reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

suzi ty leniu:-p

Ja też mam mega dola.. i bardzo bym chciała żeby ten cykl był owocny. Ale szczerze mówiąc to zgłupiałam całkowicie.. czy robić testy owulacyjne, czy zacząć mierzyć temperature, czy iść do lekarza... Czy dać sobie z tym wszystkim spokój i chociaz spróbować iść na żywioł..:-(
ej spokojnie....co jest!!! Na pewno im mniej rozmyślań na ten temat tym lepiej. co to???jest tam kto??? heh ja idę lulu bo M się wścieka a nie chce mi się z nim kłócic..wole wskoczyć do wyrka.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ja też mam mega dola.. i bardzo bym chciała żeby ten cykl był owocny. Ale szczerze mówiąc to zgłupiałam całkowicie.. czy robić testy owulacyjne, czy zacząć mierzyć temperature, czy iść do lekarza... Czy dać sobie z tym wszystkim spokój i chociaz spróbować iść na żywioł..:-(
Najlepiej isc na zywiol. Lekarz powie Ci to samo. Dopiero zaczynacie i nie ma senesu sobie cos wmawiac. Dobrze bedzie!!!
 
Ja też mam mega dola.. i bardzo bym chciała żeby ten cykl był owocny. Ale szczerze mówiąc to zgłupiałam całkowicie.. czy robić testy owulacyjne, czy zacząć mierzyć temperature, czy iść do lekarza... Czy dać sobie z tym wszystkim spokój i chociaz spróbować iść na żywioł..:-(
Stefanko moze spróbuj na spontana ,tak podobno jest najlepiej:tak::tak::tak::tak::tak:


Co znów:tak::-)
heheheheh jesli chodzi o staranka to własnie planowałam isc na żywca,ale jakos tak weny nie było:sorry2:I pomyslałam ze nabiore siły na kolejny cykl:tak::tak::tak::tak::tak:
 
ej spokojnie....co jest!!! Na pewno im mniej rozmyślań na ten temat tym lepiej. co to???jest tam kto??? heh ja idę lulu bo M się wścieka a nie chce mi się z nim kłócic..wole wskoczyć do wyrka.

Szczerze mówiąc to ostatnio myśle tylko o tym i nie jestem w stanie się wyluzować :-( i ciągle chce mi się wyć:-(
 
Szczerze mówiąc to ostatnio myśle tylko o tym i nie jestem w stanie się wyluzować :-( i ciągle chce mi się wyć:-(
To se powyj a pozniej do roboty!!!:tak: Zamiast wmawiac sobie, ze sie nie uda, zacznij myslec, ze u Was bedzie wsio oki i zaraz zaskoczycie!!!
Ja mam podstawy do mysli pesymistycznych, a mimo to caly czas wierze, ze w tym cyklu na pewno bedzie fasola!
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki co ja bym bez Was zrobiła :-) Wprawdzie wyć chce mi się dalej, ale jakos tak cieplej na serduchu mi się zrobiło:tak:

Na razie szaleje u mnie @ ale jak tylko sobie pójdzie w siną dal to będziemy pracować nad nasza upragnioną fasoleczką. A ja dodatkowo będę pracować nad swoją główką.

Wiecie mnie to podłamało bardzo, że postępowaliśmy jak lekarz kazał, a cykl był nie trafiony. Byłam pewna, że skoro serduszkowaliśmy co drugi dzień (a przynajmniej staraliśmy się) to powinno sie udać. Ubzdurałam sobie, że skoro od razu się nie udało tzn. że nie możemy mieć dzieci :-(
 
Wiecie mnie to podłamało bardzo, że postępowaliśmy jak lekarz kazał, a cykl był nie trafiony. Byłam pewna, że skoro serduszkowaliśmy co drugi dzień (a przynajmniej staraliśmy się) to powinno sie udać. :-(
Takie rzeczy to tylko w erze ;-) Ponoc sredna ilosc cykli, w ciaglu ktorych zdrowa para zachodzi w ciaze to 3,6: czyli jednym udale sie w 1 a innym w 7. Dasz rade!
 
reklama
Stefanka głowa do góry i przeganiaj predko tą wstrętna małpe!!!!!
No i do DZIEŁA!!!!!!:tak:


Dziewczynki jak sadzicie jak jutro wezme ostatni dzien lutke to kiedy małpiszon mnie odwiedzi??????
 
Do góry