reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
ja sama nie wiem co myśleć :-:)-( boli mnie podbrzusze kłuje jajnik owulka była środa :-:)-( mam nadzieje że to nie na @ :-( za 8 dni ma wredota przyjść
 
o matko ale sie nacvzytalam KERNA OGROMNE GRATULACJE JA BIORE OCZYWISCIE ZIELONE FLUIDKI JAK TO ZABY JAK PRZECZYTALAM ZE MASZ 2 KRECHY TO AZ SIE ROZPLAKALAM :zawstydzona/y: a mnie dzis gorzej kluje w podbrzuszu w tym magicznym boku wczoraj to tylko troszke a dzis juz gorzej wiec moze moze :-D ale jak ty dalas dobra wiadomosc to jestem pewna ze reszta kobietek w tym tygodniu tez bedzie skakac z radosci 2 kresek i wszystkie bedziemy wrzesniowki :-D
 
Może i, ale napewno jutro zapisuje sie do gin, bo i tak miałam iść tylko własnie czekałam ąż dostane@ a tu taki psikus tylko nie wiadomo z jakiej przyczyny. Bo nerwy to chyba raczej nie. Bo jak by miały byc to wogóle bym chyba nie dostawała@.Bo do spokojnych nie należe.
 
kasica nasza psycha naprawde moze wyczyniać cuda z naszym organizmem. A podświadomie się stresowałaś i to mogło wystarczyć. JA do tej pory nie wierze i póki co do wrześniówek sięnie zapisuje...boje sei że mozę cos nie teges....dopiwero jak wyjde od G to będę happy!!:tak:
 
Kasica, mnie @ spóźniała się 9 dni, testy wychodziły negatywne i za namową dziewczyn pojechałam zrobić betę. Beta też była neg. ale chyba coś puściło w mojej psychice bo jeszcze tego samego dnia @ się pojawiła. Także ja też proponuję - zrób betę.
 
hej kobietki co tak zamilklo ledwo zdazylam nadrobic zaleglosci od wczoraja ajuz wszystkie znikly :baffled: kasica witam predzej cie tu niewidzialam :-Dja bede testowac w czwartek ale pewnie pokusi mnie i zatestuje predzej ;-)
 
Od kilku dni dopiero jestem stwierdziłam że przydami sie wsparcie od innych kobitek bo wiem co czuja. I moze jak komuś bede mogła pomóc może tylko słowem ale zawsze.
 
reklama
Kasica, mnie @ spóźniała się 9 dni, testy wychodziły negatywne i za namową dziewczyn pojechałam zrobić betę. Beta też była neg. ale chyba coś puściło w mojej psychice bo jeszcze tego samego dnia @ się pojawiła. Także ja też proponuję - zrób betę.
pamiętam, pamiętam..było:tak: też proponuję zrobić betę, albo za dwa dni test i neg. da jednoznaczną odpowiedź:tak:
 
Do góry