reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

niunia 27- nie bedę komentować twojej wypowiedzi " ŚWIĘTA RACJA!:-D
Wtedy jest najwięcej przyjemności;-):cool2:" po tym jak Ci napisałam, że nie zawsze można mieć to co sie chce.

Skoro nie rozumiesz, że mój M ma problem i nie po to latam do gin. na monitorowanie cyklu co by pomóc naturze (nie wspomnę o tym, ze nie tylko problem lerzy po jedo stronie), a potem zaryzykować przytulanki 2 dni wcześniej (ze skutkiem takim, że potem nie będzie mógł i po raz kolejny będzie przeżywał, że sie nie spisał)

Pozostawię to bez komentarz!!!

Mam nadzieję, ze nie bedziesz kiedyś musiała się z czymś takim borykać!!!!!!!!!!
 
reklama
wczoraj kupilam sobie w koncu te bransoletke z "charms"-takimi zawieszkami.Chce kupowac takie ktore cos dla mnie znacza i o czyms mowia.Na razie musze poczekac z zakupem zawieszek bo i tak wydalam juz mnostwo kasy w tym mc a zaraz jeszcze fryzjerce trzeba zaplacic,ale pierwsza zawieszka jest takie srebrne kuleczko z maciupkim krysztalkiem w srodku i kazdy pyta "no a to co znaczy"(bo przewaznie zawieszki jakis konkretny ksztalt maja).No i nic im nie moge powiedziec bo nie wiedza ze sie staram a dla mnie to brzuch z zarodkiem:)))

tez myslalm o takiej branzoletce ale ja to musialabym na zamowienie zrobic zawieszki w ksztaltach ktore cos dla mnie znacza. oby ta pierwsza twoja zawieszka byla prorocza;-);-)

Anulin zrób test
 
Marzi starajcie sie starajcie! :tak:;-):-)

u mnie dopiero 6 d.c. a intensywne serduszkowanie od poniedziałku rana!:cool2::rofl2:

U mnie dzis 6 dc staranka jakos od weekendu zaczniemy;-) przez te chorobska nerwy doly od 15 dc poprzedniego cyklu u nas cisza:szok::szok::szok: no ale jak sie w weekend dorwe:zawstydzona/y::sorry::-D

czy to niedziela czy poniedziałe oby || były:)

jutro:szok:



oby... trzymam kciuki za pozostałe testujące-komus musi sie udac!!!lipiec to super miesiac by zostac mamą!!!


Trzymam kciuki:-)

Dzieuje za pocieszenie ale naprawde strasznie trudno mi w to uwierzyc!Temperatury zawsze mam piekne tylko rzeczywiscie w ostatnim mc troche skopane byly ale jak patrze na poprzednie mc to chyba zawsze ladnie bylo.Poza tym jesli zarodek sie zagniezdza to mnie sie wydaje ze cos musi o sobie dac znac...moze sie myle a u mnie no nie mam sie czego czepic.Wczoraj tylko jakies tam uklucia w brzuchu ale to tez nie pierwszy raz.ja juz po prostu zmeczona tym czekaniem jestem...:(

Wierze ze te czekanie meczy:sorry:, Eijf trzymam bardzo mocno kciuki zeby to bylo ostatnie czekanie ale juz na malenstwo:tak:

w ogóle jestem wściekła. kupiłam w poniedziałek an allegro testy owu..i nadal nie przyszły..cholera, jak się dzisiaj nie pojawią, to bez sensu traciłąm na nie kasę w tym miesiącu, bo powytyw powinien wyjść jutro...normalnie strasznie jestem zła...:confused2::confused2::confused2:

Ja tez czekam na testy kupilam 10 owu i 10 ciazowych i bede sie testowac i testowac:rofl2::-D:-D

lece do sklepu kupie testa, niech juz bedzie co ma byc, buziolki, bede pewnie popoludniu,pozdrawiam

No czekamy.....:sorry:

To masz szczęście u nas jest problem z dwóch stron i mój M może bardzo rzadko wiec czekamy na sygnał!!!

Niestety u nas nie jest to takie proste!!!!!!!:-(

Przykro mi, wierze ze musi to byc bardzo ciezkie dla Was:sorry:
 
niunia 27- nie bedę komentować twojej wypowiedzi " ŚWIĘTA RACJA!:-D
Wtedy jest najwięcej przyjemności;-):cool2:" po tym jak Ci napisałam, że nie zawsze można mieć to co sie chce.

Skoro nie rozumiesz, że mój M ma problem i nie po to latam do gin. na monitorowanie cyklu co by pomóc naturze (nie wspomnę o tym, ze nie tylko problem lerzy po jedo stronie), a potem zaryzykować przytulanki 2 dni wcześniej (ze skutkiem takim, że potem nie będzie mógł i po raz kolejny będzie przeżywał, że sie nie spisał)

Pozostawię to bez komentarz!!!

Mam nadzieję, ze nie bedziesz kiedyś musiała się z czymś takim borykać!!!!!!!!!!

Kobieto nie wiem o co ty masz pretensje, przecież nawet nie skomentowałam problemów twojego partnera. Dokładnie czytaj, nikt nic do ciebie nie pije.
A skoro ma problemy to pomyślcie o inseminacji.

A tak w ogóle to większym problemem jest wiedzieć, ze wszytko jest OK i od prawie dwóch lat nie widzieć upragnionych dwóch kresek na teście. Wtedy to już tworzą się problemy bo dzień w dzień pada pytanie dlaczego pomimo idealnego zdrowia nadal nic nie ma, pomijanie tego tematu w towarzystwie, dziwne spojrzenia rodziny, naokoło mnóstwo pytań o to kiedy w końcu będzie dziecko, aż w końcu obie strony tego nie wytrzymują i zaczyna się sypać małżeństwo, ta idealna para niegdyś nierozłączna, wzór do naśladowania, nic wtedy nie poradzisz!

Także zauważ też innych problemy, nie patrz tylko na siebie a będzie ci o wiele lżej bo nie jesteś sama i ty chociaż wiesz dlaczego macie problem z zajściem w ciążę!
 
TESTUJĄCE:

rudka - 10 października
jagódka1231- 12 października
Hope33 - październik ???
bakteria - 12 października
kusska - 17 października
zielona.wampirzyca- 21-22 październik
Marzi55 - 26 października
Kinga85 - 2 listopada
agniesiar - 4 listopada

ZAFASOLKOWANE:

Agapas :) -
dorkaa -
pati1159 - 3 cykl
mazia -
krewetka -
waniliowa -
sandrahaha -
scorpioniczkaa :) - 3 cykl
agast22 - 2 cykl

OBECNE STARACZKI:

Martilla
agniesiar
mmm
Noukie
Marzi55
eijf
emilchen
qwas
mamutka32
kusska
jagódka1231
nanusia82
toska32
ewelina28
bakteria
Marcelkowa mama
chup
mmkarolina
Melissa
malwinka91
kinga85
katia_793
niunia27

no od razu piekniejsza ta lista...:-p

To ja się sama dopiszę:-)
 
U mnie dzis 6 dc staranka jakos od weekendu zaczniemy;-) przez te chorobska nerwy doly od 15 dc poprzedniego cyklu u nas cisza:szok::szok::szok: no ale jak sie w weekend dorwe:zawstydzona/y::sorry::-D




Trzymam kciuki:-)



Wierze ze te czekanie meczy:sorry:, Eijf trzymam bardzo mocno kciuki zeby to bylo ostatnie czekanie ale juz na malenstwo:tak:



Ja tez czekam na testy kupilam 10 owu i 10 ciazowych i bede sie testowac i testowac:rofl2::-D:-D



No czekamy.....:sorry:



Przykro mi, wierze ze musi to byc bardzo ciezkie dla Was:sorry:

Hej!!!

Dzięki za wsparcie i mam nadzieję, ze w tym miesiącu będziemy obie miały radość z ujrzenia II upragnionych kreseczek!!!:-D
 
Kobieto nie wiem o co ty masz pretensje, przecież nawet nie skomentowałam problemów twojego partnera. Dokładnie czytaj, nikt nic do ciebie nie pije.
A skoro ma problemy to pomyślcie o inseminacji.

A tak w ogóle to większym problemem jest wiedzieć, ze wszytko jest OK i od prawie dwóch lat nie widzieć upragnionych dwóch kresek na teście. Wtedy to już tworzą się problemy bo dzień w dzień pada pytanie dlaczego pomimo idealnego zdrowia nadal nic nie ma, pomijanie tego tematu w towarzystwie, dziwne spojrzenia rodziny, naokoło mnóstwo pytań o to kiedy w końcu będzie dziecko, aż w końcu obie strony tego nie wytrzymują i zaczyna się sypać małżeństwo, ta idealna para niegdyś nierozłączna, wzór do naśladowania, nic wtedy nie poradzisz!

Także zauważ też innych problemy, nie patrz tylko na siebie a będzie ci o wiele lżej bo nie jesteś sama i ty chociaż wiesz dlaczego macie problem z zajściem w ciążę!

Nie mam zamiaru sie z tobą licytować kto ma większy problem!!!!:szok:

Współczuję, że wam braku II kresek!

I na tym sądzę, że zakończę naszą wymianę zdań, bo dogadać to się chyba nie bardzo umiemy, może to kwestia obustronnego rozdraznienia, możne niezrozumienia - nieważne.

W każdym razie zwróć uwagę na to co napisałaś i zastanów sie czy nie mogło to kogoś zaboleć!!!:eek:
 
agniesiar - kobieto nikt się z nikim nie licytuje, nawet nic nie zwracałam ci uwagi a ty zaczełaś sie burzyc jak napisałm opinie innych osób. Czy ja kazałam się komukolwiek stosowac do tego?! Nie! Napisałm tylko jaką ja teraz taktykę stosuję pomimo tak rozległej wiedzy na ten temat. Więcej kobieto wyluzuj bo takie twoje naminowanie, twój stres bardzo źle działa na ciebie i z całą pewnością na partnera. Pisze to nie z jakiś licytowań jak to określiła, albo złości. Tu mają się kobiety pragnące dziecka wyluzować, wygadać! Ja mam dzisiaj troszkę czasu, weszłam, atu takie przywitanie. Nawet nie zwracałam Ci uwagi a ty się rzucasz na pierwszą lepszą. więcej taktu kobieto.
 
reklama
agniesiar - kobieto nikt się z nikim nie licytuje, nawet nic nie zwracałam ci uwagi a ty zaczełaś sie burzyc jak napisałm opinie innych osób. Czy ja kazałam się komukolwiek stosowac do tego?! Nie! Napisałm tylko jaką ja teraz taktykę stosuję pomimo tak rozległej wiedzy na ten temat. Więcej kobieto wyluzuj bo takie twoje naminowanie, twój stres bardzo źle działa na ciebie i z całą pewnością na partnera. Pisze to nie z jakiś licytowań jak to określiła, albo złości. Tu mają się kobiety pragnące dziecka wyluzować, wygadać! Ja mam dzisiaj troszkę czasu, weszłam, atu takie przywitanie. Nawet nie zwracałam Ci uwagi a ty się rzucasz na pierwszą lepszą. więcej taktu kobieto.
Sorry bo moze niepotrzebnie sie wtracam ale z ta rade by pisac taktownie moglabys wziac tez do siebie.Rzucasz ostrymi haslami "wyluzuj", "kobito nie doszukuj sie" a potem o takcie piszesz.My tu jestesmy by sie wspierac,wysluchac i doradzac ale ten twoj sposob jest jakos malo sympatyczny.Przynajmniej ja odnioslam takie wrazenie.Moze agniesiar ma powod do tego by czekac na "zielone swiatlo".I nie ma to nic wspolnego z brakiem luzu.Moze chcesz dobrze ale piszesz to w taki sposob ze czlowieka urazic moze...
 
Do góry