reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
ja juz po prostu zmeczona tym czekaniem jestem...:(
głowa do góry, w końcu sie uda!!!! my mozemy stawac na glowie a dzidzia sama sobie wybierze czas kiedy przyjdzie:tak:
Rudka
Trzymam kciuki z całych sił !! Niech te fasolki tu przybywają bo coś ostatnio cisza !!
Wierzę w Ciebie :-):tak:
pocieszam sie tylko jednym faktem to moj 3 cykl po wywoływaniu, poprzednio trwały 39 i 31 dni, wiec tendencja jakby malejąca i teraz znowu 31 dni-wiec albo sie tak ustali, albo bedzie skakac albo jakas szansa ze to ciaza...bo objawow totalnie dzis brak, miesiac temu jak testowalam to dwie godz pozniej wredna przyszła...ale mialam nerwa:-)
 
w ogóle jestem wściekła. kupiłam w poniedziałek an allegro testy owu..i nadal nie przyszły..cholera, jak się dzisiaj nie pojawią, to bez sensu traciłąm na nie kasę w tym miesiącu, bo powytyw powinien wyjść jutro...normalnie strasznie jestem zła...:confused2::confused2::confused2:
to rzeczywiscie bym sie wkorzyla.u mnie zaraz nastepnego dnia przychodza.no ale jeszcze moze dzis dostaniesz?Ja zawsze sobie mysle ze jak mi zostana to beda na nastepny mc.oczywiscie zawsze mam nadzieje ze juz mi nie beda potrzebne i ze wtedy podesle je jakiejs starajacej sie dziewczynie.chyba nic by mnie tak nie ucieszylo jak to ze moge je oddac!
 
Nie kochana. Ja nie miałam zadnych objawów i nadal nie mam, hehe :-D Wierzę ze Ci sie udało!
oj no byloby pieknie.j po prostu zawsze wyobrazam siebie ze cos daje o sobie znac bo przeciez wytwarza sie jakis tam hormon...No ale skoro mowicie ze jest inaczej.Mnie tylko delikatnie zaczyna cmic brzuch jak na @.lekko pokluwa jajnik i to wszystko.Ah te ostatnie dni.z jednej strony jeszcze nadzieja a z drugiej coraz jej mniej.
a ja zamiast sie przygotowywac to zalegam w szlafroku ale sniadanie zjesc musze/

agast-pamietasz jak to u ciebie dokladnie wygladalo.nic a nic?
 
reklama
oj no byloby pieknie.j po prostu zawsze wyobrazam siebie ze cos daje o sobie znac bo przeciez wytwarza sie jakis tam hormon...No ale skoro mowicie ze jest inaczej.Mnie tylko delikatnie zaczyna cmic brzuch jak na @.lekko pokluwa jajnik i to wszystko.Ah te ostatnie dni.z jednej strony jeszcze nadzieja a z drugiej coraz jej mniej.
a ja zamiast sie przygotowywac to zalegam w szlafroku ale sniadanie zjesc musze/

agast-pamietasz jak to u ciebie dokladnie wygladalo.nic a nic?

A ja właśnie zajadam sobie śniadanko!!!:-D
 
Do góry