reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

A u mnie 8 dc. a przytulanki zacznę jak mi gin powie w poniedziałek kiedy bede miała owu. co by M nie męczyć i co by żołnierze byli silniejsi:-D:-D:-D

Nie wiem czym mój M się faszeruje,jakieś witaminy tam bierze a, że oficjalnie się nie staramy o dzidzie bo z kaską krucho, no i trwa kryzys małżeński, ale jak zaczęliśmy naprawiać małżeństwo a tak dokładniej, jak M wysuną tą inicjatywę i mnie "gwałci" co wieczór to nie zauważyłam jakiegoś spadku ilości spermy, zawsze tyle tego wylatuje, że aż mam dosyć. Kiedyś jedna położna powiedziała mi, że jeżeli są problemy z zajściem w ciążę to nie należy się ściśle trzymać tego schematu przerw kilkudniowych przed dniami płodnymi albo sexu co dwa dni bo może się okazać, że jego żołnierzyki żyją tylko dobę i trzeba się wtedy sex-ic co dnia:-D
Ale osobiście wykorzystaliśmy każda z możliwych metod i nic wam nie da rady jak się za bardzo nastawiacie na ciążę. Najważniejsze to się nie starać tylko po prostu korzystać z sexu wtedy gdy ma się na to ochotę, przymus nic nie daje i nawet facet wtenczas stresuje plemniki.
Wyluzujcie!!!!! I posłuchajcie (w związku z tym, że przyszłym tygodniu pierwsze opady deszczu ze śniegiem zapowiadają):
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=6oqhySECkS8&feature=fvw"]YouTube - ...Świąteczna piosenka Sly'a Stallone'a...[/ame]
 
reklama
Czy możliwe, że jeszcze mogę być w ciąży jezeli temperatura wczoraj i dzis (30 i 31 dc) czyli w terminie spodziewanej @ spadła mi o 2 krechy (z 36,9 do 36.7) :((((((((((((( ??????????????????
podobno powinna byc ciagle na wysokim poziomie:(((
pewnie dzis albo jutro przyjdzie @ i nici z testowania:(
 
Ostatnia edycja:
wczoraj kupilam sobie w koncu te bransoletke z "charms"-takimi zawieszkami.Chce kupowac takie ktore cos dla mnie znacza i o czyms mowia.Na razie musze poczekac z zakupem zawieszek bo i tak wydalam juz mnostwo kasy w tym mc a zaraz jeszcze fryzjerce trzeba zaplacic,ale pierwsza zawieszka jest takie srebrne kuleczko z maciupkim krysztalkiem w srodku i kazdy pyta "no a to co znaczy"(bo przewaznie zawieszki jakis konkretny ksztalt maja).No i nic im nie moge powiedziec bo nie wiedza ze sie staram a dla mnie to brzuch z zarodkiem:)))
 
Nie wiem czym mój M się faszeruje,jakieś witaminy tam bierze a, że oficjalnie się nie staramy o dzidzie bo z kaską krucho, no i trwa kryzys małżeński, ale jak zaczęliśmy naprawiać małżeństwo a tak dokładniej, jak M wysuną tą inicjatywę i mnie "gwałci" co wieczór to nie zauważyłam jakiegoś spadku ilości spermy, zawsze tyle tego wylatuje, że aż mam dosyć. Kiedyś jedna położna powiedziała mi, że jeżeli są problemy z zajściem w ciążę to nie należy się ściśle trzymać tego schematu przerw kilkudniowych przed dniami płodnymi albo sexu co dwa dni bo może się okazać, że jego żołnierzyki żyją tylko dobę i trzeba się wtedy sex-ic co dnia:-D
Ale osobiście wykorzystaliśmy każda z możliwych metod i nic wam nie da rady jak się za bardzo nastawiacie na ciążę. Najważniejsze to się nie starać tylko po prostu korzystać z sexu wtedy gdy ma się na to ochotę, przymus nic nie daje i nawet facet wtenczas stresuje plemniki.
Wyluzujcie!!!!! I posłuchajcie (w związku z tym, że przyszłym tygodniu pierwsze opady deszczu ze śniegiem zapowiadają):

Bardzo fajne podejście, ale mój M ma problem z potencją i choćby chciał to przez tydzień nie da rady codzienne!!!!!!!!!!!!!!!1

Dlatego musi sie oszczędzać=- potencja to choroba, a skoro lekarz mówi kiedy może dojdzie do owulacji to na pewno nie zaryzykujemy przytulanek 3 dni wcześniej bo może wtedy nie być w formie na ten dzień. Jeśli chodzi o tabletki to owszem je bierze bo dostał od lekarza!!!!!!!!!!!!

