reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Ja złapałam jakiegos mega doła:wściekła/y:

Chciała bym zeby skonczył sie ten cylk!
Jakos jestem napalona na ten 2010 rok:tak:
 
reklama
Uda się każdej z NAS . Nowy rok nowe nadzieje.:-D:-D:-D. Dziś jestem pełna optymizmu ciekawe jak pod koniec cyklu:sorry2::zawstydzona/y:
hehe sam początek i taka radocha!!!! no życzę ci tej radochy jeszcze dłuuuuugo:tak::tak::tak::tak:
Mnie też w tamtym cyklu po przytulańcach bolał brzuch chyba ze dwa dni......oj chyba za ostro było:happy2: a ja mam nisko osadzoną macicę i chyba to może też przez to...w ogóle mam problemy z przytulańcami bo boli mnie niemiłosiernie w większości pozycjach...no ale cóż relaksować też się trzeba mimo wszytko...:-p
 
hehe sam początek i taka radocha!!!! no życzę ci tej radochy jeszcze dłuuuuugo:tak::tak::tak::tak:
Mnie też w tamtym cyklu po przytulańcach bolał brzuch chyba ze dwa dni......oj chyba za ostro było:happy2: a ja mam nisko osadzoną macicę i chyba to może też przez to...w ogóle mam problemy z przytulańcami bo boli mnie niemiłosiernie w większości pozycjach...no ale cóż relaksować też się trzeba mimo wszytko...:-p

Kerna radocha radocha, bo małzonek na urlopie i relaksik będzie ostry:zawstydzona/y::-p
 
kerna ja chyba też jestem inaczej zbudowana bo pozycje od tyłu sprawiaja mi ból.
Ja w tym cyklu zaczęłam badać szyjke ale to czarna magia i stwierdziłam, że tymi badaniam mogę narobić sobie więcej szkody niż pozytku więc zostaję przy obserwacji śluzu i tempce
 
bobmbelek na ostro go wes i będzie co ma być:-D:-D:-D:-D
chiara ja też daąłm sobie spokój z szyją....dla mnie to stresujące bo jak tylko jakąś grudkę znajdę to od razu mam wrażenie że coś tam mi wyrosło albo co...eh wolę nie wiedziec i potem się nie stresować.
mi w sumie zostaje pozycja "po bożemu".....no ewentualnie jakieś niewielkie odstępstwa. Ale tak gdzie jest głęboka penetracja odpada....także od tyłu odpada...
 
hehe sam początek i taka radocha!!!! no życzę ci tej radochy jeszcze dłuuuuugo:tak::tak::tak::tak:
Mnie też w tamtym cyklu po przytulańcach bolał brzuch chyba ze dwa dni......oj chyba za ostro było:happy2: a ja mam nisko osadzoną macicę i chyba to może też przez to...w ogóle mam problemy z przytulańcami bo boli mnie niemiłosiernie w większości pozycjach...no ale cóż relaksować też się trzeba mimo wszytko...:-p

Mnie własnie tez,a juzn ie wspomne przy wejsciu:szok:Zawsze zapominam o tym powiedziec ginowi...

a za ile kończy ci się cykl?
Nie smuć się, trzeba wierzyć, wiara czyni cuda:tak:
Sama koncówka jutro badz pojutrze odstawiam lutke...no i czekam na@
Trzeba wierzyc,ja tez na początku cyklu mam zawsze duzo wiary i optymizmu,chociaz tern cykl spisuje na straty bo przytulanki były tylko raz:szok:

kerna ja chyba też jestem inaczej zbudowana bo pozycje od tyłu sprawiaja mi ból.
Ja w tym cyklu zaczęłam badać szyjke ale to czarna magia i stwierdziłam, że tymi badaniam mogę narobić sobie więcej szkody niż pozytku więc zostaję przy obserwacji śluzu i tempce
Ja tez pilnie od kilku dni badam to i owo,ale nie wiem co z tego wyjdzie...
Od tyłu to juz wogóle boli mnie ze szok-chociaz nie zawsze:sorry2:
 
reklama
Ja też mam mega dola.. i bardzo bym chciała żeby ten cykl był owocny. Ale szczerze mówiąc to zgłupiałam całkowicie.. czy robić testy owulacyjne, czy zacząć mierzyć temperature, czy iść do lekarza... Czy dać sobie z tym wszystkim spokój i chociaz spróbować iść na żywioł..:-(
 
Do góry