reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

ja sie ciesze ze sie tu zapisalam bo od kiedy mieszkam u tesciow to stracilam wszystkich znajomych :wściekła/y: i teraz zostaly mi juz tylko wirtualne znajomosci :( ale ciesze sie ze sa takie stroonki gdzie kobitki moga sie powspierac wymienic doswiadczeniami i wogole...
 
reklama
Rybko,u Nas w aptece są tylko Pre - testy,więc nie kupiłam. Czyli jutro już go nie zrobię. Zdam się na delikatność lekarza... Chociaż... A dobra,nie ważne... :zawstydzona/y:

Kerna,ja porcję swoich fluidków odstępuję dziewczynom...
Agutko, jesteś dość tajemnicza:confused:
O pre-testach słyszałam nie najlepsze opinie. A ginowi powiedz po prostu, że masz podejrzenia, że możesz być w ciąży. On już będzie wiedział co robić...


Wiecie co, moje zachcianki są dość zaskakujące, właśnie przed chwilą miałam niesamowitą ochotę na coś słodkiego, a, że w domu nic nie ma to zrobiłam sobie kogel-mogel z 4 żółtek:szok: Jest to o tyle dziwne, że ja nie przepadam za słodyczami. Może próbuję sobie tym umilić czas spędzany samotnie:confused:. Synuś weekenduje się u dziadków i jest to jego pierwsza tak długa nieobecność. Sam chciał jechać do dziadków na "nocowanie" i wcale nie chce wracać. Nawet mi to pasowało bo przy moim bólu ciężko byłoby mi z nim samej, ale strasznie już tęsknię.
 
:blink:cześć dziewczyny.
Ja podczytuje was na bieżąco a bardzo żadko coś piszę bo miewam chwile zwątpienia. Ten cykl stanowi dla mnie zagwostkę streszczę wam o co chodzi:
mialam monitoring i brałam tamoxifen od 5 do 9 dc w 12 dc było już po owu(11dc owu) staranka były już po fakcie i tylko po czyli 12 dc a teraz od 21 dc jak sprawdzałam szyjkę to ze środka :zawstydzona/y:wydostałam sluz zabarwiony krwią ale tylko tam cos sie znajduje bo na wkładce czysto. Jutro będzie 15dpo i czekam do wtorku może zdąże zatestować.
Pozdrawiam was wszystkie a zwłaszcza świeżo zafasolkowane.;-)
 
niechce robic nadziei ale sluz z krwia moze swiadczyc albo o owulacji(pekniecie pecherszykqa z tad krew w sluzie ) albo o zagniezdzeniu sie jajeczka dosc duzo o tym czytalam
 
KERNA zagniezdzenie jest w 4-7 dniu po zaplodnieniu czyli mniej wiecej tyle dni po owu a nie tygodniu dlatego od tego momentu zaczynaja wytwarzac sie hormony i @ niepojawia sie a jakby mialo sie zagniezdzic dopiero 4 tygodnia to @ zawsze by zdazyla przyjsc
 
hej dziewczyny
ja dzisiaj wylądowałam w szpitalu :-(miałam znowu sluz zabarwiny ostro krwią:-( i wie wystrachałam. Lekarka powiedziała, ze ciaza żyje, ze wsio dobrze, ale jakos nie zrobiła dobrego wrazenia na mnier, zebym jej uwierzyła.
Powiedzcie mi czy takie plamienia mogły byc spowodowane "zabawą " z M ? wiem,z e orgazm negatywnie moze wpłynąc na macice, ale aż tak?

kobietko nie ryzykuj już, a będzie dobrze :tak:

W piątek mój Małż "wybadał" u mnie guzka na jednej wardze. :-(
Moja Mama jakiś czas temu miała wycinany tzw. "gruczoł Bartoliniego" i boję się,że to to. :-( Wycięli Jej całą wargę. :-(
Na jutro moja Mamcia ma wyznaczoną wizytę do gina (do którego i ja chodzę ;-) ),ale powiedziała,że mi ją odstąpi,żebym szybko poszła się przebadać... Ale płakać mi się chce ze strachu. :-(

będzie dobrze :tak: trzymam kciuki za dobre wieści :tak:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
przesyłam mnóstwo fluidków do wyboru do koloru, bierzcie ile chcecie;-) ale póki co to są fluidki dwóch kreseczek, więc takie jeszcze nieśmiałe;-)

GRATULACJE :-D:-D:-D fluidek dla mnie :-D

Dziękuję wszytskim za dobre słowa. Trzymajcie za mnie kciuki. Tak strasznie chcę żeby tym razem się udało. :tak::tak::tak:
Mnóstwo ciążowych wirusków
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
:-):-):-)

