reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Scully nie zgadzam sie z Toba, ze to forum nie jest dla niej. Moj facet tez ma watpliwosci, czy damy sobie rade z dzieckiem. Mimo to chcemy i walczymy! I dlatego, ze moj facet ma pietra, mam sie na tym watku nie udzielac?:shocked2:

Zapytałam czy dobre forum wybrała, bo mam koleżankę, która chce dzidzię, a jej facet nie zabardzo jest zdecydowany. W sumie namawia go "na siłę". Co moim zdaniem nie jest dobre. Dzidzia powinna mieć rodzinę, a czesto się zdarza, że kobieta chce dziecko, namówi faceta, a on potem "wieje"!
Pozatym pytanie typu "jak namówić faceta na dziecko?" to moim zdaniem nie jest na to forum!
 
hej dziewczyny:)milo mi ze napoilam was optymizmem.Naprawde trudno mi w to nadal uwierzyc:) Nagle wszystkie miesiace staran przystaly sie liczyc.Mam nadzieje ze teraz bedzie juz dobrze!Ostatnio naprawde krysys mialam,nakrcalam sie,stresowalam i mimo wszystko udalo sie:)
zaraz wkleje zdjecia testow (w sumie zrobilam ich 4...Pierwszy z predictora wyrzucilam,dwa inne mam i dzis zrobilam elektroniczny bo chcialam miec zdjecie do albumu.fajnie zobaczyc napis a nie kreski.wprawdzie wam on nic nie powie.Moze tylko noukie ktora tez zna niderlandzki.w kazdym razie jutro juz te zdjecia wykasuje).
 
reklama
Do góry