My też czasem mamy ochotę na przytulanki bez myślenia o dziecku ale nie zawsze jest to takie proste - jest proste jeżeli mężczyzna nie ma problemu!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
agniesiar ja tam sie tule kiedy chce hehe nikt nie musi mówić kiedy i jak:-p:tak:;-)

ŚWIĘTA RACJA!:-D
Wtedy jest najwięcej przyjemności;-):cool2:

oj no byloby pieknie.j po prostu zawsze wyobrazam siebie ze cos daje o sobie znac bo przeciez wytwarza sie jakis tam hormon...No ale skoro mowicie ze jest inaczej.Mnie tylko delikatnie zaczyna cmic brzuch jak na @.lekko pokluwa jajnik i to wszystko.Ah te ostatnie dni.z jednej strony jeszcze nadzieja a z drugiej coraz jej mniej.
a ja zamiast sie przygotowywac to zalegam w szlafroku ale sniadanie zjesc musze/

Ej kobito nie szukaj objawów tylko poczekaj te parę dni. Możesz nie mieć żadnych objawów!
Ja też dopiero zjadłam śniadanko, rano byłam na badaniach i musiało być na głodniaka. I jeszcze ten spirometr, kazali dmuchać, a ja byłam taka głodna!

Czy możliwe, że jeszcze mogę być w ciąży jezeli temperatura wczoraj i dzis (30 i 31 dc) spadła mi o 2 krechy :((((((((((((( ??????????????????
podobno powinna byc ciagle na wysokim poziomie:(((
pewnie dzis albo jutro przyjdzie @ i nici z testowania:((

Na podstawie temperatury możesz cokolwiek powiedzieć jeżeli cykle masz mniej więcej stałe i prowadzisz samoobserwację - temperaturę od kilku cykli regularnie o tej samej godzinie rano nim wstaniesz z łóżka. Wtedy porównujesz poprzednie cykle czy mniej więcej tak samo a i przed ciążą mogą zdarzyć się spadki temp.
 
TESTUJĄCE:

rudka - 10 października
jagódka1231- 12 października
Hope33 - październik ???
bakteria - 12 października
kusska - 17 października
zielona.wampirzyca- 21-22 październik
Marzi55 - 26 października
Kinga85 - 2 listopada
agniesiar - 4 listopada

ZAFASOLKOWANE:

Agapas :) -
dorkaa -
pati1159 - 3 cykl
mazia -
krewetka -
waniliowa -
sandrahaha -
scorpioniczkaa :) - 3 cykl
agast22 - 2 cykl

OBECNE STARACZKI:

Martilla
agniesiar
mmm
Noukie
Marzi55
eijf
emilchen
qwas
mamutka32
kusska
jagódka1231
nanusia82
toska32
ewelina28
bakteria
Marcelkowa mama
chup
mmkarolina
Melissa
malwinka91
kinga85
katia_793

QUOTE]
ja też się dopisuję
 
Marzi starajcie sie starajcie! :tak:;-):-)

u mnie dopiero 6 d.c. a intensywne serduszkowanie od poniedziałku rana!:cool2::rofl2:

Kochana, to my jakoś w zbliżonych terminach będziemy testować... a moze i potem rodzić??? hihihihi;-)

Marzi ja punkt 7 jestem w pracy i pierwsze co wskakuje na forum zobaczyć co się z Wami wieczorkiem działo :) hih :-):tak: Kiedyś zaczynałam dzień w pracy od przeczytania wiadomości itp a teraz na pierwszym miejscu mam forum ;) hihi Fajna sprawa, wciągnęłam się na maxa w Wasze historie :-):tak:

no to nieźle... nie ma sznas bym Cię wyprzediła... o 7 to ja suszę głowę!!!:cool: ale też pierwsze co robię jak już dojadę do pracy... to :) forum:cool2: szlaone...:happy:

w ogóle jestem wściekła. kupiłam w poniedziałek an allegro testy owu..i nadal nie przyszły..cholera, jak się dzisiaj nie pojawią, to bez sensu traciłąm na nie kasę w tym miesiącu, bo powytyw powinien wyjść jutro...normalnie strasznie jestem zła...:confused2::confused2::confused2:

Zielona... a może okaże sie, ze wcale Ci nie będą potrzebne...:sorry:

Nie kochana. Ja nie miałam zadnych objawów i nadal nie mam, hehe :-D Wierzę ze Ci sie udało!

Ja też wierzę!!!:szok:

lece do sklepu kupie testa, niech juz bedzie co ma byc, buziolki, bede pewnie popoludniu,pozdrawiam

rudka, dawaj koniecznie znać jaki wynik!!! Trzymam kciukasy1!!!:rofl2:

pomóżcie Kochane:((((

Anulin, spokojnie... może najlepiej po prostu zrobić test????:happy:

Ja spadam do roboty... będę po południu Kochaniutkie!!!!
 
reklama
TESTUJĄCE:

rudka - 10 października
jagódka1231- 12 października
Hope33 - październik ???
bakteria - 12 października
kusska - 17 października
zielona.wampirzyca- 21-22 październik
Marzi55 - 26 października
Kinga85 - 2 listopada
agniesiar - 4 listopada

ZAFASOLKOWANE:

Agapas :) -
dorkaa -
pati1159 - 3 cykl
mazia -
krewetka -
waniliowa -
sandrahaha -
scorpioniczkaa :) - 3 cykl
agast22 - 2 cykl

OBECNE STARACZKI:

Martilla
agniesiar
mmm
Noukie
Marzi55
eijf
emilchen
qwas
mamutka32
kusska
jagódka1231
nanusia82
toska32
ewelina28
bakteria
Marcelkowa mama
chup
mmkarolina
Melissa
malwinka91
kinga85
katia_793

no od razu piekniejsza ta lista...:-p
 
Do góry