reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Dzień dobry, dziewczyny :-)
martilla, trzymam kciuki!!
Melduję, że u mnie kolejny dzień wysokiej tempki (choć to niestety jeszcze nic nie znaczy...). Żadnego dziwnego czucia się, poza tym, że wvczoraj popołudniu przespałam 3 godziny, a w nocy 9 godzin. Senność powalająca, ale to oczywiście też o niczym nie świadczy, pogoda w końcu lipna...
Jeśli tempka mi nie spadnie, to może się skuszę na testowanie w niedzielę (11.10), a nie w poniedziałek, ale wiem, że mądrzej by było poczekać.
Innym czekającym - cierpliwości życzę! :-D

dzieki dzieki;-) twoj wykres jest bardzo obiecujący:-)

rudka i moze niech ta cisza trwa

martilla wiem ze przeczytasz po fakcie ale powodzenia i trzymam kciuki

u mnie zapowiada sie przyzwoita pogoda wiec wybywam dzis z domu na jakies zakupy hehe.
 
reklama
witam:)
ja dzis moglam sobie pospac do 9.w sumie nie za krotko i nie za dlugo ale musze sie zaczac zbierac i przygotowywac(ja to sie czesto takimi rzeczami stresuje.czy wszystko mam,czy nie zapomnialam itd).
Od rana swieci slonce i powinno byc dzis sucho a to bardzo wazne!
Moja temperatura (bo obudzilam sie o porze mierzenia) jest zadowalajaca bo 36,8 a po dalszych dwoch godzinach snu nawet ponad 37(choc wiem ze ta druga sie nie liczy) ale gdzies tam w srodku jestem przekonana ze znow lipa niestety.Temperatury to ja mam zawsze ladne ale mysle ze juz 9 dpo cos powinno o sobie dac znac.chocby przeczucie ktorego nie mam za grosz!Piersi takie jak zawsze,zadnego dziwnego smaka no kurcze nic a nic.Pewnie znow bedzie mi przykro...Nie pisze tego by sie uzalac ale po tylu mc obserwacji znamy swoje cialo i jedyne co wiem to to ze za pare dni bede miala @...znowu.Juz powoli tak wlasnie sie czuje.(u mnie juz tak na 4 dni przed zaczynam to odczuwac)
Pamietam ze kazda dziewczyna ktora zaszla tu w ciaze miala jakis punkt zaczepienia przed testowaniem.cos sie z nimi w jakis sposob dzialo.a ja nawet tego przeczucia nie mam

marzi-ja sie nie dopisuje bo najczesciej nawet szansy na testowanie nie mam.@jak w zegarku

Kochana nie mów tempki w tym miesiącu są ładniejsze od poprzedniego, wieksz różnica między tymi niskimi a wysokimi,
brakiem objawów sie nie martw ja przy Julci też praktycznie nie miałam, tylko mnie piersi swędziały (ale to mam często), w okolicach terminu @ miałam bóle takie same jak na @, a no i troszkę mnie zemdliło, bo chciałam sie odchudzać i za mało jadłam(ale do tego doszlam dopiero jak sie dowiedziałam że jestem)

Także trzymam kciuki co by sie udało:-D
 
TESTUJĄCE:

rudka - 10 października
jagódka1231- 12 października
Hope33 - październik ???
bakteria - 12 października
kusska - 17 października
Marzi55 - 26 października
Kinga85 - 2 listopada
agniesiar - 4 listopada

ZAFASOLKOWANE:

Agapas :) -
dorkaa -
pati1159 - 3 cykl
mazia -
krewetka -
waniliowa -
sandrahaha -
scorpioniczkaa :) - 3 cykl
agast22 - 2 cykl

OBECNE STARACZKI:

Martilla
agniesiar
mmm
Noukie
Marzi55
eijf
emilchen
qwas
mamutka32
kusska
jagódka1231
nanusia82
toska32
ewelina28
bakteria
Marcelkowa mama
chup
mmkarolina
Melissa
malwinka91
kinga85

zmienilam termin testowania. pewnie nie zdaze zatestowac wcale ale nie chce znowu tracic kasy na testy przed @ i zatestuje jak mi sie juz bedzie spozniac. mimo wczesniejszych roznych dziwnych objawow nie mam dobrych przeczuc. zdaje sie na los...
 
