reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Olwika poród sn:tak::tak::tak: miałąm szczęście, bo bałam się cesarki okropnie i byłam pewna, że wyślą mnie na stół, ale fajnie, że udało sie tą drogą:tak: a Ty jak rodziłaś???
 
reklama
no dzis tak z rozpedu zrobilam ale wlasciwy test bede robic 14 wogole jakas dzis rozdrazniona jestem a mala to mnie caly dzien dzis denerwoje wystarczy ze do mnie podejdzie i juz mam jada ale porypany dzien dzis mam i w dodatku maz ma dzis jedyny wolny wieczor w tygodniu i chce tentego a ja mam taki humor napewno sie znim pokloce z byle czego i pojde spac:baffled:

a dzien cyklu mam 28 ale jestem swiezo po odtawieniu tabletek wiec moj cykl napewno bedzie trwal jeszcze tydzien niecaly
 
Ostatnia edycja:
ooj żabka to nie fajnie:no: czasem warto trzymać nerwy na wodzy. Usiądź sobie spokojnie i spróbuj się wyciszyć, zrozumieć członkó rodziny, że źle nie chcą...po co córcia ma cierpieć prze newry i hormony mamusi;-)
 
Olwika poród sn:tak::tak::tak: miałąm szczęście, bo bałam się cesarki okropnie i byłam pewna, że wyślą mnie na stół, ale fajnie, że udało sie tą drogą:tak: a Ty jak rodziłaś???

JA miałam 2 cesarki niesety ,pierszą nieżle oschorowałam ,miałam zakrzepice i chcieli mnie wziąśc na stól bo groziła mi zatorowoć płucna ,ale na szczęscie skończyło się na zastrzykach i 3 tyg pobycie w szpitalu.2 cesarka super ,wieczorem już siedziałam a rano poszłam się umyć sama .Ja też chciałam sn ale niesety tętno dzieciaków sopadało podczas skurczy do 40 i wtedy bigiem na stół.Teraz trochę się obawiam czy blizna po cc nie będzie miała wpływu na 3 ciąże.
 
wiem ze to glupie ale sama sobie sie dziwie bo ostatnio ciagle bylam zadowolona i spokojna i nic doslownie nic mnie niedenerwowalo a dzis to doslownie wszystko:baffled:
 
JA miałam 2 cesarki niesety ,pierszą nieżle oschorowałam ,miałam zakrzepice i chcieli mnie wziąśc na stól bo groziła mi zatorowoć płucna ,ale na szczęscie skończyło się na zastrzykach i 3 tyg pobycie w szpitalu.2 cesarka super ,wieczorem już siedziałam a rano poszłam się umyć sama .Ja też chciałam sn ale niesety tętno dzieciaków sopadało podczas skurczy do 40 i wtedy bigiem na stół.Teraz trochę się obawiam czy blizna po cc nie będzie miała wpływu na 3 ciąże.
kurcze to przeszłaś swoje:no::no::no: masakra, gratulje odwagi:tak: A co G na 3 ciążę????
 
ale pokręcone..a G co na to???
Nie mowilam mu, bo on jest przeciwnikiem pomiaru tempki, bo twierdzi, ze jest malo wiarygodne, bo za duzo czynnikow ma na nia wplyw...
Wpadłm na chwilke ...
Właśnie zaszła dziwna sytuacja..
Gonie męża od 2ch godzin żey w kkuchni posprzątał, a On sie nie mogł zebrać bo na Allegro buszował..
Wkońcu poszedł do kuchni, ale obraza majestatu..
Wydarłam się na Niego (czego nigdy nie robię), żeby albo się przebrał, albo żeby poszedł do laptopa i nie sprzątał... I od słowa do słowa i krzyczę..
A my się nigdy nie kłucimy, a jeśli już to przechodzi to w wygłupy, no i tym razem także... Wygłupiamy się i próbuję zaciągnąć Go do pokoju i wywaliłam się... Nie olało, ale zaczęłam płakać...

Chyba już nie wytzymuję tego napięcia i czekania:zawstydzona/y:
Mam ndzieje, że Wy dzisiaj w lepszych nastrojach
Opanuj sie dziewcze, bo az sie boje co to z Toba (i Malzem) bedzie jesli bedziesz musiala kolejny cykl czekac (czego oczywiscie nie zycze!);-)

Ale powiem Wam cos szczerze dziewczyny - polowa "objawow", ktore macie to wytwor Waszej wyobrazni. Widze po sobie - co cykl od samej owulki cos sie na dole dzialo. Teraz gdy wiem, ze nic z tego, nic mnie nie boli, nie ciagnie, nie stuka itp;-). Nawer humor mam dobry, pomimo, ze wlasciwie mam powody do zmartwien. Ale ogolnie samopoczucie lepsze:tak: I choc wiem, ze to niewykonalne - WYLUZUJCIE:tak:
 
Nie mowilam mu, bo on jest przeciwnikiem pomiaru tempki, bo twierdzi, ze jest malo wiarygodne, bo za duzo czynnikow ma na nia wplyw...

Ale powiem Wam cos szczerze dziewczyny - polowa "objawow", ktore macie to wytwor Waszej wyobrazni. Widze po sobie - co cykl od samej owulki cos sie na dole dzialo. Teraz gdy wiem, ze nic z tego, nic mnie nie boli, nie ciagnie, nie stuka itp;-). Nawer humor mam dobry, pomimo, ze wlasciwie mam powody do zmartwien. Ale ogolnie samopoczucie lepsze:tak: I choc wiem, ze to niewykonalne - WYLUZUJCIE:tak:
no z tą tempką to troche racji niestety ma....
Az objawami to ja jak sobie powiem że mnie boli oko, to w momencie zaczyna boleć. Taka jest prawda, dużo nie trzeba....Staram się nie mysłeć..ale starać sie a tego nie robić to tez ogromna różnica:baffled:. Ja te kłucia iciągnięcia mam głównie w momencie gdy o tym o ironio nie mysle!!! Gdy zmywam, czy bawię sie z bejbesem. to jest dla mnei nowośc, ale spokojnie podchodzę do temata i 1 krecha nie wpędzi mnie w podły nastrój:no: troszkę posmutkuję i już:tak:
 
Kobietki ja na chwilkę, bo obiadek idę robić :tak:

U mnie cykl spiep... :wściekła/y: Wcześniejsze 4 dni co zaznaczyłam jako @ to było plamienie (zdziwiło mnie, że @ taka lipna bez objawów) :szok: a @ mam dopiero teraz (a ból niesamowity i dosłownie leje się ze mnie) :wściekła/y: wyszło, że mam jednak wykres 2 fazowy i niby owu byłaby w 48 dc (więc mój mini pęcherzyk na USG z 20 dc mógł rosnąć i może owu była) :baffled:
Wykresy poprawione!! :tak:

Wpadne później poczytać co poklikałyście :tak: papa :-)
 
reklama
a ja wlasnie zamowilam sobie na allegro 10 testow wiec jak przyjda to bede mogla sobie testowac do woli hihihibo z apteki tyle to bym 100 wydala :szok: a tak tylko 20 z wysylka :tak:tak wiec mam zapas zrobiony bo ostatnio jak szlam do apteki po test to akurat przerwe obiadowa mieli i dupa atertaz niebede sie martwic do domu mi listonosz przyniesie
 
Do góry