reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Witam,jestem nowa na tym forum ale staram się o dzidzie po raz drugi w tym roku . ciąża zakończyła się poronieniem w 8 tygodniu, teraz staramy się od dwóch miesięcy
 
Witam wszystkie z samego rana. U mnie dół...@ się wczoraj rozkręciła...naszczęście nie daje się aż tak bardzo we znaki. A więc zaczynam od nowa...
 
właśnie szamię śniadanko więc mam chwilkę czasu by zobaczyć co tu słychać.
Termometr kupiłam:tak::-), mieli tylko rtęciowe owulacyjne, no ale jest teraz będę czytać instrukcję hihi:-D

zielona wampirzyco trzymamy kciuki
mmm zostaje nam wierzyć, że się uda
jagodko przykro:-(, trzeba być dobrej myśli

Witam nową staraczkę

Miłego dnia:tak:;-):-)
 
Witajcie w nowym tygodniu kobietki!!! Jestem po "pracowitym" weekendzie :-D zacznie się niedługo czas czekania brrrrrrrr...

Postarm się byc dobrej mysli,ale narazie mam @ i niestety doła...

jagodka ogromnie współczuje... liczyłam, że to ty rozpoczniesz boom na fasolki... ściskam mocno i przesyłam nieco energii na następne staranko:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
:-)
 
reklama
Do góry