reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

gratuluje kolejne zaciażonej, ale teraz się wieści sypia, najpierw cisza a teraz.... co kazda to prawie z fasolinka wiec jestem dobrej mysli ze ta passa nie minie do lutego i przy okazji tez wezme kilka fuidkow od Loczka:-)
ja dopiero dzis wzielam 2 tabletke clo, w czwartek chyba do gin na kontrol czy cos sie tam dzieje, pojawia itp. i od sobboty starania.... haha:tak:
 
reklama
Aham - myslalam, ze to bede Twoje pierwsze badania, dlatego sie zdziwilam:tak:

nie nie;). Kurcze @ nadal nie ma, aż pobiegłam po termometr by sprawdzić czy chociaż temp choć trochę wzrosła. ;). Jeszcze tak nie mialam, by tak długo czekać na @ w ostatnim dniu planowanego krwawienia. Mam odrobinę nadzieji ale myślę,że małpa i tak nadejdzie w nocy.
 
Mam nadzieję iż ten tydzień będzie obfity w dobre wieści.
Ja mykam do łóżka jutro wstaję o 6 potem czeka mnie dwie godziny podróży pociągiem do Sądu.
No i jutro dla pewności robię drugi test.Będę akurat testować u siostry mojego Misia :)
Jak tylko wrócę do domu z Sądu i gościny u Wiolki zajrzę do was.
Spokojnej nocy...:-)
 
SUZI co to ta inseminacja??/ a z ta tempka to wyczytalam kiedys na jakiejsc stronce lekarskiej juz niepamietam ale na paru bylo napisane ze MOZNA wieczorem ALE NAJLEPIEJ rano ale to tylko tak wazniejszy jest sluz :-):-):tak:
 
Dziewczyny a myślała ktoras z was o inseminacji????????????????????????????/:confused:
Ja nie - nawet jeszcze Malza nie badalismy... A inseminacja w jakich sytuacjach jest w ogole wskazana?

nie nie;). Kurcze @ nadal nie ma, aż pobiegłam po termometr by sprawdzić czy chociaż temp choć trochę wzrosła. ;). Jeszcze tak nie mialam, by tak długo czekać na @ w ostatnim dniu planowanego krwawienia. Mam odrobinę nadzieji ale myślę,że małpa i tak nadejdzie w nocy.
A testowalas juz?
No ja mam zwykle tez @ jak w zegarku, a tu jakies 3 cykle temu 4 dni spoznienia:szok: ale to tylko organizm postanowil sie popastwic nad moja psychika;-)

SUZI co to ta inseminacja??/ a z ta tempka to wyczytalam kiedys na jakiejsc stronce lekarskiej juz niepamietam ale na paru bylo napisane ze MOZNA wieczorem ALE NAJLEPIEJ rano ale to tylko tak wazniejszy jest sluz :-):-):tak:
Oczywiscie, ze sluz wazneijszy. Jestem chodzacym dowodem na to, ze tempka wzrosla a owulki nie bylo (no chyba, ze sie gdzies schowala w czasie usg ;-))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja nie - nawet jeszcze Malza nie badalismy... A inseminacja w jakich sytuacjach jest w ogole wskazana?


A testowalas juz?
No ja mam zwykle tez @ jak w zegarku, a tu jakies 3 cykle temu 4 dni spoznienia:szok: ale to tylko organizm postanowil sie popastwic nad moja psychika;-)

nie testowałam, bo boje się kolejnego rozczarowania. Jak @ nie przyjdzie jutro to w czwartek zrobie test. Nie chce się nakręcać

Ja w poprzednim cyklu @ dostałam 3 dni przed terminem i do tego tak bolesną,że nawet nospa nie pomagała, wyłam z bólu i dzwoniłam do mamy by mi pomogła. Takich bóli też dawno nie miałam. Organizm czasem płata nam niezłe figle
 
Ostatnia edycja:
reklama
SUZI co to ta inseminacja??/ a z ta tempka to wyczytalam kiedys na jakiejsc stronce lekarskiej juz niepamietam ale na paru bylo napisane ze MOZNA wieczorem ALE NAJLEPIEJ rano ale to tylko tak wazniejszy jest sluz :-):-):tak:

Ja nie - nawet jeszcze Malza nie badalismy... A inseminacja w jakich sytuacjach jest w ogole wskazana?


A testowalas juz?
No ja mam zwykle tez @ jak w zegarku, a tu jakies 3 cykle temu 4 dni spoznienia:szok: ale to tylko organizm postanowil sie popastwic nad moja psychika;-)


Bardzo czesto stosuje sie ja gdy jest bezpłodnosc o "niewyjasnionym podłożu"
Lub gdy pary długo nie zachodzą w ciaze ,a wszystkie badania so ok!
 
Do góry