reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

No ja już mojego połozyłam. cholera jedna jeść mi nie chce...tylko by mleko pił:baffled: A jak mu daję kanapke, jogurt za którym przepadał! do niee bo on mleczko. Więc położyłam go na głodnego spać....i pewnie nie długo się obudzi:baffled:...no ale mus to mus ja nie będę zapychać lodówy z nadzieją, że coś może w końcu jego królewskiej mości posmakuje:no::no::no: daje co mam i finisz. Mam nadzieję, że zadziała.....
Ja czekam na testowanko moje jeszcze 10 dni.....cała wieczność. Mam nadzieje, że przeczucie mnie nie zawiedzie :-)


kerna robię dokładnie to samo... zdarza sie, że mój mały w ciągu dnia normalnie zyje powietrzem... a już najbardziej wkurza mnie, jak zażyczy sobie na przykład parówkę, lub jajecznicę i ja się narobię a on na koniec: nie chce!!!

a co do testowana - pamiętaj: tylko spokój może nas uratować przed szaleństwem... spokojnie, a ja trzymam mocno kciuki i wysyłam moc fluidków
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
:-):-):-)
 
reklama
Witam dziewczeta!
U mnie rowniez snieg po kolana! Jest pieknie!!! Chociaz troszke sie ciezko chodzi, bo chodniki nie sa odsniezone;-)

Szkoda, ze ja sie dopiero do pierwszej ciazy przymiezam, bo nie bardzo moge sie teraz wlaczyc do rozmowy;-)

Bylam z rana na podgladzie i jak na razie jest dobrze: pecherzyk dominujacy 18 mm!:tak: Kolejny podglad we wtorek dopiero... Pewnie bedzie juz po. Wiec sie trzeba brac do roboty:cool2:Bo peka zwykle jak ma 22-24mm, tak? Kto sie w tym orientuje?
Powiedzialam ginowi, ze wybieram sie do endokrynologa. A on stwierdzil, ze jego zdaniem niepotrzebnie... Ale jednak wole sprawdzic... Lepiej chyba zawczasu poleczyc, niz jakby pozniej mialo byc jeszcze gorzej.:dry:
 
Ohhhh dzięki kochana.....póki co to zabieram sobie połowę!!! A co zachłanna dziś będę;-);-);-) No ja mojego próbuję nauczyć że jedzenie to jedzenie i jak jest pora to jemy wszsycy i koniec. Bo on to by mógł chrupki, krakersy i MLEKO! A ja zachodzę w głowę co mu zrobić do jedzenia, żeby podpasiło...ale mam tego dość gotuję, nie chce-niech nie je:wściekła/y:
Aco do testowanka, to spokojnie....nie wariuje jeszcze...za dlaeko....dopiero tak dwa dni przed terminem to będę mieć jazdy:-D:tak:
 
Witam dziewczeta!
U mnie rowniez snieg po kolana! Jest pieknie!!! Chociaz troszke sie ciezko chodzi, bo chodniki nie sa odsniezone;-)

Szkoda, ze ja sie dopiero do pierwszej ciazy przymiezam, bo nie bardzo moge sie teraz wlaczyc do rozmowy;-)

Bylam z rana na podgladzie i jak na razie jest dobrze: pecherzyk dominujacy 18 mm!:tak: Kolejny podglad we wtorek dopiero... Pewnie bedzie juz po. Wiec sie trzeba brac do roboty:cool2:
Powiedzialam ginowi, ze wybieram sie do endokrynologa. A on stwierdzil, ze jego zdaniem niepotrzebnie... Ale jednak wole sprawdzic... Lepiej chyba zawczasu poleczyc, niz jakby pozniej mialo byc jeszcze gorzej.:dry:

maćku super, że jest taki ładny pęcherzyk!!! koniecznie pracujcie z małżonkiem :-) ugotuj mu dzisiaj warzywną strawę i do dzieła! Żołnierzyki w ruch i fasoleczka gotowa :tak::tak::tak: w nowym roku kobiety widzę tu wszystkie ciężarne...
BO NIBY DLACZEGO TYLKO JA MAM SIE MORDOWAĆ Z TYMI HORMONAMI????? :blink::blink::blink:
 
Witam dziewczeta!
U mnie rowniez snieg po kolana! Jest pieknie!!! Chociaz troszke sie ciezko chodzi, bo chodniki nie sa odsniezone;-)

Szkoda, ze ja sie dopiero do pierwszej ciazy przymiezam, bo nie bardzo moge sie teraz wlaczyc do rozmowy;-)

Bylam z rana na podgladzie i jak na razie jest dobrze: pecherzyk dominujacy 18 mm!:tak: Kolejny podglad we wtorek dopiero... Pewnie bedzie juz po. Wiec sie trzeba brac do roboty:cool2:
Powiedzialam ginowi, ze wybieram sie do endokrynologa. A on stwierdzil, ze jego zdaniem niepotrzebnie... Ale jednak wole sprawdzic... Lepiej chyba zawczasu poleczyc, niz jakby pozniej mialo byc jeszcze gorzej.:dry:
Maćku a no tak staranki po raz drugi jesteśmy ale jakoś gadka na tym wątku nam odpowiada....
Ginek mówi, że nie potrzebnie??? To może faktycznie jesteś zdrowa jak rybka:tak: Ale mimo to jak już masz datę, to będziesz spokojniejsza po wizycie:tak:

bo niby dlaczego tylko ja mam sie mordować z tymi hormonami????? :blink::blink::blink:
ty egoistko!!!!!:-d;-);-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Maćku a no tak staranki po raz drugi jesteśmy ale jakoś gadka na tym wątku nam odpowiada....
Ginek mówi, że nie potrzebnie??? To może faktycznie jesteś zdrowa jak rybka:tak: Ale mimo to jak już masz datę, to będziesz spokojniejsza po wizycie:tak:
No ale sie tyle naczytalam, ze jednak te moje wyniki TSH nie sa zadowalajace. No i ta prolaktyna tez nie wziela sie znikad... Najwyzej wyrzuce pieniazki w bloto;-)
 
ty egoistko!!!!!:-d;-);-)

hahaha no własnie chcę się z Wami podzielić :-D

No ale sie tyle naczytalam, ze jednak te moje wyniki TSH nie sa zadowalajace. No i ta prolaktyna tez nie wziela sie znikad... Najwyzej wyrzuce pieniazki w bloto;-)

maćku a ja ci mówię, że jak ci u endo pobiora krew to już tam niezłą betkę zobaczą :tak: i za żadne hormony się nie będą brać :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Średnia z niższych wychodzi 36,33
W poprzednim cyklu, pomimo, że dużo krótszym, skok miałam niemal identyczny a nawet mniejszy, a potem też spadki i wzrosty i jak pokazałam wykres Sławkowi to powiedział, że jest O.K.

Kerna ja nie boję się ukłucia, po prostu mam lęk, że wynik będzie negatywny i że to będzie bardziej bolało niż nadejście @ lub neg. test. Sama się sobie dziwię bo przecież jestem twarda.;-):-p
Ryba - no to nie wygląda to tragicznie. Dokąd nie ma @ cholernej to nadzieja jest:tak:
W każdym raziem jest o 0,2 wyższa? JEST! No to nadzieja jest! Trzymam kciuki
A ja zostałam zagoniona do garów, a mój P. co robi? Gra w wojnę. On wojuje, ja gotuje, wszystko razem się rymuje:-D:-D:-D
Tylko kto mi po włoszczyznę skoczy.
A co do skoku tempki, to dzisiaj się podniosła o 0,1, ale się ucieszyłam, zawsze coś:tak:
 
Do góry