reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

mi dziewczyny poleciły termometr owulacyjny z allegro, najlepsze są podobno elektroniczne, z 2 miejscami po przecinku
 
reklama
Chiara1, zauwazylam ze jestes z Warszawy, czy moze znasz i moglabys mi polecic dobergo gin? Ja jestem na etapie poszukiwania lekarza znajacego sie na rzeczy i podejsciem jak do "czlowieka" a nie tylko nastawionego na kase...

Ja mam bardzo specyficzne podejście do lekarzy, dla mnie najlepszy lekarz to taki który na codzień pracuje w szpitalu i ma styczność ciągle z nowymi przypadkami i co za tym idzie jest na bierząco. Bo taki co od lat siedzi w lecznicy to dla mnie zwykły konował jest;-).
Ja osobiście od lat wierna jestem szpitalowi na starynkiewicza ( może nie ikona piękna ale nie o to chodzi, ważne że kompetentni lekarze, oczywiście jak zawsze są i wyjątki ale to chyba wszędzie), lekarze z tego szpitala pracują też w przychodni Prima na Nowogrodzkiej.
 
Very dzięki:-)

nie wiem czy zdąży dojść do czwartku, a w aptece można coś konkretnego kupić?
nie wiem ja pytałam w kilku aptekach i nie mieli takich z 2 miejscami po przecinku, nie musisz zaczynać mierzyć od początku cyklu, najważniejsze żeby wyłapać 6 niższych temperatur i 3 wyższe
 
nie wiem ja pytałam w kilku aptekach i nie mieli takich z 2 miejscami po przecinku, nie musisz zaczynać mierzyć od początku cyklu, najważniejsze żeby wyłapać 6 niższych temperatur i 3 wyższe
Dzięki, sprawdzę jutro u mnie w aptece (zobaczymy jaki mają asortyment:-))
i najwyżej zamówie ten z allegro.:tak:

No spadam narazie, bo za chwile przychodzą znajomi. Wpadnę wieczorkiem zobaczyć co słychac:tak:
Narka
 
zrobiłam test owulacyjny, 2 kreska wprawdzie słabo widoczna ale jest, śluz płodny jest!! wszystko wskazuje na to że owu się w tym cyklu nie opóźni
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry