reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
PRALINKA to jutro idz po niego do apteki nawet jesli w tym cyklu by sie nieudalo dzidzi (tfu tfu) to przed ciaza tez dobrze jest go brac

ale sie ciesze dzis znowu tempka 37,3 tak jak w czoraj wlasnie sprawdzilam wiec moze cos tam jest bo na okres to zawsze mialam 37,0

Trzymam mocno kciukasy:tak:
Jestem dobrej mysli

hej kerna fajnie ze tu jeszcze zagladasz ale pewnie na innym forum tez juz siedzisz sczesliwych mamusiek :-D ja i malapralinkia probojemy testowac jutro ale to i tak jest przed terminem@ u niej bo u mnie to ja juz calkiem niewiem bo to 1 cykl po odstawieniu tabsow anty:baffled: dlatego kieruje sie tylko owulka zeby sobie termin wyznaczyc:-paleslyszalam ze niektore dopiero po 45 dniach dostaja @ po odstawieniu:baffled:

Ale po odstawieniu podobno sa nawet wieksze szanse:blink:

ja rano nie mierze bo zawsze zapominam ale wieczorem tez mozna ale musi byc mierzona po minimum 20 minutowym odpoczynku najwazniejsze zeby byla mierzona zawsze o tej samej porze dnia

Nie jestem, co prawda ekspertem, ale pierwsze slysze. Wiem ze musi byc minimum 3 godziny snu i takie tam rozne, wiec w ciagu dnia to by sie sprawdzilo jedynie po drzemce:baffled:

Witajcie kobietki :-)
Ja wczoraj po pracy utknęłam w pociągu zamiast 1 h to na 5 h i byłam w domciu po 20:00 :szok: MASAKRA!!
Wpadłam nadrobić te 2 dni :tak: Także mykam czytać i odpowiadać ;-)

Nie zazdroszcze:szok:
W tv pelno wlasnie o tym mowili
 
Podziwiam opanowanie i wytrwalosc:tak:

to nie opanowanie, bo walcze sama ze sobą by nie robic tego testu wcześniej niż w czwartek. Osttani test robiłam w sylwestra, bo miałam jakieś dziwne objawy jak dla mnie i żeby w razie nie zaszkodzić sobie alkoholem przy ewentualnej ciąży i się poraz kolejny rozczarowałam. Płakać mi się chce w takich momentach
 
to nie opanowanie, bo walcze sama ze sobą by nie robic tego testu wcześniej niż w czwartek. Osttani test robiłam w sylwestra, bo miałam jakieś dziwne objawy jak dla mnie i żeby w razie nie zaszkodzić sobie alkoholem przy ewentualnej ciąży i się poraz kolejny rozczarowałam. Płakać mi się chce w takich momentach
No ale w sylwestra to bylo bez sensu, bo za wczesnie. Ja jak mi sie zdarzylo zrobic za wczesnie to sobie wmawialam, ze to wina testu, a fasolka na pewno jest. Glupia...
 
No ale w sylwestra to bylo bez sensu, bo za wczesnie. Ja jak mi sie zdarzylo zrobic za wczesnie to sobie wmawialam, ze to wina testu, a fasolka na pewno jest. Glupia...

Pewnie i za wcześnie, ale sama pewnie wiesz jak to jest...

tak się zastanawiam czy nie namówić męża dziś na przytulanko. Bo jakby miała przyjść @ to wtedy przyjdzie szybko i nie będę musiała czekać i się domyślać, a jak nie to szanse,że to fasolka będą rosły. ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Nanusia - mi w poprzednim cyklu @ sie bardzo dlugo spozniala i mialam wszelkie objawy, bylam prawie pewna ze jest tam fasolka... ale testy negatywne, potem betka - wynik 1,2....nie mialam zludzen.... ale @ nadal nie bylo, w koncu poszlam do gin..... i co sie okazalo.... ze mam problem z hormonami i dostalam luteine na wywolanie @, 6 dni temu przyszla i kolejny cykl zaczety.... wiec jak testy beda negatywne (oby nie) to lec do lekarza...
 
Do góry