly czas sie utrzymuje juz 2 tygodnie powyzej 37 wprowadzila mnie w blad..... ale beta jest jednoznaczna....

wlasnie naszykowalam jedzonko, moja corcia mi pomagala, ha fajnie jej szlo robienie szaszlykow:)

i przy okazji zycze Wam w Nowym Roku samych przyjemnych chwil zwiazanych z byciem w ciąży a wszystkim staraczkom, w tym takze i sobie, szybkiego zafasolkowania.


Dziewczyny ne dołujcie się wierzcie mi fasolka przychodzi w najmniej spodziewanym momencie , tez z początku w to nie wierzyłam, az i mnie się to przytrafiło. Trzeba wierzyc i walczyć:tak:
 
Do góry