Dzień dobry, dziewczyny :-)
martilla, trzymam kciuki!!
Melduję, że u mnie kolejny dzień wysokiej tempki (choć to niestety jeszcze nic nie znaczy...). Żadnego dziwnego czucia się, poza tym, że wvczoraj popołudniu przespałam 3 godziny, a w nocy 9 godzin. Senność powalająca, ale to oczywiście też o niczym nie świadczy, pogoda w końcu lipna...
Jeśli tempka mi nie spadnie, to może się skuszę na testowanie w niedzielę (11.10), a nie w poniedziałek, ale wiem, że mądrzej by było poczekać.
Innym czekającym - cierpliwości życzę! :-D
czy to niedziela czy poniedziałe oby || były:)
rudka czyżby ta cisza coś oznaczała? :cool2::-p;-) kiedy testujesz?
jutro:szok:
No no, a moze już niedługo sie nam czymś pochwalisz!!!

Trzymam kciuki!!!:-D

rudka i moze niech ta cisza trw.
oby... trzymam kciuki za pozostałe testujące-komus musi sie udac!!!lipiec to super miesiac by zostac mamą!!!
 
Kochana nie mów tempki w tym miesiącu są ładniejsze od poprzedniego, wieksz różnica między tymi niskimi a wysokimi,
brakiem objawów sie nie martw ja przy Julci też praktycznie nie miałam, tylko mnie piersi swędziały (ale to mam często), w okolicach terminu @ miałam bóle takie same jak na @, a no i troszkę mnie zemdliło, bo chciałam sie odchudzać i za mało jadłam(ale do tego doszlam dopiero jak sie dowiedziałam że jestem)

Także trzymam kciuki co by sie udało:-D
Dzieuje za pocieszenie ale naprawde strasznie trudno mi w to uwierzyc!Temperatury zawsze mam piekne tylko rzeczywiscie w ostatnim mc troche skopane byly ale jak patrze na poprzednie mc to chyba zawsze ladnie bylo.Poza tym jesli zarodek sie zagniezdza to mnie sie wydaje ze cos musi o sobie dac znac...moze sie myle a u mnie no nie mam sie czego czepic.Wczoraj tylko jakies tam uklucia w brzuchu ale to tez nie pierwszy raz.ja juz po prostu zmeczona tym czekaniem jestem...:(
 
TESTUJĄCE:

rudka - 10 października
jagódka1231- 12 października
Hope33 - październik ???
bakteria - 12 października
kusska - 17 października
zielona.wampirzyca- 21-22 październik
Marzi55 - 26 października
Kinga85 - 2 listopada
agniesiar - 4 listopada

ZAFASOLKOWANE:

Agapas :) -
dorkaa -
pati1159 - 3 cykl
mazia -
krewetka -
waniliowa -
sandrahaha -
scorpioniczkaa :) - 3 cykl
agast22 - 2 cykl

OBECNE STARACZKI:

Martilla
agniesiar
mmm
Noukie
Marzi55
eijf
emilchen
qwas
mamutka32
kusska
jagódka1231
nanusia82
toska32
ewelina28
bakteria
Marcelkowa mama
chup
mmkarolina
Melissa
malwinka91
kinga85

dipisałam się do listy testujących..cześć dziewczynki, co słychać??jakieś nowe fasolki???
 
reklama
w ogóle jestem wściekła. kupiłam w poniedziałek an allegro testy owu..i nadal nie przyszły..cholera, jak się dzisiaj nie pojawią, to bez sensu traciłąm na nie kasę w tym miesiącu, bo powytyw powinien wyjść jutro...normalnie strasznie jestem zła...:confused2::confused2::confused2:
 
Do góry