reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

agutka mam ten sam plan co do mojego młodzika :D

Moja Zuzia właśnie zasnęła,bo raz,że była już padnięta na maxa,że usnęła w ciągu 2minut,a dwa,bałam się,że w końcu się wybije ze snu i nie będzie w ogóle chciała nynkać dziś. ;-)

i wysyłam moc fluidków
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
:-):-):-)

Czy ja też mogę skorzystać? :zawstydzona/y: Chociaż tyciuśko... :zawstydzona/y: :zawstydzona/y: :zawstydzona/y:

W ogóle Moja Córcia od kilku dni namawia mnie,że chce pieska w domu. Takiego swojego,a nie od Babci. :sorry2: I mi się udziela i aż nie wiem,co robić... :sorry2:

A takie cudka dziś ma Zuzia na główce,hihi. :-D :-D :-D

2cee1db262.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama


A takie cudka dziś ma Zuzia na główce,hihi. :-D :-D :-D

2cee1db262.jpg
ooooo jaka fajna pocahontas:-D:-D:-D ciudne warkocze:tak:
A ja mojego położyłam głodnego spać bo fochy stroił i jak wstał(oczywiście za wcześnie) to od razu zjadł to co było bleeeeee:tak: w końcu sie nauczy.....oby!!!! A ja rafaello mam zrobione, mięsko w zalewie sie moczy, zupka ugotowana i sałatka prawie zrobiona!!!!:-D A ja dalej w piżamie:baffled:
 
Namówiłyście mnie na tą betę i pojechałam zrobić, wyniki będą po 16tej. Coś mi się wydaje, że wynik będzie negatywny bo czuję zbliżającą się @, brzuchol pobolewa i co chwilę mam wrażenie, że to "już" tak mi jakoś w gatkach wilgotno. No i to moje typowe rozdrażnienie tuż przed.

Agutko Zuzia ma prześliczne te warkoczyki.:-)
agutkaZG pisze:
W ogóle Moja Córcia od kilku dni namawia mnie,że chce pieska w domu. Takiego swojego,a nie od Babci. :sorry2: I mi się udziela i aż nie wiem,co robić... :sorry2:
My teraz mamy na przechowanie do niedzieli psa i kota i Filip jak zobaczył ten zwierzyniec w domu to tak się ucieszył i tak bardzo dziękował, że też poważnie się zastanawiamy nad jednym ze zwierzaków. Myślałam, że będzie je jakoś męczył ale nie, ładnie się z nimi bawi a zwłaszcza z "kotusiem".:tak::-)

Ja dziś nic nie przygotowuję do jedzenia, nie chce mi się i nie mam nastroju. Wczoraj upiekłam ciacho, teściowa zrobiła galaretę i ma to wystarczyć, poza tym mój M już wczoraj zrobił sobie z kolegami Sylwestra.
Dziś przekonałam się jaka moja teściowa jest w stosunku do mnie fałszywa i mam to wszystko głęboko w d****:wściekła/y:. Matko jak ja żałuję, że dałam się wkręcić, żeby ona z nami zamieszkała.:-:)-:)-(
 
hej kobietki niewiem gdzie zapytac wiec pytam w 1 napotkanym temacie ..gdzie sie idzie na ten test krwi na ciaze zeby wykryc ???i czy sie za to placi i jak tak to ile czy trzeba miec jakies skierowanie???prosze o odpowiedz bo do @ jeszcze 10 dni a ja juestem bardzo niecierpliwa i juz sie niemoge doczekac :) zeby wiedziec czy sie udalo :) pozdrawiam i zyze szczesliwego i owocnego nowego roku ;)
 
Witam się laseczki
Jestem strasznie zarobiona, nie nadrobie was teraz, może jutro po balu;-):tak::-).
właśnie dopiero usiadłam bo od rana biegam, po kuchni i chacie żeby nic nie zostało brudnego i starego na nowy rok.
agutka śliczności na Zuzinkowej główce.
Wszystkie dziewczynki przepraszam ale nadrabiać zaległości będę jutro:sorry2::sorry2:
Może jeszcze dziś uda mi się wpaść na chwilkę ale nie obiecuję bo muszę się szykować na "bal":-) więc odrazu złożę wam życzonka.

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ZAFASOLKOWANEGO 2010 ROKU SPEŁNIENIA NAJSKRYTSZYCH MARZEŃ!!!!!!!!
WSZYSTKIM ZAFASOLKOWANYM ZDROWYCH I SZCZĘŚLIWYCH 9 MIESIĘCY
NIEZAFASOLKOWANYM JAK NAJSZYBSZEGO ZAFASOLKOWANIA

nnrszampan.gif
 
Ja już prawie przygotowałam to co miałam przygotowac, ale od tego próbowania to mne żołądek rozbolał. Ehh
Ryba - pocieszaczka wysyłam, bo coś smutek przeziera z poza Twoich literek. Będszie dobrze, zobaczysz. Taką jakąś mam czutkę:tak:
Dziewczęta!!!

A Wam wszytskim życzę samych szczęślwiych dni w nadchodzącym Roku, dobrych nowin i duuuużo zdrowia.
 
kurcze same najwiękssiejsze czcionki:-p:-D
A z betą idziesz so laboratorium w przychodni i ci robią. U mnie trzeba płacić za wszystko bez skierowania. Na betę nie musisz iśc na czczo ale te 2-3h nie jesć. No a płacie kilka dyszek..coś 20-30 chyba
 
reklama
Do góry