reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
kasica i wszystkie inne czekajace na fasolke! glowy do gory! w koncu sie uda!
jakos teraqz optymizmem palam i sama sobie nawet mysle, ze przeciez testy owu kupilam na nastepny cykl, to automatycznie zakladam, ze w tym sie nie uda. ba zkaladam, ze w przyszlym tez sie moze nie udac ale kiedys w koncu trafia na siebie te cholery :-)
bedzie dobrze!
 
II kreski!!!!!!!!!!!!:tak: Zrobiłam dwa testy i dwa pozytywne!!!!!!:-)
Kochana Gratulacje ogromne!!!, aż żałuję że mnie tu rano nie było.... Poproszę skromniutko o garść fluidków dla mnie, bo ja niestety @ dzisiaj....


Chciałam jakos ładnie to podkreslic kolorkiem lub pogrubic ale dzisiaj pisze z kompa z pracy a ten odmawia mi posłuszeństwa niestety. I w tym tygodniu tylko taki mam sprzęt bo jeszcze sobie neta w domku nie podłączylismy.

Jutro będę tez póżno to sobie z Wami nie pogadam, bo jak ja jestem w pracy to Wy już pewnie śpicie lub pracujecie nad czymś przyjemniejszym:-):-):-)
To pozdrawiam Gorąco i piszcie z rana pozytywne wieści a ja się wieczorkami będę karmic Fluidkami;-);-);-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja jutro tez bede pewnie wieczorkiem.
mam silne postanowienie po pracy pojsc na silownie, potem na saunei solarium, bo blada jestem jak sciana. nie wiem jak wyjdzie, bo jutro pranie. tu mamy system, ze nie ma w mieszkaniu pralki (bo za kija nie ma jej gdzie wstawic, chyba ze do sufitu ja przymocowac) tylko jest pralka w piwnicy i raz w tygodniu jest nasza kolej. moze sie P zlituje i popierze za mnie...
Musze w koncu cos z soba zrobic, bo jak bede tyc w takim empe jak teraz to az sie boje zafasolkowania, ze sie nigdy z tych kilogramow nie wygrzebie. a dobrych ubran w szafie coraz mniej... dwie pary jeansow, spodnice, nie mowiac juz o obcislych bluzkach... szlag by to trafil. chwila nieuwagi i bede musiala sie troche napocic.
ja wiem, ze w porownaniu do innych to slaby problem ale gdzies go roztrzasic musze...

do juterka
 
Betusia, he he. Ja to nawet tuż po @ miałam dziwne zachcianki żywieniowe, jadłam naleśniki z dżemem i przegryzałam je bigosem, tak na zmianę:-D

Ryba30
no te zachcianki to intrygująca rzecz :)

ale moja mama i babcia jak byly w ciazy to zajadaly sie pomaranczami na kilogramy - moze to tez bedzie moj objaw hehehe :-)

Czytałam to.
Tylko jest jeden mały zong, ona nie wstała z łóżka od cesarki od 4 dni nie rusza się, nie może. Podają jej tylko kroplówki.
Lekarz powiedział jej że pęcherzyk to najprawdopodobniejsza przyczyna ... nie wiem jak to nazwać żeby nie wywoływać wilka z lasu.. ,,paraliżu,, i cały cza leży na poporodówce.


to pewno porobią albo sa w trakcie robienia badan... trzymam kciuki żeby wróciła do zdrowia

to ja zmykam do juterka... czas na przytulańce ;-) ...

i trzymam za Nas Wszyskie mocno kciuki!!!!!!1:tak::-):tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam zapewne już nikogo nie ma, ja nadrabiałam zaległości z wczorajszego dnia, tego co dziś nabazgroliłyście to jeszcze nic nie przeczyałam ale jutro na pewno wszytko przeczytam.

KERNA oglądałam twój album synek śliczny,szkoda że musiał być po respiratorem


a ja wkleje oliwke
d9166ecedb6117d460e61c4c35a0c1a7,5,19,0.jpg

56b5dda33ecf4fb5dcc99aaed10fbfff,5,19,0.jpg

to moja mała w 2 dzień po narodzinach [1810\46]

Oliwka córcia słodziutka!

Kobietki, a czy wy też miałyście tak, że pomyliłyście plamienie z @ :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: bo ja nie wiem jak ja to zrobiłam :zawstydzona/y: a zawsze mnie brzuch nawala (wtedy nie) :dry: człowiek stary, a głupi :zawstydzona/y: - ciągle można się czegoś nauczyć :-p

Ja mam zawsze plamienia przed @ z wyjątkiem obecnej sytuacji. Ale dobrze wiem kiedy to jest plamienie a kiedy zaczyna się @ i wydaje mi się że cylke dobrze wyliczam bo zawsze to jest 28 - 29 dni i wszystko mi się zgadza.

Ja to wogóle dziewnie się czuje, jak mówiłam ciąży nie podejrzewam w tym cyklu bo ostatni raz przytulanki przed wyjazdem M były w 11 dc. Nie wiem czy jest możliwe zapładnienie. @ powinna przyjeść jujtro, nadalej pojutrze ale pierwszy raz nie bolą mnie piersi dziwne, brzuch też nie.

Dobranoc!
 
Dziendoberek;-)Witam z kawusia
Ja chyba moge powoli sobie juz czekac na @:-(
Temperatura spada, chociaz dzisiaj mierzona byla poltorej goziny wczesniej (ale to chyba tym bardziej wyzsza powinna byc?)
 
KERNA zagniezdzenie jest w 4-7 dniu po zaplodnieniu czyli mniej wiecej tyle dni po owu a nie tygodniu dlatego od tego momentu zaczynaja wytwarzac sie hormony i @ niepojawia sie a jakby mialo sie zagniezdzic dopiero 4 tygodnia to @ zawsze by zdazyla przyjsc
4 tydzień ciąży (2 tydzień od zapłodnienia) - mamazone.tv - www.mamazone.pl
no i tu mówią co innego:confused::confused::confused::confused:
Cześć Malapralinka:-) eeee głowa do góry, ta tempka to wcale nie takie dobre rozwizanie:baffled:
 
Mówisz, ze jest jeszcze szansa??
:zawstydzona/y:
Cały czas mnie boli brzuch, to juz chyba 6 dzien, a przed @ az tyle nie boli z tego co pamietam...
Wczoraj o 21 wypilsm lawe , bo mialam niewyobrazalna ochote na nia, a o 22 juz usypialam bo taka zmeczona bylam,
Poki co moge sobie gdybac;-)
W srode robie test, chociaz to jeszcze przed terminem @
 
reklama
Do góry