reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010


Ja jeszcze tak długiego cyklu to nigdy nie miałam, nawet przed pierwszą ciążą, a wtedy bywało różnie i bardzo nieregularnie. Bardzo bym chciała, żeby to była jednak fasoleczka, tylko mogłaby się już ujawnić, bo ta niepewność jest dobijająca. Przecież gdyby było normalnie to już bym była po połowie kolejnego cyklu.
kurcze masakra tyle dni!!! Chyba by mnie pokręciło:no: a dlaczego boiszsię bety?????Eeeeeee jużdawno miałabyś sprawe za sobą. A tak to jedno ukłucie i wszuytko jak na dłoni:tak:
 
reklama
Średnia z niższych wychodzi 36,33
W poprzednim cyklu, pomimo, że dużo krótszym, skok miałam niemal identyczny a nawet mniejszy, a potem też spadki i wzrosty i jak pokazałam wykres Sławkowi to powiedział, że jest O.K.

Kerna ja nie boję się ukłucia, po prostu mam lęk, że wynik będzie negatywny i że to będzie bardziej bolało niż nadejście @ lub neg. test. Sama się sobie dziwię bo przecież jestem twarda.;-):-p
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki idę spać, wcześnie ale ciężki dzień mnie czeka!

Wszystkim Staraczką życzę szczęśliwego Nowego roku i aby każda w 2010 roku zafasolkowała! :-)
 
Średnia z niższych wychodzi 36,33
W poprzednim cyklu, pomimo, że dużo krótszym, skok miałam niemal identyczny a nawet mniejszy, a potem też spadki i wzrosty i jak pokazałam wykres Sławkowi to powiedział, że jest O.K.

Kerna ja nie boję się ukłucia, po prostu mam lęk, że wynik będzie negatywny i że to będzie bardziej bolało niż nadejście @ lub neg. test. Sama się sobie dziwię bo przecież jestem twarda.;-):-p
no rozumiem Cie doskonale ten sam typ co ja:tak: Ale czy zrobisz test czy nie to i tak prawdy nie zmieni....a rozwianie wątpliwości zamiast tyle dni czekać nie wiadomo na co to katusze:no::no::no: Życze fasolinki i trzymam kciukasy!!!!!!!!!!!!!!!!!:tak:
 
Wiecie ja ostatnio jak rozmawiałam z lekarzem rodzinnym o wynikach mojej prolaktyny i że mam ją wysoką przez dłuższy czas to właśnie wysłał mnie do endokrynologa i powiedział w sumie coś mądrego, że jak byłam u gina to dał mi tabletki na jej obniżenie, owszem prawidłowo tylko leki obniżają samą prolaktynę jakby chemicznie a powinno się poszukać przyczyny dlaczego ta prolaktyna rośnie i zlikwidować tą przyczynę i to jeden z dwóch powodów wizyty u endokrynologa, drugi to tarczyca. Naczytałam się też że sporo kobiet z wysoką prolaktyną ma jakieś guzki w przesadce mózgowej bryyy....:baffled:
Tez o tym czytalam, ale to raczej jak poziom prolaktyny jest o wiele wyzszy niz moj... Mam przynajmniej taka nadzieje. Ale pojde do tego endokrola i pewnie sie czegos wiecej dowiem.

Dobry wieczór!
Byłam - jest ciąża :-D wczesna bo wczesna ale jest na miejscu... idę za 2 tyg. po wyniki cytologii i założyć kartę, no a potem siup! do mojego ginka :-)
Baja! Jeszcze raz wiekie gratki!!!:tak:
 
serdrecznie gratuluje!!!Wspaniała wiadomość.!

Dobry wieczór!
Byłam - jest ciąża :-D wczesna bo wczesna ale jest na miejscu... idę za 2 tyg. po wyniki cytologii i założyć kartę, no a potem siup! do mojego ginka :-)

Miałam dzisiaj mega kłótnię z małżonkiem i do tego zrobiłam sobie cudowny kolorek na łepku - także działo się.... jutro się wysilę, żeby Was poczytać a póki co życzę spokojnej nocki :tak:;-)
Zapomniałam wcześniej zacytować,ale na pewno wszyscy wiedzą dla kogo były gratulacje.Dla innych zafasolkowany zresztą też.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
hej agutko :-) ale masz fajnie - śnieżek.... u mnie plucha - deszcze niespokojne normalnie.... Zajadam się bułami z pasztetem i kombinuję co by tu na domowe posiedzenie sylwestrowe upitrasić...;-)
 
Do góry