reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Eijf testy są przecudne...
tak bym chciała też niedługo takie zobaczyć...
u mnie testowanie tak ok. za dwa tygodnie, nie wiem dokładnie bo nie mierzę tempek, ale z terminu @ wychodzi, ze ostatni tydzień listopada...
 
Eijf testy są przecudne...
tak bym chciała też niedługo takie zobaczyć...
u mnie testowanie tak ok. za dwa tygodnie, nie wiem dokładnie bo nie mierzę tempek, ale z terminu @ wychodzi, ze ostatni tydzień listopada...

wiem ze pewnie teraz trudno jest ci w to uwierzyc ale uda sie!musi!ja kiedys jak powialo u mnie optymizmem stwierdzialam ze wszystkim nam sie uda!wiem ze to teraz strasznie trudne i porazka bardzo boli(ja szczegolnie w tym cyklu bym jej nie zniosla!).ktory to mniej wiecj twoj cykl staran?ja ostatnio coraz czesciej slysze ze znajomym udaje sie po ponad pol roku.zazwyczaj 8-10mc staran.nie wiem czemu tak...jak sie udaje to tez okres przestaje sie liczyc.trzymam kciuki bys do konca roku ujrzala w koncu te dwie kreski bo to niesamowite przezycie!
 
reklama
Dzieńdobry kobitki:-)
eijf zamiast spać i wypoczywać to Ty na bb:-);-)

U mnie dość ciepło, obawiam się rozwinięcia wstrętnych wirusów brrr:wściekła/y:
U mojego syna w klasie w poniedziałeki i wtorek było 6 osób :szok::szok:

Zaraz jadę porozwozić moje stworki i na zakupy, więc do potem :tak:

Miłego dnia laseczki:-):tak:;-):-D
 
Do góry