reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

czesc dziewczyny...a mi dzisiaj ff przesunął owulkę z 13dc na 15dc..także nadal nic nie wiadomo, bo spadek byłby w 3dpo, a to nic nie oznacza niestety..cholerka, myślałam, że od testowania dzieli mnie tylko kilka dni, a tu znowu tydzień się zrobił:-(i pewnie znowu lipa bedzie
 
reklama
Witam o poranku!!
u mnie jakiś dołek dzisiaj... mam ostatnio dziwne dni i dziwnie się czuję - oczywiście nie mogę przestać myśleć że to może przez ew. fasolkę... do testowania jeszcze trochę czasu a ja już się wkręcam..... :-(
 
Chocbym chciala to nie mam glowy by was czytac.nie dzis!kreci mi sie w glowie bo...


UDALO SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!

Kochana Eijf,GRATULUJE CI Z CAŁEGO SERCA!!!!!!!!!!!! A jednak to Ty przełamiesz naszą złą passę!!!!!!

Na nowo dałaś nam wszystkim nadzieję,że będzie dobrze!!!

Gratuluje słonko z całego serca!!!!
 
wchodzę i nie mogę uwierzyć EIJF KOCHANA GRATULACJE!!!!!! ,CHOLERNIE SIĘ CIESZE!!
Mam nadzieję,ze ciąża nie bedzie zbyt uciażliwa tak jak moja.Bo ja wprost kwitnę.

Nie mam czasu Was czytac ,wiecie miesiąc miodowy trwa:-):-):-)Juz jestem mężatką.
Wesele było super!! bawiłam sie całą noc do 5 rano:D oj szaleliśmy.Muzyka była wprost bombowa jedzenie jeszcze lepsze.No po prostu nic bym nie zmieniła.Wszyscy sie dobrze bawili.W drugi dzień tak samo.Najgorzej bylo mi wytrzymać w tej sukience.Ogolnie dzidz byl spokojny jak skadaliśmy przysiege malzenską to kopał:p:p
Dzis tez niezle broi:))
Ogolnie jestem bardzo szczesliwa ,ze juz po wszystkim:p:p Byl to cudowny dzień choć szczerze z koscioła i poczatków wesela nieweiele pamietam.Bylismy cały czas szczesliwi wszyscy to mowili,ze banany mielismy na twarzy.Jak przyszlimy z wesele to oboje plakalismy ze szczescia wtedy dopiero to do nas dotarło.


A co taM u Was?????????? Zielona,Martilla,Kiciaq,Emilchen,Wisienka,mmm.KOchane,jak zyjecie??

Jeju jestem tak cholernie szczesliwa z powodu EIJF~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A u mnie dzis 20 tydzień.MASAKRA JAK TO LECI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
wchodzę i nie mogę uwierzyć EIJF KOCHANA GRATULACJE!!!!!! ,CHOLERNIE SIĘ CIESZE!!
Mam nadzieję,ze ciąża nie bedzie zbyt uciażliwa tak jak moja.Bo ja wprost kwitnę.

Nie mam czasu Was czytac ,wiecie miesiąc miodowy trwa:-):-):-)Juz jestem mężatką.
Wesele było super!! bawiłam sie całą noc do 5 rano:D oj szaleliśmy.Muzyka była wprost bombowa jedzenie jeszcze lepsze.No po prostu nic bym nie zmieniła.Wszyscy sie dobrze bawili.W drugi dzień tak samo.Najgorzej bylo mi wytrzymać w tej sukience.Ogolnie dzidz byl spokojny jak skadaliśmy przysiege malzenską to kopał:p:p
Dzis tez niezle broi:))
Ogolnie jestem bardzo szczesliwa ,ze juz po wszystkim:p:p Byl to cudowny dzień choć szczerze z koscioła i poczatków wesela nieweiele pamietam.Bylismy cały czas szczesliwi wszyscy to mowili,ze banany mielismy na twarzy.Jak przyszlimy z wesele to oboje plakalismy ze szczescia wtedy dopiero to do nas dotarło.


A co taM u Was?????????? Zielona,Martilla,Kiciaq,Emilchen,Wisienka.KOchane,jak zyjecie??

Jeju jestem tak cholernie szczesliwa z powodó EIJF~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A u mnie dzis 20 tydzień.MASAKRA JAK TO LECI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tak::tak::tak:
super ,że wszystko sie udało i maleństwo rośnie wszystkieg najlepszego na nowej dradze życia fakt czas leci strasznie
nasza eijf przełamała złą passę i wszystkie podniosła na duchu :-)
 
reklama
Do góry