reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

mój jak skończy mierzyć piszczy i mnie budzi :)
moj tez piszczy, ale mierze dopochwowoi czasem nie slysze spod kocyka :-p

Hope, znam te pytania kiedy, kiedy .... moja rodzina, znajomi tez mnie od czasu do czasu pytaja i jest to bardzo przykre. Ja zawsze wykrecam sie od tych odpowiedzi, gdyz nie bardzo chce wtajemniczac wszystkich w te sprawy, a poza tym moja mama ma problemy z sercem i nie chce jej dodatkowo martwic. Wystarczy ze ja mysle o tym duzo (pewnie za duzo), generalnie nie jest latwo. Ponadto w marcu tego roku moja bratowa urodzila córeczke i jak czasami ja odwiedzam i partzr na malenstwo, to az "serce mi sie kraje".
Hope, skoro jestes przed owulacja, to postaraj sie z calych sil myslec pozytywnie. Trzymam za Ciebie kciuki, to moze byc wlasnie ten szczesliwy cykl !:-)
Ja naczytalam sie sporo na temat staranek, nastawienia, blokady itp Nie jestem pewna czy psychiczna blokada moze zaburzyc owulacje ... chyba raczej nie. Prawde mówiac, to nie jestem przekonana czy taka psychiczna blokada jak to okreslaja lekarze rzeczywiscie moze spowodowac niemoznosc zajscia, czy to tylko twierdzenie lekarzy którzy tak na prawde nie maja pomyslu na dalsze diagnozy...:szok:
Moi rodzice sa super, bo nawet probuja mnie przekonac, ze 1 dziecko wystarczy. A tesciowa zaszla w ciaze 7 razy (ale tylko 5 sie wychowala), wiec dla niej problemy z zajsciem sa niezrozumiale.
Dzisiaj jestem klebkiem nerwow. Wlasnie wydarlam sie na swoja corke....A owulacja powinna byc pojutrze.....
 
reklama
moja teściowa jednio dziecko straciła, zatrucie ciążowe albo coś takiego, a jak ginekolog powiedział, a jak była w ostatniej ciąży obliczyli jej datę porody w rocznicę śmierci tamtero syna, mało nie oszalała ze strachu
 
Moi rodzice sa super, bo nawet probuja mnie przekonac, ze 1 dziecko wystarczy. A tesciowa zaszla w ciaze 7 razy (ale tylko 5 sie wychowala), wiec dla niej problemy z zajsciem sa niezrozumiale.
Dzisiaj jestem klebkiem nerwow. Wlasnie wydarlam sie na swoja corke....A owulacja powinna byc pojutrze.....[/QUOTE]


Generalnie ja równiez przed owulacja staje sie nerwowa:-( Ale to poniekad "dobry" objaw, hormony pracuja i nadejdzie jajeczko:-) Hope nie poddawaj sie, na pewno sie uda!:tak: Nawiasem mówiac to "zazdroszcze" Ci (ale w pozytywnym sensie), ze masz juz jedno dzieciatko. Zaluje, ze ja jeszcze nie mam, pomimo moich 29 lat, jakos tak sie zycie mi sie ulozylo... Ale mam cichutka nadzieje, ze jeszcze doczekam tego szczescia:-)
Hope, skoro owulacja pojutrze, to do dziela:-) Ostatnio czytalam w necie najnowsze badania szwedzkiego lekarza, ze codzienny seks w okresie okoloowulacyjnym zwieksza szanse poczecia :-) Powodzenia i milego wieczoru !
 
No i super pierwsze ślady @ już są:-) Więc dziś zaznaczam jako 1dc :-D Już sobie szykuję termometr na rano i budzik. Kompletnie się nie znam ani na temp, ani na śluzie...:eek: Ale dam rade ;-) Sama radość, że coś tam mogę porobić prócz przytulanek!!:tak:

Mój mąż jak zadzwoniłam (bo w pracy jest) to aż się zasmucił, że @ przyszła. Myślałam, że się ucieszy z kolejnego cyklu intensywnych przytulanek... A tu smutek...:szok: On tak chciał już tą dzidzię, że nie dotarło do niego, że ja już odpuściłam i czekam na @.

Kobietką mającym owulację życzę owocnych starań i dużo radości :-):-):-)
 
scully
przykro ,że jednak @ przyszła, ja na Twoim miejscu poszłabym do lekarza , bo coś za długie masz te cykle, w każdym razie jak jutro zaśpisz na mierzenie tempki to się nie martw, aż taka ważna w dniach @ nie jest, później jest ważniejsza;-) powodzenia!:-D
 
Dzieńdoberek:-) i miłego dzionka Wszystkim życzę:tak::-)

Zaraz lecę porozwozić moje paszczaki po szkołach i przedszkolach, kupić bułeczki na śniadanko, a potem idę do mojej apteki po termometr, mam nadzieję , że uda mi się kupić odpowiedni;-):tak:

Mam nadzieję, że nowy tydzień będzie dla nas bardziej owocny niż ostatni:tak:
Wszystkim babeczkom tu na forum z całego serca tego życzę:-)
 
scully- o kurcze:((( kiedy ktoras tu obwiesci cos innego niz @???!!!
p.s. ja mierze od 1dc.w sumie nie trzeba ale chyba wiekszosc tak robi.to tez zalezy od miejsca w ktorym mierzysz.
 
reklama
Do góry