GRATULACJE :-D:-D:-D jeden mój :-D

kochane niestety nic, jedena krecha:-(

a moczu nie miałaś za bardzo rozcieńczonego?? :confused:





A u mnie?? CIĘŻKO :-( z tatą źle (lekarz każe się cieszyć każdym dniem) :-( i jak tu się starać, jak ciężko w serduchu :-:)-:)-(
 
II kreski!!!!!!!!!!!!:tak: Zrobiłam dwa testy i dwa pozytywne!!!!!!:-)

GRATULUJE!!!!!:-):-):-):-):-):tak::tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D
Cydowna wiadomosc:-D
Weszlam na forum i od razu sie doszukiwalam wiesci, i az mi lezka sie w oku zakrecila, chociaz tak slabo sie znamy:tak:

ja????????W życiu!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D ale jescze czeka mnie wizyta u G:zawstydzona/y: i tu problem bo nei wiem do kogo iśc....kurcze szkoda marulka że jesteśmy z innego miesiaca....:baffled:

martuska podeszłam do tego naprawdę spokojnie. nie mierzyłąm tempki tylko patrzyłąm na śluz. Zaczynał sięrobić płodny, więc sexik, po dwóch dniach znowu i potem znowu. Więc data zaciązenia to prawdopodobnie wigilia:tak::tak::tak::tak:. Najważniejsze co udało mi sie zrobić, to wyłącznik podczas owulki. Starałam sie nie mysłeć. Potem dopiero jak kłuło to już miaąłm wrażenie, że to to!:tak:

O to mam ciale nadzieje ze i mi sie powiedzie..
Lada dzien powinna przyjsc @ (akysz ty niedobra)
i staralismy sie 24,26 i 28 grudnia wiec patrzac na Ciebie to nadzieje takze mam:-D

Dziewczynki:-)

Chyba się udało:)))) Zrobiłam test, jest druga bladziuteńka kreska. Dzisiaj tano też bladziutka, ale okres powinnam dostać dopiero w czwartek więc chyba dlatego. Ale są dwie:tak::tak::tak:


Jak milo sie nam rok zaczyna:-D:-D:-):-)

Dzień dobry.

Przede wszystkim witam nowe staraczki, których jeszcze nie witałam.

Kerna, Ogromne Gratulacje!!!

Loczek, Tobie też Gratuluję, jeszcze tak po cichutku. No i chyba nie spotkamy się u Sławka w poczekalni.

Agutka, ojej, wierzę, że się wystraszyłaś, ale będzie dobrze. Na pewno! No i zrób testa jutro.... prooooszę..... "Bobo test" wg mnie jest najlepszy.



Ja w ciąży kawę mogłam pić, nie odrzuciło mnie od niej wcale, ograniczyłam tylko tzn. zaczęłam pić lurkę i tak zostało mi do dzisiaj.

A u mnie nie najlepiej, złapało mnie zapalenie korzonków, ból okropny. Biorę dość silne leki przeciwbólowe i przeciwzapalne, że staranka pewnie trzeba będzie odłożyć. Poza tym M nie ma, na weekend też nie przyjechał.



Ja dzisiaj z pracy wrocilam i o 21 mialam taka ochote na kawe ze trzeba bylo wypic, a pije zawsze max okolo 17 ostatnio..

I doczytalam:tak:
le az mnie korci zeby tescik zrobic;-)
Jutro mam wolne, we wtorek po pracy kupie juz tescik. To bedzie 30dc i chyba w srode rano bym go zrobila juz;-)

Po dzisiejszy, mam mieszane odczucia bo oprocz moich wczesniej opisywanych objawow to dzisiaj boli mnie brzuch jak na @ i plecy tez zaczely bolec... Ogolnie bole brzucha mam juz 6 dzien, tylko dzisiaj jakby w innym miejscu boli:baffled:
I majtole musza byc koniecznie z wkladka..:zawstydzona/y:
I ciagle mi zimno, ale to moze byc tez to ze schudlam tak duzo i jescze sie nie przyzwyczailam do takich zim w tym ciele;-)

No i chyba jestem sama:baffled:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam Was babinki:-)
Kerna gratulacje
Loczek dla ciebie tez ciche gratulacje

Tak jak pisałam wczesniej ,jakos moje przeczucie mnie nie myliło!!!Wiedziałąm ze zobaczysz II krechy,badz beta bedzie wysoka:tak:

Ja tez łapie kilka fluidków

A tymczasem uciekam do mezulka ....bo wiecie trzbea działac:tak:;-)
 
Do góry