reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Dzisiaj jest 29dc, sroda to bedzie 31, a wydaje mi sie ze cykle mam 32 dniowe.
Na poczatku jakby bolal mnie jeden dzien jeden jajnik, dugi dzien drugi, potem bolalo mnie podbrzusze, potem jakby jeszcze nizej. Od 3 dnia to bolalo na okraglo, calymi dniami. Jakbym nie starala sie o bejbika to prawdopodobnie bralambym cos przeciwbolowego:zawstydzona/y:, ale wczoraj to juz zaczelo bolec jak na @ i pewnej chwili to plecy tez mnie bolaly jak na @:-(, no i dzisiaj brzusio tez boli - nieugiety;-)
Sutki mnie bola, ale same sutki, piersi juz nie sa tak wrazliwe - a byly wczesniej.
 
reklama
Cześć Słonka.

Wczoraj już nie zaglądnęłam,bo późno wróciliśmy. Zuzia zasnęła u Babci. :-)
A ja dziś wstałam z bólem brzucha,jak na @,więc mam tylko nadzieję,że ta paskuda dziś nie przylezie,bo mam tę wizytę u gina!

Ale nastrój - dzień drugi - paskudny. :-( :zawstydzona/y:
 
wiesz wydaje mi sie że wyjdzie w środe:tak: ja też mam 32dniowe cykle a robiłam w 31dc. Od razu siknęłam na dwa testy co by nie mieć wątpliwości:-D
Mnie zaczeło kłuć 4dni po sexiku i tak to teraz. A plecy też mnie nawalały kilka dni temu:tak:

Cześć Słonka.

Wczoraj już nie zaglądnęłam,bo późno wróciliśmy. Zuzia zasnęła u Babci. :-)
A ja dziś wstałam z bólem brzucha,jak na @,więc mam tylko nadzieję,że ta paskuda dziś nie przylezie,bo mam tę wizytę u gina!

Ale nastrój - dzień drugi - paskudny. :-( :zawstydzona/y:
cześć laska:-) ale masz nastroje:no::no::no::no: hmmmmmmmm
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witaj Agutka- ten nastruj przepedz;-)

Kerna dziekuje za nadzieje:tak:

Juz mnie korci zeby test zrobic, ale nie mam jeszcze rezentu dla meza, a ja straszna papla jeste, i nie chce wiedziec wczesniej, zeby przypadkiem sie nie wygadac;-)

A zamowilam takie cosik i przyjdzie prawdopodobnie we wtorek:

WYPRAWKA NIEMOWLĘCA PIĘCIOCZĘŚCIOWA roz. 62 (866160267) - Aukcje internetowe Allegro


Nawet jesli teraz sie nie uda to spkojnie sobie poczeka:-)
 
No ja wyczekuje pierwszego bejbika, ale mysle ze damy jakos rade:tak:
A wiecie co jest najlepsze?
Wszyscy "wiedza dookola" ze narazie to my nie myslimy o dziecku.
A tymbardziej w pracy maja swiadomosc ze tak jest, bo ja mam umowe na dwa lata i chcilabym wrocic jeszcze potem.. No ale w pracy mowie ze nie, jeszcze nie czas bo umowy na stale nie mam:blink:
I nigdy mnie sie nikt ni pyta co i jak...
A od 2ch dni jakby sie uwzieli, co 2ga osoba sie pyta kiedy bejbik:baffled:
I jak ja mam Im tera klamac:oo::oo:?
 
aaaaaaaaa kumam i tulam..ale miałaś pewniaka przecież!!! co jest??:confused:

Nie wiem... Jakoś tak. :-(
Jeszcze dziś ten ból brzucha. :dry: Nie jakiś mocny,ale jednak...


Witaj Agutka- ten nastruj przepedz;-)

Kerna dziekuje za nadzieje:tak:

Juz mnie korci zeby test zrobic, ale nie mam jeszcze rezentu dla meza, a ja straszna papla jeste, i nie chce wiedziec wczesniej, zeby przypadkiem sie nie wygadac;-)

A zamowilam takie cosik i przyjdzie prawdopodobnie we wtorek:

WYPRAWKA NIEMOWLĘCA PIĘCIOCZĘŚCIOWA roz. 62 (866160267) - Aukcje internetowe Allegro


Nawet jesli teraz sie nie uda to spkojnie sobie poczeka:-)

Postaram się. :tak:
A ciuszki cudne. :-)
 
reklama
Dziekuje Agutko;-)
Dla rodzicow bede kartki robila, ale to wlasnorecznie i z kupnem przyborow moge sie wstrzymac, az sie uda:blink:

Ta niepewnosc jest najgorsza:-(
 
Do góry